Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник тля, до чого сниться тля уві сні

До чого сниться тля? Сонник називає цих шкідників передвістям дрібних неприємностей, втрати врожаю, лукавих людей, звинувачень на адресу сплячого. Але боротьба з ними уві сні може стати знаменням перемоги над ворогами, припинення тривог.

Де сиділа тля?

Пригадайте, де вона сиділа. Отже, ви бачили її на:

 • Домашніх рослинах — вдома почнуться сварки;
 • Садових деревах — хвороби близьких;
 • Городніх культурах — негаразди на роботі;
 • Капусті — не отримаєте прибуток, яку очікували;
 • Листі тютюну — пора кидати курити.
 • Сонник Міллера:

  До чого сниться тля на зеленому листі рослин? Сновидіння підказує: треба подбати про здоров’я.

  Обережніше: зустрінете лукавого людини

  Бачити цих шкідників гризучими листочки означає: треба буде втрата врожаю через непередбачені обставини.

  Таке бачення уві сні попереджає: зустрінете людину, яка здасться порядною, що заслуговують на довіру. Не поспішайте розкривати йому свої секрети — спочатку придивіться уважніше.

  Наснилося навала попелиці? В довіру до сновидцу хтось втерся своїми улесливими словами. Але ця особистість робить брехливі вчинки і має недобрі наміри.

  Вам зіпсують культурний захід

  До чого сниться тля на квітах? Сонник пояснює: хтось зіпсує сплячому свято, якого він дуже чекав.

  Бачили тлю на квітах? Вам завадять реалізувати вашу культурну програму: пропустіть концерт або спортивний матч, якого довго чекали.

  Настирливі прохачі, ледачий чоловік

  Наснилися обліплені попелиць гілочки кущів? Сонник вказує: незабаром знайомі будуть переслідувати сплячого з проханнями скласти їм протекцію.

  Дівчині тля, що сидить уві сні на листках тютюну, віщують: вона вийде заміж за ледачого чоловіка.

  Зумієте виправдатися, веселились над ворогами

  Боролися з навалою попелиці? Проти вас висунутий якісь звинувачення, але вам вдасться їх спростувати, довести власну правоту.

  Вдалося позбутися уві сні від цих комах? Сонник обіцяє: вороги будуть переможені, а ваша репутація відновиться.

  Наснилося топтати тлю? Сновидіння обнадіює: хвилювання і тривоги припиняться вже зовсім скоро. Якщо з кимось посварилися — зможете налагодити відносини.

  Образливі закиди, справи з неприємними особистостями

  До чого сниться, як тля покриває всю поверхню води в басейні, ставку або іншій водоймі? Це означає: доведеться вислухати безліч образливих слів, докорів, звинувачень. Причому, їх будуть висувати знайомі, а можливо, і близькі. Лише доклавши багато зусиль зможете довести свою невинність.

  Якщо ці шкідники уві сні оточили вас — згідно сонником, належить побувати в суспільстві неприємних людей. Можливо, доведеться вирішувати з ними якісь питання. При цьому слід уникати ризикованих заходів.

  Зрив домовленостей, підступи недоброзичливців

  Наснилося, ніби обрізали, чистили плоди, пошкоджені попелицею, намагаючись зберегти хоча б частину? Тлумачення сну наступне: зірвуться вигідні контракти.

  Комаха потрапило сновидцу в око? Серед знайомих з’явиться таємний злостивці, який постарається зіштовхнути доброзичливих людей між собою.

  Сонник тля, до чого сниться тля уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: