Сонник тонути в морі, до чого сниться тонути в морі уві сні

Якщо уві сні вам довелося тонути в морі, то перенесіть на час подорожі і не слід нічого рішучих дій, рекомендують сонники. Цілком ймовірно, що нічого жахливого з вами і не станеться, але похвилюватися доведеться. Щоб знати,, до чого сниться подібне бачення, пригадайте подробиці: чим все закінчилося, і яка була ваша роль в приснився сюжеті.

Версії деяких сонників

Якщо вам приснилося, що ви тонете в море, перш ніж зробити висновок,, до чого сниться подібний кошмар, звіртеся з декількома тлумачами:

 • Східний сонник обіцяє проблеми з фінансами, якщо уві сні ви загинули в морській безодні;
 • Сонник Мандрівника застерігає: не варто вирушати в дорогу;
 • Фрейд в своєму тлумачі давав такі пояснення: ви бійтеся серйозних відносин;
 • В сонник Медеї ви знайдете таке трактування: ви знаходитеся в полоні своїх емоцій.
 • Порятунок потопаючого — ознака подолання перешкод

  Якщо вам приснилося, що ви тонули в морі, але якимось дивом, вам вдалося врятуватися — це говорить про те, що на шляху до успіху перед вами постане чимало перепон і труднощів.

  Врятуватися вам допоміг товариш? Наяву ця людина виручить вас, позичивши велику суму грошей. А ось, якщо це ви допомогли врятуватися комусь від смерті в воді, то будьте готові, що незабаром до вас прийдуть за рекомендаціями.

  Утоплення символізує втрати

  У «Книзі снів» апостола Симона Каноніта, ви знайдете такі пояснення,, до чого сниться потонути в морі: такі образи говорять про те, що вам набридло те, чим ви займаєтеся — захоплення робота, хобі. Так само тонути в морі — це символ «авралу» на роботі.

  Бачити уві сні, що ви потонули внаслідок аварії корабля — ознака, що ви можете «погано скінчити», зв’язавшись з аферистами або поганою компанією. Хтось уві сні допоміг вам «потонути», викинувши за борт — не діліться секретами зі сторонніми людьми, вони зможуть «потопити», знаючи секрети.

  Тонучі речі: Від неприємностей до веселощів

  Бачити, як тоне в морі машина — попередження про те, що краще не вирушати в дорогу на будь-якому виді транспорту. В мрію затонув корабель? Бережіться «підводних каменів» — пасток, розставлених конкурентами.

  До чого сниться мрія, в якій ви спостерігаєте, як йде на дно упущений в воду гаманець? Сюжет говорить сам за себе — не витрачайте даремно гроші, тому що нічого суттєвого не придбаєте, а розтрату дуже відчутно. А ось, якщо уві сні тоне труну, то це до веселого проведення часу — такі тлумачення сну дає сонник міс Хассе.

  Пророцтва Г. Міллера

  Сонник Міллера так пояснює,, до чого сниться тонути в морі: бережіть своє майно і цінності, інакше ризикуєте втратити чогось дорогого. Наснилося, що ви пішли на дно? Поганий знак, який означає нещасний випадок або захворювання.

  Бачите, що ви врятували потопаючого — до успіху і помітного просування по кар’єрних сходах. А ось, сновидіння, в якому вас вчасно витягли з морської безодні, означає, що ви прийдете на допомогу другові в підкоренні високій посаді.

  Сонник тонути в морі, до чого сниться тонути в морі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: