Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник тримати за руку чоловіка, до чого сниться тримати за руку чоловіка уві сні

Тримати за руку чоловіка в нічних мріях частенько доводиться закоханим. У роз’ясненнях,, до чого сниться рукостискання, мова йде переважно про них. Сонник розглядає такі подробиці, як сімейний стан сновідіци і її супутника, місце дії, ситуації і відчуття, які супроводжували уві сні.

Прогноз Густава Міллера

Як повідомляє сонник Міллера, тримати за руку чоловіка стороннього — тривожний сигнал. Якщо щось подібне приснилося, наяву можна почути неприйнятне запрошення. Якщо уві сні вхопили привабливого незнайомця за ліве зап’ястя, відбудеться одруження.

Коли мова йде про кохану людину, проаналізуйте обстановку в реальності. Можливо, це знак, що він чекає вашої турботи і розуміння.

Довіра і симпатія

Визначити,, до чого сниться стикнутися, допоможуть відчуття, випробувані уві сні. Емоції, на тлі яких довелося тримати за руку чоловіка, відтворять в реальності. Примарилося дотик симпатичного кавалера? Сонник обіцяє, що особисте життя стане яскравішим і знайде новий сенс.

Якщо герой сновидіння — цікавий знайомий з реального життя, збіг обставин зведе вас ближче для виконання певного завдання. Швидше за все, подальше спілкування не обмежиться суто діловими питаннями і схожими захопленнями.

Якщо дотик з сновидіння вселяє почуття захищеності, на приснився можна покластися і в дійсності.

Небажані торкання

Коли уві сні не комфортно тримати за руку чоловіка, сонник пропонує прямо протилежне тлумачення сну. Якщо подібне приснилося, чаклунка Медея радить відмовлятися від настирливих або надто привабливих послуг. Прохання натомість, прозвучить несподівано, збентежить і засмутить сновидицей.

Якщо жінці примарилося, як вона під будь-яким приводом намагається звільнити свою ручку, в реальності союз проіснує недовго.

Ким він доводиться

Щоб точніше витлумачити, чому довелося тримати за руку чоловіка, важливо врахувати характер комунікацій, що поєднують пару. Сонник гранично уважний до подружнього стану і особистостям сновидцев.

 • Довелося бачити себе йде з чоловіком під ручку? Попереду довгі роки любові;
 • Міцно триматися уві сні за коханого трапляється напередодні випробування;
 • Якщо приснилося рукостискання з діловим партнером, всі домовленості будуть дотримані;
 • Заміжньої обмін рукостисканнями з стороннім віщує велика спокуса;
 • Триматися за колишнього означає, що пощастить бачити давніх друзів;
 • Чи не бачити, за кого довелося триматися, трапляється в очікуванні заступництва;
 • Жест уві сні означає потужне, хоч і не завжди взаємне притягання.
 • Презентація лідерства

  Цікаво дізнатися,, до чого сниться леді, як довелося вести джентльмена за собою. Настільки нестандартне розподіл ролей підказує, що наяву високий ризик посковзнутися, зробити помилку.

  Якщо уві сні подібна ініціатива мала успіх, сонник Юрія Лонго нагадує, що ненадійні компаньйони бувають небезпечними. Підсвідомість намагається захистити від вкрай неприємної ситуації: наприклад, партнер, всупереч очікуванням, проявить безхарактерність.

  Коли довелося грубо схопити знайомого за рукав уві сні, його життя скоро поверне в несподіване русло. Ніжний дотик повідомляє про можливість привнести трохи позитиву в подальшу біографію приснився.

  Довкілля

  Сонник Лоффа повідає,, до чого сниться прогулюватися по живописному ландшафту, милуватися краєвидами і тримати за руку чоловіка, до якого в реальній дійсності небайдужі. Прогноз вельми сприятливий: у ваших відносин блискучі перспективи.

  Коли присниться обстановка не балує красою і навіть трохи лякає, героїв сновидіння підстерігають труднощі. Сонник закликає не турбуватися: спільне подолання тільки зблизить вас. Прогулянка в повній темряві говорить про те, що ці двоє, на жаль, не пара.

  Нічні мрії про незнайомця

  Тлумачення,, до чого сниться дотик незнайомого, набуває особливого змісту. Випадкове знайомство може зіграти важливу роль у долі.

  Якщо довелося бачити незнайомого хлопця в якості свого супутника, сонник Цвєткова обіцяє вам активну участь в масовому заході.

  Компанія незнайомого джентльмена уві сні говорить про те, що в реальності хтось таємно в вас закоханий.

  Двоє — це занадто

  В сонник знайдеться пояснення,, до чого сниться виявитися між двох невідомих хлопців. Це застережливий знак, який обіцяє великі неприємності.

  Передбачення набуває зовсім інший характер, коли ці хлопці — ваші друзі. Усіх трьох очікує круговорот захоплюючих подій.

  Сонник тримати за руку чоловіка, до чого сниться тримати за руку чоловіка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: