Сонник торт, до чого сниться торт уві сні

Нерідко люди бачать уві сні різні печені вироби. Найчастіше їм є торт. Але,, до чого сниться таке бачення? Про це нам розповість сонник.

Красивий і великий

Якщо приснився великий, розкішний тортіще, чекайте швидку удачу, яка буде супроводжувати в будь-якій справі, яке почнете в той же день, коли побачите сновидіння.

Езотеричний сонник характеризує прівідевшееся як знак обов’язкового виконання бажань, загаданих в той же день, коли ви побачили бачення.

Французький та Сімейного сонники вважають цю солодкість знаком радості і веселощів.

Пробувати і готувати торт

Поїдання цих солодощів уві сні обіцяє вам незабутні насолоди і задоволення.

Якщо сниться, що вам дістався шматочок тортика, покритого кремом, то скоро ви обов’язково відвідайте гостей, де скуштуєте дуже вишуканої їжі.

Якщо в своїх мріях займаєтеся приготуванням цього десерту, то скоро вам посміхнеться удача і буде супроводжувати в будь-якій справі, яке почнете в той же день, коли вам з’явиться сон.

Купувати, отримувати, дарувати

Якщо приснилося, що купуєте його в магазині — це до безтурботного життя і благополуччя.

Отримати десерт від кого-то — до несподіваного виграшу або прибутку.

Якщо приснилося, що ви даруєте торт людині протилежної статі, то, мабуть, відчуваєте якусь сексуальну незадоволеність.

Поганим знаком є ​​сон, в якому ви стояли в черзі за тортом, але ті скінчилися прямо перед вами. Сучасний сонник попереджає про можливі втрати в бізнесі.

Тлумачення Медеї і Фрейда

Пояснення,, до чого сниться торт, є у Медеї. Провісник застерігає дівчат, які готуються до заміжжя: є весільний торт уві сні, значить, так і не зіграти весілля, яка засмутиться по раптової і, можливо, досить банальної причини.

Фрейд вважає, що якщо вам наснився торт, який був недоїдаючи, то це означає, що до життя ви ставитеся досить безтурботно, і тепер настала та критична ситуація, коли пора зробити щось і на благо інших.

Сонник Білого мага

Сонник Мага вважає примарилося торт ознакою погіршення характеру людини, все більшої його схильності оцінювати свою зовнішність і ефектність, і все менше замислюватися про свою духовну складову.

Тлумач Білого мага пояснює примарилося уві сні приготування торта передвісником виконання складного і відповідального ставлення, від результатів виконання якого буде залежати багато чого.

Різні пояснення

Український сонник радить чоловікам, углядевшій в своїх мріях такий десерт, найближчим часом остерігатися жінок. Вони можуть сплутати всі плани і внести розбрат в професійні і особисті справи.

У той же час згідно з бабусиних тлумачу, явище цих ласощів уві сні віщує як прийдешні неприємності, так і цілком можливе влізання в борги.

А ось якщо жінці сниться приготування такого ласощі, це говорить про її невдоволення своїм життям і як наслідок, схильності до депресії, яка напевно негативно позначиться на здоров’ї. Можливо, пора щось змінювати?

Сонник торт, до чого сниться торт уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: