Сонник товста жінка, до чого сниться товста жінка уві сні

Перш ніж шукати тлумачення в сонник,, до чого сниться товста жінка, слід пам’ятати, що повнота уві сні асоціюється з радістю, добродушністю, достатком. В даному контексті приснився персонаж, будь це незнайома людина або сам сновидець, віщує процвітання і матеріальне благополуччя.

Бачити себе розповнілий — до чого?

Сучасний суміщений сонник позитивно тлумачить,, до чого сниться власна повнота. Молодий незаміжньою дівчині, приснилося обставина обіцяє знайомство з багатим і перспективним людиною, який проявить до неї непідробну симпатію. Важливо, щоб ваші меркантильні інтереси не йшли в розріз з голосом власного серця.

Наснилося, що погладшали на очах, значить, в реальності ваші надії виправдаються. Снотолкователь Симона Кананіта пояснює такий сюжет передвістям фізичного нездужання або тілесних ушкоджень.

Заміжньої леді, дітородного віку, бачити себе розповнілий уві сні, снотолкователь пророкує швидку вагітність.

Оголена товста жінка — неприйняття або каяття?

Англійська сонник стверджує, що все,, до чого сниться гола товста жінка, передвіщає хворобу або розставання. Закоханим людям приснився образ підказує про «розжарених» відносинах один з одним, відсутність підтримки і взаєморозуміння. Якщо ви не виявите терпіння у відносинах з другою половинкою, то можете втратити її назавжди.

Сучасний універсальний сонник порівнює голу товсту жінку з емоційною напругою сплячої людини, що виникли в гонитві за достатком. Постарайтеся знайти гармонію в душі і серці, інакше своїми руками зруйнуєте те, що так довго і ретельно створювали.

Бачити себе в дзеркалі оголеною і ожирілу, за версією Психоаналітичного тлумача, означає, що в реальній дійсності сновидицей занадто критично ставиться до власних недоліків.

Тлумачення сну по Міллеру

Сонник психолога Міллера, побачену товсту жінку уві сні, прирівнює до ймовірності приросту достатку і добробуту наяву. Якщо в сновидінні збільшилася в обсягах сама сновидицей, значить, в реальності, скоро знайдеться спосіб і можливість виконати своє заповітне бажання.

Жирні персонажі як показники майбутніх подій

Перш ніж шукати пояснення,, до чого сниться товста жінка, сонник рекомендує звернути пильну увагу на персонажів і ким вони є в реальній дійсності. так:

 • Розтовстіла подруга уві сні, пророкує удачу в любові, успіх на кар’єрному поприщі;
 • Жирна знайома дама обіцяє веселе проведення часу;
 • Ожиріла мама — до здоров’я і гарного самопочуття родички;
 • Товста незнайомка уві сні, віщує про важливу зустріч, яка може значно збільшити шанси на досягнення матеріального благополуччя;
 • Розтовстіла дружина або теща пророкує снотолкователем Мандрівника непередбачені витрати, безпідставне занепокоєння.
 • Побачити, як товста жінка страждає перепочинок і виглядає не дуже здоровою, значить, за версією Сучасного сонника, сновидіння є попередженням про те, що всякі надмірності і зловживання загрожують негативними наслідками. Мучиться самому від ожиріння уві сні, означає, що на підсвідомому рівні ви готуєтеся до грандіозних змін у житті. Також подібне бачення відображає внутрішнє невдоволення сновідящего якістю життя або своєю зовнішністю.

  Сонник товста жінка, до чого сниться товста жінка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: