Сонник тонути в болоті, до чого сниться тонути в болоті уві сні

Якщо уві сні вам трапилося тонути в болоті, то наяву потрапите в скрутну і майже безвихідну ситуацію, і вона може спричинити вельми трагічні наслідки. Однак сонник не радить сумувати, адже це не все,, до чого сниться подібне бачення.

Потрібен відпочинок!

Щоб отримати правдиве тлумачення сну, сонник рекомендує розглянути основний образ. Болото це символічне попередження того, що ви стали інертні і бездіяльні.

Але пробиратися по трясовині означає, що вам загрожують хвороби, викликані душевними переживаннями і перевтомою. Тому після такого сновидіння потрібно як мінімум добре відпочити.

Знак депресії

До чого ще сниться, що в нічну пригоду довелося тонути в болоті? Є велика ймовірність «вляпатися» в погану компанію, вирватися з якої буде вкрай складно.

Цей також символ втрати життєвого орієнтира і депресії. Сонник при цьому радить пригадати незначні деталі, адже від цього залежить кінцева розшифровка.

 • Гниле болото може приснитися до багатства.
 • Торф’яне означає згаслі почуття.
 • Виник посеред поля, символізує втрату родича і погані часи.
 • Трясовина — небезпеку, що виходить від людей.
 • Болотяна трава — любовну інтрижку.
 • За Міллеру

  Сонник Міллера впевнений, що тонути в болоті — до важких часів. Питання, які ви вважали вирішеними, знову придбають актуальність. Спадщина піде прямо з рук, а в любові чекає розчарування.

  Дійте негайно!

  До чого сниться зовсім потонути в болоті? Це явне вказівку на серйозну хворобу, яка відніме всі сили і ресурси.

  Наснилося, що вам трапилося потонути на болотистій місцевості? Наяву вас пригнічує звична робота і турботи. Однак сонник вважає, що занепадницькі настрої неодмінно пройде і грядуть кращі часи.

  Якщо уві сні вам довелося потонути в страшній трясовині, то вважайте що не залишилося часу на роздуми. Діяти потрібно прямо зараз!

  Позитивні трактування

  До чого сниться тонути в болоті і врятуватися? Якщо уві сні вам вдасться вибратися з виру, то в реалі зможете уникнути великої небезпеки. Тонути і врятуватися буквально означає, що ви знайдете потрібне рішення в проблемі.

  Наснилося, що уві сні вам довелося практично потонути і врятуватися майже чудесним чином? Вас чекає таке ж чарівне поліпшення життєвих умов.

  Якщо уві сні трапилося тонути в болоті, то сонник радить згадати, як саме ви занурювалися. Якщо це повільно, але впевнено, то в реалі доведеться дуже сильно витратитися, влаштовуючи пишне торжество.

  Погляд зі сторони

  Іноді уві сні доводиться не самому тонути в болоті, а лише бачити цю дію з боку. Так спостерігати, як потопає машина значить, що проект, яким ви скоро займетеся, буде просуватися вкрай повільно і складно, але в підсумку принесе прибуток і успіх.

  Крім того сонник стверджує, що машина уві сні символізує самого сновидіння. Тому все що відбувається з нею, можна трактувати як символічне відображення власного життя. Тому бачити, як машина занурюється повністю — до безвихідного становища.

  Герой або везунчик?

  Якщо ж у вир потрапив знайомий чоловік, то вас чекає період повного безгрошів’я.

  Бачити повгрузали родичів — до марним клопотам. Рятувати потопаючого — до героїчного вчинку. Це також знак невикористовуваних можливостей і талантів.

  Наснилося, що потопаюча людина зуміла вибратися сам? Проблеми вирішаться самі собою. Ще одне трактування сонника запевняє, спостерігати як потопаючий рятується — до фантастичного виграшу.

  Сонник тонути в болоті, до чого сниться тонути в болоті уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: