Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник тигриця, до чого сниться тигр уві сні

До чого сниться тигр? Уві сні вона може виступати як символом творення, так і руйнування, а також передавати основні якості жінки, народженої в певний рік. Сонник представить розширене тлумачення, грунтуючись на деталях сновидіння.

Як зробити прогноз?

Спочатку слід згадати, чи немає в колі знайомих людини, що з’явився в рік Тигра.

Найімовірніше це дама, яка може бути як доброю іншому, так і непримиренної суперницею.

Виходячи з дій і поведінки тигриці уві сні, можна зробити істотний пророкування про хід подальших подій, пов’язаних з цією особистістю.

Переконання Міллера

Сонник Міллера переконаний, що тигриця попереджає про те, що ви перебуваєте під владою якоїсь сили, причому не обов’язково негативною.

Не бійтеся!

Вкрай погано, якщо в примарному пригоді вам трапилося бачити тигрицю, і ви відчули всеосяжний страх.

Це означає, що підступні вороги успішно втрутяться в ваші справи і саме життя, порушивши всі плани. Якщо ж наснилося, що ви вбили звіра, то неодмінно трапиться радість і удача.

Негативний символ

До чого сниться грізне гарчання тигриці? Вам належить дізнатися не найкращі новини. Крім того сонник вважає це знаком зменшення прибутку і розладу у відносинах.

Якщо уві сні тварина нападає, то вам загрожує розчарування. Близькі не стримають обіцянок, а плани турбуватимуться.

Трактування за місцем

Щоб отримати правильне тлумачення сну, неодмінно слід згадати, де саме довелося бачити тигрицю.

Якщо уві сні вона була в клітці, то вам вдасться обдурити суперників. Якщо приснилося, що ви і самі опинилися поруч, то сонник вважає, що вам загрожує нещасний випадок, аварія та інші неприємності.

 • У зоопарку — до агресії проти колеги.
 • На волі — до псування, пристріту і іншого психічної атаки.
 • За гратами — до ускладнень у відносинах.
 • У капкані — до підступам родичів.
 • Їхати верхи — до вирішення складної справи.
 • Бути вам начальником!

  Наснилося, що тигриця господарювала в будинку? Сонник впевнений — це відмінний знак. Скоро ви будете призначені на велику посаду.

  Якщо ж уві сні тварина спокійно розляглося в будинку, то це означає спокійний і навіть застійний період в житті, справах амурних і комерційних.

  Запам’ятайте дрібниці!

  До чого сниться біла тигриця? Вона символізує радісну звістку.

  Сонник вважає це бачення досить рідкісним, а тому віщим. І настійно рекомендує запам’ятати кожну його деталь. Адже все може повторитися і в реалі.

  Якщо наснилася біла і зовсім ручна хижачка, то гряде зустріч з одним, які приїхали з далека. Іноді біла тигриця уві сні символізує радісну поїздку в рідні місця.

  До заступництву

  До чого сниться, що тигриця народила майже на очах? Сонник передрікає набуття покровительства від впливової особи або навченого досвідом людини.

  Бачити уві сні, як хижачка народила дитинчат — на щастя в сімейному вогнищі.

  Підготуйтеся!

  Якщо наснилася тигриця з тигреням, то скоро буде новий життєвий етап. Але він буде успішним, якщо підготується до нього заздалегідь.

  Для жінок дика кішка з тигром означає появу кавалера, який повністю завоює палке серце.

  Впораєтеся?

  До чого ще сниться тигриця з тигрятами? Сонник думає, що вам слід зменшити навантаження і не хапатися відразу за кілька різних справ. Навряд чи ви зумієте виконати всі з належною якістю.

  Дика кішка з тигрятами також символізує вдале підприємство, яке потребує великої матеріальної і моральної вкладення.

  Сонник тигриця, до чого сниться тигр уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: