Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник тікати від вогню, до чого сниться тікати від вогню уві сні

До чого сниться тікати від вогню, відчувати його за своєю спиною, традиційні сонники пояснюють неспокійною роботою, переслідуванням з боку настирливих шанувальників і повним авралом у всіх сферах життя. Особливо, якщо наснилося, що ви відчували його жар. Бачити будинок, дерево, охоплені полум’ям, рятуватися від пожежі уві сні — часто є хорошим провісником.

Особливості, відмічені в сонник Міллера

Тікати від вогню уві сні, на думку психологів, дуже добрий знак. Сновидіння означає швидкий життєвий темп. Справи стрімко підуть на лад, прибуток буде чекати за кожним проектом. Навіть, якщо він виявиться не дуже успішним. Якщо приснилося, що врятуватися від загрози вдалося без проблем — значить, можна сміливо вирушати в подорож, втілювати власні ідеї.

Сонник Міллера позитивно трактує,, до чого сниться такий поспіх:

 • Обпектися — до пристрасного роману;
 • Бачити полум’я з усіх боків — до багатства;
 • Відчувати жар за спиною — до появи конкурентів;
 • Вибиратися з палаючого лісу — до почестей, важливого знайомству.
 • Прислухайтеся до інтуїції

  Тлумачення сну, в якому доводиться втікати від вогню, сонник Фрейда зводить до оновлення почуттів. Якщо приснилося, що при цьому ви обпеклися, не поспішайте заводити зв’язки на стороні — є ймовірність, що не вийде утримати взаємну пристрасть в таємниці. Якщо ж пожежа, встиг охолонути, поки ви бігли, можуть виникнути проблеми з потенцією наяву.

  Сонник Нострадамуса, роз’яснюючи,, до чого сниться рятуватися від палаючих предметів, попереджає про те, що найближчим часом доведеться підлаштовуватися під кохану людину. Прояв почуттів з його боку не викличуть у вас відповідної реакції. Щоб утримати пристрасну половинку поруч, доведеться докладати зусилля.

  Не пропустіть фінансові надходження

  Бачити охопленої ліс, пробиратися до узлісся уві сні — до допомоги з боку поважної особи. Сновидіння означає, що хтось втрутиться в звичний хід життя, підштовхне до активних дій і надасть безоплатну фінансову допомогу, або вигідний кредит.

  Раптове вступ в спадок, несподіваний виграш, щедрий подарунок з боку батьків, інших старших членів сім’ї — саме те,, до чого сниться тікати від вогню. Почесті, публічне визнання, очікують всіх, кому приснилось полум’я, що раптово спалахнуло з усіх боків.

  Зростайте духовно

  Відчувати шкірою жар, тікати від вогню уві сні можуть і люди, у яких почався процес одужання. Сонник Ванги рекомендує попутно зайнятися чисткою організму, приділити увагу активному відпочинку.

  Крім того, відома віщунка стверджує, що мови огнища, що переслідують уві сні, символізують духовну чистоту сновидіння. Сновидіння означає, що людина багато працює над собою і заслуговує щасливу долю.

  Сонник тікати від вогню, до чого сниться тікати від вогню уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: