Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник тримати за руку хлопця, до чого сниться тримати за руку хлопця уві сні

До чого сниться дівчині тримати за руку хлопця? Сонник розглядає цей сюжет в залежності від подробиць і відчуттів уві сні. Тому бачення може обіцяти гармонійні взаємини і щасливе майбутнє з обранцем, спільну справу з колегою або ж неприємності, перешкоди, обман.

Сонник Міллера: будьте обережніше

Дівчині наснилося бачити, як вона взялася за руки з молодою людиною, а він підносить її ручку до губ і цілує? Сновидіння попереджає: треба проявити більше обачності, щоб в очах оточуючих не скомпрометувати себе.

Можливі близькі стосунки

До чого сниться дівчині самій тримати за руку хлопця? Сонник повідомляє: незабаром можуть виникнути близькі стосунки між ними з її ініціативи.

Тлумачення сну залежить від відчуттів, яких зазнала сновидицей. Якщо вона відчувала приплив сил, захоплені емоції — попереду гармонійні серйозні відносини. Не факт, що закінчиться весіллям, але почуття виявляться глибокими і взаємними. Якщо ж уві сні відчуття виявилися неприємними — належить роман з корисливих, нещирим чоловіком, здатним обдурити довіру.

Обранець стане надійною опорою

Міцно триматися руками уві сні — символ відносин. Сонник роз’яснює: якщо це виявився знайомий — придивіться до нього уважніше: він здатний стати вам надійною опорою, підтримкою. Слід уникати зверхності, адже можна втратити його розташування, а потім дуже про це шкодувати.

Наснилося бачити, як тримаєте за руку хлопця, який подобається? Це означає: може початися роман, але головне — не квапити подій. Дуже сприятливий сюжет, де ви разом гуляли по красивих місцях — можна бути впевненою в щасливе майбутнє зі своїм обранцем.

Незабаром згадайте про минуле

Триматися за руки з юнаків, який подобається — везіння і хороші новини в цей день.

До чого сниться триматися за руки з колишнім? Сонник підказує: доведеться згадати про випадок, який залишився в минулому і вже благополучно забутий.

Наснилися дотику колишнього молодої людини, що опинилися неприємними? Наяву зіткнетеся з труднощами при вирішенні справ. Краще відкласти на час важливі починання.

Кого бачили уві сні?

Пригадайте, якого хлопця стосувалися:

 • Знайомого — займетеся спільною справою, можливо, організацією якогось заходу;
 • Колегу — попереду спільне завдання;
 • Незнайомого — підсвідомо хочете довіритися комусь;
 • Улюбленого — належить разом долати неприємності, шукати вихід зі складного становища;
 • Колишнього — зустрінете давніх знайомих або приятелів, з ким вас пов’язували спільні справи.
 • Взаємна підтримка, спільне справа

  До чого сниться бачення, як тримали за руку хлопця — хорошого знайомого, приятеля? Сонник вказує: наяву ви зробите підтримку один одному при ускладненнях, зможете разом подолати якісь перешкоди.

  Дівчині сюжет уві сні ніби вона тримає не одного, а відразу двох юнаків, означає: їй доведеться визначитися між двома шляхами, зробити нелегкий вибір. Треба все ретельно зважити.

  Жінці приснилося стосуватися ліктя знайомого? Сонник підказує: він незабаром запропонує якесь спільне вигідна справа або заняття, яке з часом принесе обом гарний прибуток.

  Взяти долоню приятеля або улюбленого уві сні — він готує вам приємний сюрприз.

  Сонник тримати за руку хлопця, до чого сниться тримати за руку хлопця уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: