Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник точка, до чого сниться точка уві сні

Наснилося точка тлумачиться сонниками як символ завершення чого-небудь. Хоча з таким тлумаченням сну можна і посперечатися, адже слід враховувати, де саме була ця точка уві сні, і що вона собою являла. Пригадайте якомога більше подробиць і уточніть,, до чого сниться кожна з них.

Сонник Міллера

Якщо вам приснилося, що ви в кінці листа поставили жирну крапку, то це означає, що ви сповнені рішучості боротися за свій успіх і процвітання, підказує тлумач.

А ось уп’ястися в одну точку і дивитися, чи не моргаючи і не відводячи очей — символ туги і переживань по дріб’язкового справі. Вам варто навчитися визнавати свій програш і миритися з цим фактом.

До чого сниться червона точка на лобі у індійської жінки? Такий образ означає покірність і смиренність. А ще це означає, що ви з легкістю концентруєте увагу там, де потрібно і вмієте абстрагувати від речей, що відволікають вас від головного.

Видавлювати чорні точки на обличчі: Від викриття до виправлення

Бачили багато чорних крапок на обличчі, які ви видавлюєте уві сні? Це бачення говорить про те, що ви намагаєтеся викоренити з себе погані звички, які псують вашу репутацію, стверджує Сучасний сонник.

А по сонником Цвєткова, тиснути уві сні чорні цяточки на обличчі — ознака незадоволеності поточним станом справ і спроби виправити ситуацію.

Тлумач Лонго по-своєму трактує сюжет, в якому вам довелося видавлювати комедони: ви приховуєте своє «справжнє обличчя» під маскою безтурботності. Ваш щирий «лик» більш світлий, ніж ви намагаєтеся його показати. А ось тиснути комедони іншому — знак того, що ви намагаєтеся вивести когось на «чисту воду».

Кінець листи, або Початок кінця…

Писати уві сні лист і ставити крапку в закінченні тексту — ознака того, що ви бажаєте розпрощатися зі своїм минулим, підказує Східний сонник. А ось якщо текст, написаний вами, протягав сумом і тугою, то в цьому випадку приснився сюжет буде позначати початок виходу з депресії.

До чого сниться бачення, в якому ви, закінчуючи писати записку, ставите три крапки, розповість сонник Циганки: вас не влаштовує перспектива закінчення відносин, тому ви прагнете продовжити їх будь-якими способами.

«Точкове» оточення — сигнал про необхідність змін

Якщо уві сні у вас в кімнаті стіни були обклеєні шпалерами в крапочку, то це сигнал про те, що пора розлучатися з ілюзіями. А якщо привиділося постільна білизна в точку, то якщо ви не внесете в свої сімейні відносини нових емоцій, на шлюбі можна буде поставити хрест, засмучують сонники.

Бачили уві сні штори в горошок? Вас чекає несподіване дивне відкриття. А ось точковий рельєф або забарвлення меблів тлумачі ототожнюють з необхідністю діяти рішуче в питаннях, що стосуються кар’єри або навчання.

Що ще ви бачили

Пригадайте, можливо, вам наснилися якісь інші точки? Ось, наприклад, до чого сняться такі:

 • Масажні точки, нанесені на тіло — візьміть відпустку, інакше «згорите» на роботі;
 • Точки-отвори на перфокарте — ви дієте нерішуче, сподіваючись не на себе, а на удачу;
 • Точки-зірочки на карті неба — до сюрпризів;
 • Точки-міста на глобусі — намітиться далека поїздка.
 • Сонник точка, до чого сниться точка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: