Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник тікати від переслідування, до чого сниться тікати від переслідування уві сні

До чого сниться тікати від переслідування? Сонник називає такий сюжет передвістям труднощів або прийняття складних рішень. Жінок подібне бачення уві сні може попереджати про розчарування на любовному фронті.

Має бути прийняття рішення

До чого сниться тікати від переслідування по воді? Сонник попереджає про фінансові втрати. Ймовірно, план, який здавався успішним, зазнає краху.

Тікати, рятуючись, по воді уві сні означає: незабаром доведеться прийняти важливе рішення, здатне вплинути на подальшу долю.

Бігли по воді, уникаючи небезпеки? Сонник радить звернути увагу на неї. Якщо каламутна — остерігайтеся біди. Коли ж вода чиста — зможете швидко подолати виниклі перешкоди.

Відносини з оточуючими

Бачити, ніби вас переслідує знайома людина уві сні — потрібно ставитися до нього з побоюванням, оскільки в реальному житті він несе якусь загрозу.

Наснилося тікати від переслідування одного? Сонник підказує: сюжет нагадує про деякі невиконані обіцянки. Можливо, один чекає, щоб ви зробили якісь кроки, але не наважується прямо сказати про це. Треба поговорити з ним, прояснити це питання.

Виправте власні недоліки

До чого сниться бігти, побоюючись якихось незнайомців? Сновидіння вказує на більш глибоке усвідомлення сплячим власного місця в світі. Можливо, зараз він знаходиться на перехідному етапі свого життя.

Бачити, як хтось женеться за вами — ймовірно, жалкуєте про чимось не зробленому або хочете втекти, залишивши позаду власні страхи, шкідливі звички. Їх слід перемогти наяву, тоді такі сюжети перестануть з’являтися уві сні.

Проблеми треба вирішувати!

Якщо втекти не вдалося — наяву потрібно побоюватися підступу і пасток недругів. Щоб зашкодити, вони будуть використовувати найменший привід.

Наснилося тікати від переслідувачів — агресивно налаштованих людей? Сонник підкреслює: ви знаходитеся в нервовій напрузі, тому не можете вирішувати поточні справи. Потрібно подолати проблеми, а потім добре відпочити.

До чого сниться, ховаючись від переслідувачів, отримати чиюсь допомогу? Наяву впораєтеся зі своїми труднощами завдяки покровителям.

Подробиці сновидіння

Для вірного тлумачення сну пригадаєте, кого ви боялися:

 • Від переслідувачів — переживаєте стрес;
 • Чоловіки — мають бути труднощі;
 • Представників закону — вам заважає зайвий контроль інших людей;
 • Дикого звіра — щось загрожує репутації, а для її відновлення потрібні великі жертви.
 • Самотній жінці наснилося тікати від переслідування чоловіки? Це означає: вона боїться зближення з представниками сильної статі. Можливо, страх — передчуття невдачі або обману.

  Від незнайомого чоловіка — чекають складності, які буде важко подолати, особливо якщо спіткнулися. Він зловив вас? Почнуться фінансові труднощі. Якщо немає — справи налагодяться.

  Сонник Міллера: втрати і розчарування

  Наснилося тікати від переслідування? Сновидіння попереджає: вам загрожують втрати. Дівчині бачити це уві сні обіцяє: любов принесе розчарування, може, обранець буде невірний.

  Сонник тікати від переслідування, до чого сниться тікати від переслідування уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: