Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник тонути у воді, до чого сниться тонути у воді уві сні

Вірно витлумачити,, до чого сниться тонути у воді, можна, прийнявши до уваги, як саме бачили уві сні цей символ: чи було це в каламутній або в чистій воді, потонув сплячий або виплив. Сонник вказує: приснився сюжет передрікає якісь події. Це попередження, звідки можна дізнатися про майбутнє або знайти рішення проблем.

Загальна тлумачення

Коли наснилося, ніби тонете в воді — ймовірно, ви відчуваєте незадоволеність від свого способу життя. До чого сниться відчувати брак повітря? За сонником, ви надто практичні, раціональні. Щоб правильно оцінювати те, що відбувається, потрібна якась емоційність. Найчастіше сновидіння віщує неприємності, особливо, якщо трапиться потонути. Однак коли уві сні змогли виплисти (самі або хтось допоміг) — значить, зможете переломити хід подій, поліпшити обставини.

Сонник Міллера дає кілька пояснень. Можлива втрата власності або нещасний випадок. Благополучне порятунок означає успіх на роботі, кар’єрний ріст, повагу близьких, колег, міцне здоров’я. Врятувати уві сні потопаючого в холодній воді — сновидец наяву вчасно допоможе одному, посприявши його просуванню. Також це віщує щастя для сплячого.

До чого сниться, як хтось топить? Ознака: сплячого очікують збитки, втрати. Наяву потрібно проявляти обережність, оскільки загрожує якась небезпека. Взагалі, якщо наснилося тонути у воді — значить, сновидец не може здійснити свої плани, проявити всі здібності, а це для нього дуже неприємно.

Подробиці сновидіння

Сонник підкреслює: утоплення уві сні може означати зраду, підступність наяву з боку оточуючих щодо сплячого. Можливо, він живе серед брехні. Також сновидіння попереджає про втрати, нещасний випадок, травмі. Коли це відбувається в чистій воді, значить, клопоти будуть незначними. У брудній — серйозні неприємності, з якими важко впоратися самостійно.

До чого сниться тонути в крижаній воді? Коли уві сні провалилися під лід — значить, немає справжнього благополуччя, тільки показне. Сонник попереджає: слід врівноважити внутрішню і зовнішню успішність. Не треба обманювати інших і себе, демонструючи фальшиве успіх, щоб не втратити все.

У брудній воді — віщує досить тривалий період життєвих невдач. Потонути в океані — все життя може сильно погіршитися. У чорної — незабаром з’являться непередбачені обставини, чинити опір яким буде досить складно.

У крижаній — сонник стверджує: потрібно більше уваги приділити своєму здоров’ю, оскільки можлива наявність захворювання, яке слід негайно лікувати. Наснилося, ніби тонете в каламутній воді — попереду можливі серйозні проблеми. А ось бігти по воді і не тонути уві сні пророкує міцне здоров’я наяву, радість, здійснення бажань. Причому, чим більше рідини під ногами, тим більше перешкод треба буде подолати.

Якщо тонув інший

До чого сниться, ніби тоне у воді хтось інший? Сновидінню належить радість. Але якщо в брудній: можлива сварка. Чоловікові сновидіння, де в чистій воді тоне жінка, за сонником, віщує несподіваний успіх. Жінці побачити, як тоне її чоловік — означає: що у нього роман з молодою жінкою.

Бачити уві сні, як тоне своє дитя — висока ймовірність захворювання. Чужий — очікують дрібні клопоти або поганий настрій. Приснився потопаючий в чорній воді дитина — попереду можливі фінансові труднощі, треба підготуватися. Також сновидіння може очікувати хвороба, яку не вдасться швидко подолати.

Врятувати кого-то потопаючого уві сні — знак удачі, символ того, що всі докладені при досягненні мети старання принесуть свої плоди. Сонник стверджує: скоро ви відчуєте поліпшення на фізичному і духовному рівні, а через недовгий час знайдете заслужене щастя.

Сонник тонути у воді, до чого сниться тонути у воді уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: