Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник третє око, до чого сниться третє око уві сні

Третє око уві сні символізує зміцнення віри і пробудження паранормальних здібностей. У більш приземлене сенсі він обіцяє процвітання й удачу. Сонник на прикладах пояснить,, до чого сниться це знаменне явище.

Міллер роз’яснює

Наснилося, що відкрився третє око? Сонник Міллера вважає це символом пробудження надзвичайних талантів. Якщо уві сні він закритий, то необхідно приготуватися до дивного події в далекому майбутньому.

Зростайте!

До чого сниться зайвий очей у себе? Додатковий зоровий орган є сполучною ланкою з духовним світом.

Наснилося, що він відкрився? Сонник пророкує посилення інтуїтивного чуття і духовне перетворення. Бачити у себе третє око можна до вагітності або народження дитини.

Не ризикуйте!

Іноді цей образ означає, що ви ризикуєте зруйнувати те, що самі ж і створили. Але найчастіше бачення знаменує придбання мудрості, вчителі або помічника.

Якщо ви виявили у себе уві сні ще одне очко, то буквально відзначені долею. Тому чекайте дуже неординарних подій.

Обережніше!

До чого сниться окуляр во лбу іншої людини? Будьте готові до грандіозних змін, причому не обов’язково позитивного характеру.

Уві сні виявили понад голову третє око? Сонник вважає, що це тривожний знак для всіх, хто на поточний момент перебуває у від’їзді або зайнятий пошуками. Ви ризикуєте заблукати.

Для інших сновидцев зоровий орган на чолі означає, що необхідно посилити власну безпеку і проявити гранична увага.

Розшифровка особливостей

Що значить в мріях відкритий третє око? Щоб отримати гранично точне тлумачення сну бажано врахувати його особливості.

 • Карий — обман, віроломство.
 • Блакитний — безсилля, мрійливість.
 • Сірий — шкода від лестощів, помилки.
 • Жовтий — погані наміри, небезпечні знання, демонічна сила.
 • Зелений — зрада / гаряча любов.
 • З кров’ю — хвороба.
 • Зі сльозами — милосердя.
 • Тримайтеся!

  Наснилося, що додаткове око палало злістю і ненавистю? Ви перебуваєте під владою темних сил. Цей же сюжет попереджає про катастрофу надій і планів.

  Погано бачити пошкоджений вічко. На думку сонника, він символізує конфлікт, який веде до душевної дисгармонії.

  Якщо уві сні з’явився скляний окуляр або більмо, то ваші дії будуть витлумачені невірно, що призведе до нерозуміння і проблем.

  Все зміниться!

  До чого сниться третє око у дитини? У справах намітиться прогрес. Іноді це явище у дитини натякає на те, що гряде біда, в порівнянні з якою всі проблеми здадуться дрібницею.

  Сталося бачити, що в іншого персонажа виріс уві сні зайвий очей? Сонник пророкує невдачі в комерції і нещасливий шлюб.

  Наснилося, що особисто у вас виріс око, який висвітлив дорогу? Дуже скоро ви повністю зміните звичне світогляд. Цей же образ обіцяє незвичайну пропозицію і добрі зміни.

  Чого хочете?

  До чого сниться, що вам довелося звернутися до окуліста через такого незвичайного явища? Сонник підозрює, що ви не задоволені поточним станом і готові змінити його вельми сумнівним методом.

  Іноді поява зайвого ока уві сні віщує реальне очне захворювання або погіршення зору.

  Наснилося, як на вас дивиться величезний очиськами? Будьте впевнені: за вами уважно спостерігають з нашого або потойбічного світу.

  Сонник третє око, до чого сниться третє око уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: