Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник трава, до чого сниться трава уві сні

Ласкава зелена трава уві сні налаштовує на романтичний лад, будить солодкі очікування. Наскільки вони виправдані, розповість віковий досвід спостережень і аналізів сновидінь. Торговцям, артистам, коханцям приємно буде дізнатися, до чого їм сниться трава — сонник Міллера стверджує, що це символ забезпеченості.

Бізнесменам, які займаються покупками-продажами, такий сон обіцяє швидке збагачення, акторам і майстрам пера — популярність, і цілком можливо, хтось на ранок прокинеться знаменитим. Ну а закоханих чекає прекрасне плавання в океані насолод.

Удача і перешкоди

Як і в реальності, уві сні нам доставляє радість дотик ніжної зелені, аромат конюшини, вологий холодок роси. Тлумачення сонників часто залежать від того, наскільки яскравий, соковитий луг ви бачили.

Бігти уві сні по соковитій зеленій траві — символ шляху до успіху, а по сухій, так босоніж — до нездужання. У більшості сонників знайдеться згадка,, до чого сниться суха або молода трава. Поширена тлумачення: суха до збитків, зелена до прибутку. Торкатися пожухлу травостою — до хвороби, але якщо тільки бачили його, нездужання осягнуть того, кого ви беззавітно любите.

Якщо трапилося уві сні йти по траві, це може стати попередженням про зраду кращого друга. Але з висновками не поспішайте. Згадайте всі подробиці сновидіння і уважно прочитайте цю статтю — можливо, замість прикрощів дізнаєтеся, що попереду чекають вельми приємні події — новий роман, фінансовий успіх або розмірене життя в достатку.

Сонники по-різному інтерпретують сновидіння, де ми сидимо або лежимо на смарагдовою траві. Зазвичай кажуть, що це віщує успіх у справах, причому, все, зроблене раніше, стане фундаментом нових звершень. За сонником Хассе намічається початок ніжних романтичних відносин, причому, якщо галявина уві сні була соковитою, свіжою, вони завершаться шлюбом. В сонник Федоровской йдеться, що лежати на лузі — до далекій дорозі.

До чого б не снилася густа трава, все тлумачення, як правило, зводяться до обіцянці безтурботного життя, благополуччя. Якщо наснилася трава висока, що заважає йти вперед — до перешкод, які зустрінуться на шляху до успіху. Змогли пройти через зарості, значить, і труднощі подолаєте. Але якщо зарості допомагали вам сховатися, значить, з новою силою охопить стара любов. Шукати уві сні в високому ковилі улюбленого — до швидкої весіллі.

Побачити уві сні молоду ніжну траву на весняних проталинах означає завершення нелегкого періоду поневірянь і обмежень. Будьте впевнені, удача не змусить себе чекати, в корені змінивши весь уклад життя на краще. Похмура поляна в похмурий або дощовий день, мокра трава уві сні трактуються сонником, як знак провалу нескладного на перший погляд завдання. Виконуйте його з усією можливою відповідальністю, щоб не підвести партнерів.

Якщо після зливи трава стоїть наполовину в воді? Удача буде слідувати по п’ятах — довгоочікувані подарунки, несподівані прояви любові і просто везіння там, де не чекаєш. Луг, повністю залитий водою, гарантує відмінний настрій, міцне здоров’я.

Ходити уві сні босоніж по такій траві і промочити ноги свідчить про душевне сум’яття, самоті. Сонник рекомендує активізувати пошуки того єдиного (єдиною), який поверне блиск очам і спокій серця.

Любов і гроші

Любов і гроші правлять світом. Може бути, тому в сонниках так часто зустрічаються передбачення з області бізнесу і особистих відносин. До чого сниться, наприклад, косити траву? А ось і не до поїздки в село. У самотньої панянки з’явиться інтимний друг, давній коханець зробить довгождану пропозицію. Іменинники з травня по серпень отримають, нарешті, хороші дивіденди.

Якщо уві сні дивилися на косовицю з боку, можете розраховувати на частину прибутку, яку отримає ваш партнер. Наснилася скошена ароматна трава — сонник пророкує такий наплив роботи, через якого відпустку доведеться відкласти. Бачити валки сіна на косовиці — до невдач в житті сновидіння, сумним подіям.

До чого нам сниться палаюча трава? До здоров’ю на довгі-довгі роки. Можливо, вдасться, нарешті, реалізувати давній намір збагатитися. Але якщо сновидець сам влаштовував пожог сухостою і уві сні трава горить з його вини, то це до нещасного випадку.

Полоти уві сні бур’ян означає, що вдасться благополучно позбутися настирливого і неприємного шанувальника. Але виривати при цьому траву корисну, добру говорить про те, що з вашої вини ви близькі до розриву з людиною, якого глибоко і таємно любите. Прислухайтеся до сонником, і зробіть правильні висновки.

Важливо знати,, до чого сниться рвати траву всю підряд, не дивлячись — це знак того, що ви налякані або гостро потребуєте. Що вас турбує? Що заважає поліпшити свій добробут? Крім задушевного сонника є ще й віддані друзі, може бути пора звернутися до них за підтримкою.

Збирати уві сні цілющі трави в надії, що вони вгамують біль, вказує на те, що вдасться знайти нетрадиційні шляхи вирішення проблем в бізнесі.

Ви не балуєтеся забороненими препаратами? Саме про це говорить сонник, якщо уві сні ви побачили білу траву — символ «білої смерті». Збирали самі — ви дуже схильні до наркотичної залежності, бачили інших збирачів — опинитеся в небезпечному і неприємному оточенні наркоманів.

Можливо, це свідчить і про вашу амбітності, зарозумілості. Сонник, пояснюючи,, до чого сниться курити траву (а на сленгу саме так називають марихуану) звертає увагу сновидіння на прагнення піднятися над усіма.

Сонник трава, до чого сниться трава уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: