Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник тріснуло дзеркало, до чого сниться тріснуло дзеркало уві сні

Уві сні тріснуло дзеркало? Тлумачення образу настільки ж негативний, як і в реальному світі. Так до чого ж сниться це неприємна пригода? Сонник без прикрас розповість про всі варіанти.

Шукайте причину!

Дзеркало одне з найбільш таємничих образів уві сні. Він не має однозначного трактування і завжди повинен розглядатися з урахуванням деталей.

Поверхня, що відбиває відмінно передає внутрішній світ сновидіння. Чи не складно зрозуміти, до чого сниться, що раптово тріснуло дзеркало.

Це означає, що в душі є розлом, який характеризується або душевної раною, або пошуками і сумнівами.

Сонник радить якомога швидше знайти причину особистих проблем і вирішити її. Інакше тривала депресія і остаточний занепад духу вам забезпечений.

Чим ви незадоволені?

Наснилося, що ви особисто розбили дзеркальну штучку? Ймовірно, вам не подобається займане становище в суспільстві. Це стосується як роботи або місця проживання, так і відносин з оточуючими.

Якщо тріснуло дзеркало буквально само собою, то станеться щось неприємне і навіть жахливе. Іноді уві сні це вказівка ​​на зраду близької людини.

Бачити, як інші розбивають дзеркальне виріб нітрохи не краще. Для одиноких це знак розвалу справ, для сімейних та складаються в зв’язку — розлучення, і абсолютно для всіх — ознака стороннього втручання в долю.

Детальна розшифровка

Щоб отримати гранично точне тлумачення сну і розібратися, до чого сниться, що тріснуло дзеркало, сонник рекомендує поглянути на деталі.

 • Навпіл — кінець дружбі, втрата роботи.
 • Вщент — сімейне життя закінчиться.
 • На дрібні шматочки — до втрат, трагічна випадковість.
 • На великі осколки — до хвороби.
 • У дрібних тріщинах — неправильну поведінку, множинні помилки.
 • Не лізьте в заборонене!

  Наснилося, що довелося виглядати в бите дзеркальце? Своїми вчинками накликаєте велике нещастя.

  Якщо ж уві сні довелося виглядати в розбите скло і бачити іншу людину, то сонник вважає, що горе трапиться саме з ним.

  Жахливе істота в відображенні означає, що ви вторглися на заборонену територію, будь то в реальному або потойбічному світі.

  За Міллеру

  До чого сниться, що несподівано тріснуло дзеркало по сонником пана Міллера? Уві сні образ знаменує смерть родича. Для молодої дівчини це ознака вкрай невдалого заміжжя.

  Не панікуйте!

  Взагалі бачити тріснуте дзеркало дуже погано. Це явна ознака того, що станеться велике горе, яке з однаковою ймовірністю може трапитися з вами, знайомими або близькими.

  Виглядати уві сні в тріснуте дзеркало хворому сновидцу — до смерті, здоровому — до хвороби.

  Наснилося тріснуте виріб? Сонник не радить впадати в паніку. Пам’ятайте, що правильна і своєчасна трактування допоможе дізнатися про небезпеку і вжити заходів, щоб уникнути її.

  Бережіть, що маєте!

  Іноді тріснуте уві сні виріб має позитивне значення. Наприклад, якщо тріснуло дзеркало, наявне в реалі, то ви зумієте позбутися особистих страхів. Молодий дівчині тріснуте люстерко обіцяє перший секс і навіть швидке заміжжя.

  І не забувайте, якщо наснилося тріснуте дзеркальне скло, то сонник впевнений, що у вашому житті є щось крихке, що потрібно берегти і плекати.

  Сонник тріснуло дзеркало, до чого сниться тріснуло дзеркало уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: