Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник топаз, до чого сниться топаз уві сні

Топаз уві сні — символ безмежної дружби і духовної інтуїції. Щоб розтлумачити,, до чого сниться цей напівдорогоцінне каміння, сонник звертає увагу на його колір, ограновування і прикраса, в яке він інкрустований.

Сонник Міллера: тлумачення

Приснилося кільце з топазом, на думку Міллера, свідчить про чистої душі і помислах персонажа. Цей мінерал уві сні символізує успіх на діловому терені: вдалі угоди і переговори.

Тих, кому довелося позбутися кільця з каменем, сонник попереджає про підлості і злості людей, до яких ви відчуваєте повну довіру. Міллер радить утриматися від одкровень.

Подробиці: зовнішні особливості

Сонник від А до Я пояснює,, до чого сниться топаз, враховуючи колір каменю і вигляд виробу, в якому він був присутній. Так, бачити уві сні:

 • Блакитний камінчик — свідчить про підтримку і відданості друзів;
 • Кільце з мінералом — знак щирості близьких і оточуючих;
 • Мутний камінчик — говорить про ваших сумнівах в надійності приятелів;
 • Зламане прикраса — попереджає про негативні наслідки прихованої образи;
 • Необроблений камінчик — віщає про сильних інтуїтивних здібностях сновідящего.
 • Настають цікаві знайомства!

  Купувати уві сні золотий перстень з блакитним топазом, згідно Сонник XXI століття, означає зустріч з цікавою персоною, здатною змінити ваш світогляд.

  Про амурні справи…

  Отримати в подарунок ювелірний виріб, обіцяє снотолкователем любовні пригоди. А ось те, до чого сняться сережки з блакитним топазом молодий панночці, сповіщає сонником Закоханих знайомство з привабливим чоловіком.

  Заміжнім жінкам тлумачення сну пророкує поліпшення взаємин з чоловіком, можливість провести час з користю один для одного.

  Бачити на когось така прикраса, зумовлює можливу боротьбу з сильною конкуренткою за увагу симпатичного молодого чоловіка. Самим незвичайним буде те, що суперницею виявиться наближена особа.

  Бережіться!

  Втрачати уві сні ювелірний виріб з топазом, сповіщає Жіночим сонником втрату репутації. Про тяжкі наслідки власної нестриманості сповіщає снотолкователь, пояснюючи,, до чого сниться вкрадена коштовність.

  Милуватися уві сні мінералом, але не мати можливості його придбати, застерігає про розлад взаємин з начальством. Бачити на фото красивий топаз, попереджає про згубної і руйнівної заздрості.

  Втратити дорогу дрібничку — до перспективи потрапити в залежність від неприємного вам людини, що позначиться на сімейне благополуччя і ділової діяльності. Езотерики, трактуючи приснилося нічне бачення, радять ретельніше підбирати партнерів для любові і бізнесу.

  Чекайте подарунків долі!

  Загальний снотолкователь, приснився топаз зіставляє з подарунком долі у вигляді добрих і відданих людей. Тим, хто зневірився в дружбі, подібний сюжет означає: люди, яких ви вважали нечесними, проявлять благородство, нададуть неоціненну і доречну допомогу.

  Приснився перстень з великим топазом на пальці, віщає про авторитет сплячої персони, прихильності до неї високопоставлених осіб, колег і керівництва. Іноді нічне бачення передрікає досягнення успіху в ділових переговорах і судових суперечках.

  Сонник топаз, до чого сниться топаз уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: