Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник тонути в болоті, до чого сниться тонути в болоті уві сні

Якщо уві сні вам трапилося тонути в болоті, то наяву потрапите в скрутну і майже безвихідну ситуацію, і вона може спричинити вельми трагічні наслідки. Однак сонник не радить сумувати, адже це не все,, до чого сниться подібне бачення.

Потрібен відпочинок!

Щоб отримати правдиве тлумачення сну, сонник рекомендує розглянути основний образ. Болото це символічне попередження того, що ви стали інертні і бездіяльні.

Але пробиратися по трясовині означає, що вам загрожують хвороби, викликані душевними переживаннями і перевтомою. Тому після такого сновидіння потрібно як мінімум добре відпочити.

Знак депресії

До чого ще сниться, що в нічну пригоду довелося тонути в болоті? Є велика ймовірність «вляпатися» в погану компанію, вирватися з якої буде вкрай складно.

Цей також символ втрати життєвого орієнтира і депресії. Сонник при цьому радить пригадати незначні деталі, адже від цього залежить кінцева розшифровка.

 • Гниле болото може приснитися до багатства.
 • Торф’яне означає згаслі почуття.
 • Виник посеред поля, символізує втрату родича і погані часи.
 • Трясовина — небезпеку, що виходить від людей.
 • Болотяна трава — любовну інтрижку.
 • За Міллеру

  Сонник Міллера впевнений, що тонути в болоті — до важких часів. Питання, які ви вважали вирішеними, знову придбають актуальність. Спадщина піде прямо з рук, а в любові чекає розчарування.

  Дійте негайно!

  До чого сниться зовсім потонути в болоті? Це явне вказівку на серйозну хворобу, яка відніме всі сили і ресурси.

  Наснилося, що вам трапилося потонути на болотистій місцевості? Наяву вас пригнічує звична робота і турботи. Однак сонник вважає, що занепадницькі настрої неодмінно пройде і грядуть кращі часи.

  Якщо уві сні вам довелося потонути в страшній трясовині, то вважайте що не залишилося часу на роздуми. Діяти потрібно прямо зараз!

  Позитивні трактування

  До чого сниться тонути в болоті і врятуватися? Якщо уві сні вам вдасться вибратися з виру, то в реалі зможете уникнути великої небезпеки. Тонути і врятуватися буквально означає, що ви знайдете потрібне рішення в проблемі.

  Наснилося, що уві сні вам довелося практично потонути і врятуватися майже чудесним чином? Вас чекає таке ж чарівне поліпшення життєвих умов.

  Якщо уві сні трапилося тонути в болоті, то сонник радить згадати, як саме ви занурювалися. Якщо це повільно, але впевнено, то в реалі доведеться дуже сильно витратитися, влаштовуючи пишне торжество.

  Погляд зі сторони

  Іноді уві сні доводиться не самому тонути в болоті, а лише бачити цю дію з боку. Так спостерігати, як потопає машина значить, що проект, яким ви скоро займетеся, буде просуватися вкрай повільно і складно, але в підсумку принесе прибуток і успіх.

  Крім того сонник стверджує, що машина уві сні символізує самого сновидіння. Тому все що відбувається з нею, можна трактувати як символічне відображення власного життя. Тому бачити, як машина занурюється повністю — до безвихідного становища.

  Герой або везунчик?

  Якщо ж у вир потрапив знайомий чоловік, то вас чекає період повного безгрошів’я.

  Бачити повгрузали родичів — до марним клопотам. Рятувати потопаючого — до героїчного вчинку. Це також знак невикористовуваних можливостей і талантів.

  Наснилося, що потопаюча людина зуміла вибратися сам? Проблеми вирішаться самі собою. Ще одне трактування сонника запевняє, спостерігати як потопаючий рятується — до фантастичного виграшу.

  Сонник тонути в болоті, до чого сниться тонути в болоті уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: