Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник точити, до чого сниться точити уві сні

Трактуючи,, до чого сниться мрія, в якій ви змушені щось точити, сонники рекомендують уточнити, що саме було заточене уві сні. Дуже різноманітні пояснення дають тлумачі, як радують, так і засмучують, тому з’ясування значень приснився символу — перше, що варто зробити, приступаючи до тлумачення сну. А після, склавши докупи всі трактування, ви зрозумієте, що чекає вас буквально завтра.

Сонник Міллера

На думку Міллера, точити уві сні що-небудь на бруску або на точильному верстаті — знак наближення небезпеки.

Ви бачите, що брусок вам позичив товариш? Ця людина в реальності допоможе вам загартувати силу духу. А якщо абразивний камінь вам запропонував незнайомець, то це означає, що прийшла пора проявити твердість характеру.

Сточити зуби уві сні — сигнал про те, що ви взялися за справу, яку вам, не по зубах. Відмовтеся від цього заняття, рекомендує тлумач.

Заточення ножа: Від дратівливості до успіху

До чого сниться точити ніж, знають багато сонники. Наприклад, Східний тлумач запевняє, що заточка ножа уві сні означає виплеск накопиченої образи і роздратування.

Сонник міс Хассе порадує трактуванням: якщо вам приснилося, що ви точите великий кухарський різак, то це ознака того, що ви багато чого досягнете, завдяки своїм рукам і розуму.

Бачите, що порізалися, заточуючи ножик? Сонник циганки Серафими радить бути обережнішими у висловлюваннях, вони можуть повернутися проти вас.

Точити олівці, або Будьте готові до будь-яких сюрпризів

Наснилося, що ви точите олівці? Згадайте, які вони були, радять популярні сонники. Наприклад, точити прості олівці — знак щирості і простоти суджень.

А якщо ви підточували кольорові олівчик, то вас чекає багато різних подій: червоні і жовті — обіцяють веселощі, сині та зелені — пророкують хороше здоров’я і взаємовідношення з друзями, чорні пророкують сльози і печаль, а білі говорять про те, що вам необхідно почати з початку якесь важко просувається справа.

Пиляти нігті як символ емоційності

До чого сниться, що ви точите свої ногтікі, розповість Сучасний сонник. Бачите уві сні, що ви самі собі пиляйте нігті — чекайте сплеску емоцій і несподіваного напливу енергії; а якщо вам підпилювали нігтики в салоні краси, то це означає, вам буде потрібно витримка, щоб не наговорити зайвого і не накликати на себе неприємності.

Нагострити садовий інвентар — Доведеться попрацювати

Вам примарилося, що ви точите сокири, лопати чи іншої садово-городній інвентар? Ось до чого це сниться, на думку Слов’янського сонника: точити сокиру — ознака готовності дати рішучий бій ворогові або конкуренту, особливо добре, якщо уві сні сокиру був гострим немов лезо бритви.

Пастор Девід Лоффа дає такі пояснення: наснилося, що ви заточувати мотику — готуйтеся до важкої роботи, а ось жартувати уві сні лопату — ознака вдалого збігу обставин, яке зробить вас багатше і щасливіше.

Що ще ви проточувати

Згадайте, може, вам довелося точити щось інше. Ось, наприклад, що віщує заточка:

 • Меча — до позбавлення від негативу;
 • Ковзанів собі — вам належить самостійно приймати відповідальне рішення;
 • Ковзанів дитині — не забувайте про обов’язки, покладених на вас;
 • Ножиць — вам належить розплутати складний і заплутану справу.
 • Сонник точити, до чого сниться точити уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: