Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник тигреня, до чого сниться тигр уві сні

Це миле смугасте тварина уві сні є передвісником наближає небезпеки. Багато сонники,, до чого сниться тигр, тлумачать як попередження зіткнення із сильним і жорстким ворогом.

Місцезнаходження дитинча

Бачити маленького тигреня в зоопарку або клітці, свідчить сонником Міллера про значну перемогу над недоброзичливцями. У кар’єрному плані, приснилося сновидіння символізує вигідний контракт, підвищення зарплати або грошову премію.

Сновидіння, в якому сновидцу вдалося потримати тигреня на руках, є своєрідною рекомендацією використовувати всі надані можливості для досягнення запланованого результату. Якщо маленький тигр на руках поводиться спокійно — Вам вдасться «приручити» своїх ворогів.

Наснилося, що малюк уві сні виявляє явну агресію, сидячи на руках сновидіння асоціюється з ворогами, що видають себе за друзів сплячої людини.

Те,, до чого сниться тигр, перебуває в будинку, символізує виникнення нерозуміння з власним сином. Можливо, така ситуація пов’язана з браком спілкування з дитиною.

Смугастий дитинча, що знаходиться на волі в звичній для себе середовищі, відображає несприятливе оточення сновідящего. Бачити уві сні тигреня поруч з тигрицею свідчить про велику небезпеку, явно недооцінену сплячою людиною. Для жінки, що приснився сюжет може бути натяком на появу сильної суперниці.

Поведінка і дії малюка

Найчастіше трактування,, до чого сниться дитинча тигра, частково залежить від поведінки смугастого звіра уві сні. Мирно налаштований, добрий тигреня, на думку сонника Міллера, вказує на сприятливий час для рішучих дій.

Ласкаве, мурликающе тварина підказує сонником про щастить в будь-яких сферах. Бачити, як їсть тигреня, сигналізує про правильний вибір інструментів, для досягнення поставленої мети.

Спостерігати за тим, як звіря уві сні лютує і шкіриться, відображає швидке зіткнення з сильним противником, в якому без допомоги друзів і соратників не обійтися.

Альбінос

На відміну від тварини звичайного забарвлення, маленький білий тигр уві сні є уособленням правлячих кіл, впливових людей і начальства. Бачити тигреня в зоопарку, свідчить сонником, про малу ймовірність виконання обіцянок вищого керівництва, пов’язаних з підвищенням на посаді.

Якщо приснився біле тигреня знаходиться в звичному ареалі, на лоні дикої природи, значить, наяву Вас буде долати почуття заздрості до друзів, які досягли успіху в житті.

Сновидіння, в якому біле тигреня нападає, свідчить про чиїсь добрі мотиви. Можливо, Ваш покровитель, використовуючи жорсткі заходи, намагається направити Вас на правильний шлях.

Взаємодія

Те,, до чого сниться тримати на повідку тигреня, вказує сонником на вдале вирішення великих неприємностей. Грати з ним уві сні пророкує необдумані дії сновідящего, які сильно позначаться на положенні в суспільстві.

За версією Сучасного сонника, грати або займатися дресируванням дикого звіра, передбачає виникнення нерозуміння і навіть суперництва з процвітаючої персоною. Можливо, така поведінка високопоставленої персони викликано страхом, що якості і ділова хватка сплячої людини, виявиться ефективніше його.

Сонник тигреня, до чого сниться тигр уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: