Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник товста жінка, до чого сниться товста жінка уві сні

Перш ніж шукати тлумачення в сонник,, до чого сниться товста жінка, слід пам’ятати, що повнота уві сні асоціюється з радістю, добродушністю, достатком. В даному контексті приснився персонаж, будь це незнайома людина або сам сновидець, віщує процвітання і матеріальне благополуччя.

Бачити себе розповнілий — до чого?

Сучасний суміщений сонник позитивно тлумачить,, до чого сниться власна повнота. Молодий незаміжньою дівчині, приснилося обставина обіцяє знайомство з багатим і перспективним людиною, який проявить до неї непідробну симпатію. Важливо, щоб ваші меркантильні інтереси не йшли в розріз з голосом власного серця.

Наснилося, що погладшали на очах, значить, в реальності ваші надії виправдаються. Снотолкователь Симона Кананіта пояснює такий сюжет передвістям фізичного нездужання або тілесних ушкоджень.

Заміжньої леді, дітородного віку, бачити себе розповнілий уві сні, снотолкователь пророкує швидку вагітність.

Оголена товста жінка — неприйняття або каяття?

Англійська сонник стверджує, що все,, до чого сниться гола товста жінка, передвіщає хворобу або розставання. Закоханим людям приснився образ підказує про «розжарених» відносинах один з одним, відсутність підтримки і взаєморозуміння. Якщо ви не виявите терпіння у відносинах з другою половинкою, то можете втратити її назавжди.

Сучасний універсальний сонник порівнює голу товсту жінку з емоційною напругою сплячої людини, що виникли в гонитві за достатком. Постарайтеся знайти гармонію в душі і серці, інакше своїми руками зруйнуєте те, що так довго і ретельно створювали.

Бачити себе в дзеркалі оголеною і ожирілу, за версією Психоаналітичного тлумача, означає, що в реальній дійсності сновидицей занадто критично ставиться до власних недоліків.

Тлумачення сну по Міллеру

Сонник психолога Міллера, побачену товсту жінку уві сні, прирівнює до ймовірності приросту достатку і добробуту наяву. Якщо в сновидінні збільшилася в обсягах сама сновидицей, значить, в реальності, скоро знайдеться спосіб і можливість виконати своє заповітне бажання.

Жирні персонажі як показники майбутніх подій

Перш ніж шукати пояснення,, до чого сниться товста жінка, сонник рекомендує звернути пильну увагу на персонажів і ким вони є в реальній дійсності. так:

 • Розтовстіла подруга уві сні, пророкує удачу в любові, успіх на кар’єрному поприщі;
 • Жирна знайома дама обіцяє веселе проведення часу;
 • Ожиріла мама — до здоров’я і гарного самопочуття родички;
 • Товста незнайомка уві сні, віщує про важливу зустріч, яка може значно збільшити шанси на досягнення матеріального благополуччя;
 • Розтовстіла дружина або теща пророкує снотолкователем Мандрівника непередбачені витрати, безпідставне занепокоєння.
 • Побачити, як товста жінка страждає перепочинок і виглядає не дуже здоровою, значить, за версією Сучасного сонника, сновидіння є попередженням про те, що всякі надмірності і зловживання загрожують негативними наслідками. Мучиться самому від ожиріння уві сні, означає, що на підсвідомому рівні ви готуєтеся до грандіозних змін у житті. Також подібне бачення відображає внутрішнє невдоволення сновідящего якістю життя або своєю зовнішністю.

  Сонник товста жінка, до чого сниться товста жінка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: