Сонник тигреня, до чого сниться тигр уві сні

Це миле смугасте тварина уві сні є передвісником наближає небезпеки. Багато сонники,, до чого сниться тигр, тлумачать як попередження зіткнення із сильним і жорстким ворогом.

Місцезнаходження дитинча

Бачити маленького тигреня в зоопарку або клітці, свідчить сонником Міллера про значну перемогу над недоброзичливцями. У кар’єрному плані, приснилося сновидіння символізує вигідний контракт, підвищення зарплати або грошову премію.

Сновидіння, в якому сновидцу вдалося потримати тигреня на руках, є своєрідною рекомендацією використовувати всі надані можливості для досягнення запланованого результату. Якщо маленький тигр на руках поводиться спокійно — Вам вдасться «приручити» своїх ворогів.

Наснилося, що малюк уві сні виявляє явну агресію, сидячи на руках сновидіння асоціюється з ворогами, що видають себе за друзів сплячої людини.

Те,, до чого сниться тигр, перебуває в будинку, символізує виникнення нерозуміння з власним сином. Можливо, така ситуація пов’язана з браком спілкування з дитиною.

Смугастий дитинча, що знаходиться на волі в звичній для себе середовищі, відображає несприятливе оточення сновідящего. Бачити уві сні тигреня поруч з тигрицею свідчить про велику небезпеку, явно недооцінену сплячою людиною. Для жінки, що приснився сюжет може бути натяком на появу сильної суперниці.

Поведінка і дії малюка

Найчастіше трактування,, до чого сниться дитинча тигра, частково залежить від поведінки смугастого звіра уві сні. Мирно налаштований, добрий тигреня, на думку сонника Міллера, вказує на сприятливий час для рішучих дій.

Ласкаве, мурликающе тварина підказує сонником про щастить в будь-яких сферах. Бачити, як їсть тигреня, сигналізує про правильний вибір інструментів, для досягнення поставленої мети.

Спостерігати за тим, як звіря уві сні лютує і шкіриться, відображає швидке зіткнення з сильним противником, в якому без допомоги друзів і соратників не обійтися.

Альбінос

На відміну від тварини звичайного забарвлення, маленький білий тигр уві сні є уособленням правлячих кіл, впливових людей і начальства. Бачити тигреня в зоопарку, свідчить сонником, про малу ймовірність виконання обіцянок вищого керівництва, пов’язаних з підвищенням на посаді.

Якщо приснився біле тигреня знаходиться в звичному ареалі, на лоні дикої природи, значить, наяву Вас буде долати почуття заздрості до друзів, які досягли успіху в житті.

Сновидіння, в якому біле тигреня нападає, свідчить про чиїсь добрі мотиви. Можливо, Ваш покровитель, використовуючи жорсткі заходи, намагається направити Вас на правильний шлях.

Взаємодія

Те,, до чого сниться тримати на повідку тигреня, вказує сонником на вдале вирішення великих неприємностей. Грати з ним уві сні пророкує необдумані дії сновідящего, які сильно позначаться на положенні в суспільстві.

За версією Сучасного сонника, грати або займатися дресируванням дикого звіра, передбачає виникнення нерозуміння і навіть суперництва з процвітаючої персоною. Можливо, така поведінка високопоставленої персони викликано страхом, що якості і ділова хватка сплячої людини, виявиться ефективніше його.

Сонник тигреня, до чого сниться тигр уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: