Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник трійнята, до чого сниться трійнята уві сні

Тільки легковажних людей не турбує звістка про народження трійнят. Крім великої любові це ще й нескінченні турботи. До чого сниться таке поповнення сімейства? Побачити уві сні відразу трьох малят, на думку сонників, віщує в реальності роботу, яка не викликає натхнення, але призведе до приголомшливих результатів.

Який підлогу?

Вважається, що дівчатка уві сні приносять звістку про приємні сюрпризи, а хлопчики — про тяжкі клопотах і тривогах. Сонники навіть пропонують піти на хитрість: якщо уві сні бачили хлопчиків, уявіть, що сталася плутанина, і вам незабаром принесуть дівчаток. Кажуть, це допомагає обдурити долю.

З іншого боку, хлопчики уособлюють матеріальне благополуччя, шлях до якого нелегкий. Наснилися пацани трійнята — готуйтеся до серйозних випробувань і гідною нагороди. Як говориться в сонник Хассе — вір в себе і досягнеш мети. Якщо вони сняться жінці, позбавленої можливості мати дітей, вона завагітніє. Не виключено, що дівчинкою.

До чого сняться різностатеві трійнята? Людині належить життя, повне пригод.

Трактування Г. Міллера

На думку психолога Міллера, несподівані трійнята уві сні символізують успішне завершення проекту, щодо якого були великі сумніви. До чого сниться дружний плач новонароджених немовлят? Назріле конфлікт вирішиться вдалим компромісом, для противників відкриється можливість стати партнерами.

Чоловікові й жінці

Сонники дотримуються неоднозначних тлумачень, в залежності від того, приснилися діти жінці або чоловікові.

Жінці народження трійнят пророкує вирішення проблем. Якщо вони заливалися плачем, конфлікт, що назрівав в родині, не завершиться розлученням, що здавався вже неминучим. Доля дасть подружжю ще один шанс. Дівчина, що побачила себе уві сні у яких народилися трійні, в шлюбі придбає багатство, але втратить любов.

Чоловік, якому наснилася дружина з новонародженими трійнята, зможе підвищити свій авторитет в очах начальства, знайшовши нестандартне рішення серйозної проблеми. З іншого боку, якщо він мріє про дітей, то сновидіння не несе в собі пророцтва — це лише проекція переживань.

Про здоров’я малюків

Циганський сонник обіцяє всім, хто бачив уві сні трьох здорових немовлят, везіння, достаток і довголіття. Хворі ж пророкують сімейні прикрості, зраду.

Догляд за немовлятами

Брати уві сні трійнят на руки, заколисувати немовлят, може приснитися до навчання або тренувань, підготовки до важливих дій або відповідального періоду життя. Але навіть якщо сновидцу наяву подадуть готову ідею, втілювати її доведеться самому. Цілувати маленьких дітей інтерпретується, як знак довгої молодості: навіть в старості сновидец буде свіжий і імпозантний.

Наснилося бачити з боку купання трійнят — гарне передвістя, людині вдасться вийти зі скрутної ситуації без втрат. Сонники вказують також, що якщо раніше сновидіння не бажали приймати в суспільстві, то після близького знайомства люди оцінять його гідності. Не приховуйте від оточуючих свої сильні сторони — щирість і порядність.

Прийомні діти

До чого сниться усиновлення трійнят? Наяву людина готова надати допомогу нужденним, шукає можливості виправити помилки в чужих долях. Сонники передрікають участь в благодійному проекті.

Сонник трійнята, до чого сниться трійнята уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: