Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник тонути, до чого сниться тонути уві сні

Чіпкі обійми хвиль з яких неможливо вибратися, задушливе, що давить почуття, і ви починаєте тонути, повільно йти на дно… І раптом — ковток свіжого повітря — добре, що це було тільки уві сні. До чого сниться одне з найнеприємніших сновидінь? Про це у всіх подробицях розповість наш сонник.

Уважно проаналізуйте побачений сюжет: хто тонув — ви, стороння людина, або навіть який-небудь предмет або тварина? Чи вдалося врятуватися, якими відчуттями супроводжувалося сновидіння? Для достовірного тлумачення сонника всі ці деталі мають першорядне значення.

Що означає тонути уві сні? Тлумачення різних сонників

Інтерпретація сонника може залежати від того, в яку пору року народився сновидец. Особливо сумно то, до чого сниться коли тонеш для народжених восени. Це знак серйозної небезпеки вашому житті, ви можете потрапити в непередбачувану ситуацію, яка закінчиться плачевно для вас.

Що значить тонути уві сні для літніх іменинників? Такий сюжет несприятливий для ділових чоловіків. Їх чекає припинення в справах, а можливо, і їх повний крах, який відбудеться з незалежних від вас обставин.

Якщо який народився навесні людині довелося тонути, то тлумачення снів будуть несприятливими. Сонник радить не підтримувати відносини з божевільними авантюристами — вони можуть втягнути вас в погану історія, яка надовго виб’є з колії.

За сонником Міллера тонути уві сні — поганий знак, що пророкує нещасний випадок, аварію або іншу катастрофу, яка відбудеться з людиною, який побачив сон, або з його близькими. Крім цього, сонник радить не довіряти неперевіреним особам, з їхньої вини ви можете втратити власності.

Значення сну де тонути довелося саме сновидцу — погана ознака сонника Азара. В реальності вам належить подолати серйозні перешкоди, що заважають у досягненні мети. Але якщо ви благополучно врятувалися, то перешкоди будуть не такими складними, як здавалося.

Неприборкані емоції, неможливість знайти душевну рівновагу — так тлумачить сонник Медеї те,, до чого сниться бачити уві сні як тонеш. Потрібно привести почуття в порядок, або навіть сходити до психолога — підвищена збудливість може зіграти з вами поганий жарт.

Якщо відкривши очі зранку ви розумієте що вам приснилося що тону в море, езотеричний сонник радить терміново звернути увагу на своє здоров’я. Можливі проблеми з дихальною системою, зокрема з легкими, особливо якщо ви відчували давящее почуття в грудях.

Тонути в річці — пророкування сонника про перешкоди перед досягненням матеріальної забезпеченості, не забувайте про підступи конкурентів, вони можуть вплинути на матеріальне благополуччя. Але якщо все ж таки вдалося подолати бурхливу течію річки, то наяву ви немислимо розбагатієте, буквально будете купатися в золоті.

Двояку інтерпретацію дає сонник XXI століття, якщо тонути уві сні в басейні По малому Велесову сонником — тонути в болоті уві сні — погана ознака. Буквально у всіх сферах життя вас чекають втрати і невдачі, і вибратися з них допоможуть лише вірні друзі і родичі. Не відмовляйтеся від допомоги, вона потрібна вам як ніколи.

Тонути уві сні але врятуватися — сприятливий прогноз абсолютно для всіх: ви придбаєте заслужену повагу з боку оточуючих, а в справах вас буде супроводжувати небувалий успіх, який допоможе досягти стабільного і забезпеченого положення в суспільстві.

До чого сниться тонути і виплисти уві сні? За інтерпретації сонник, якщо вода була чистою, прозорою, то вас чекають дрібні і неприємні клопоти, які, тим не менш, приведуть до гармонії в сімейному житті.

До чого сниться потопаюча людина?

За циганського сонником, при всьому негативному сенсі сюжету бачити як тоне людина уві сні — хороший знак. Незабаром ви приймете участь в радісному святі, яке призведе до нових знайомств і залишить на душі приємні спогади.

Уважно придивіться до матеріального становища своїх друзів, якщо вам довелося рятувати потопаючу людину уві сні. Друзі як ніколи потребують сторонньої підтримки, та якщо ви всіма силами постараєтеся допомогти, то отримаєте негайне винагороду, і радість за успіх близької людини.

Рятувати потопаючих людей уві сні — також передвістя удачі. Всі ваші старання, прологом для досягнення мети, не пройдуть марно: заслужене щастя не змусить себе довго чекати, зовсім скоро ви відчуєте себе набагато краще і в фізичному, і в духовному плані.

Сонник Фрейда інтерпретує те,, до чого сниться потопаюча дитина з позицій підсвідомих страхів. Особливо часто таке сновидіння бачать недавно народили жінки, які бояться втратити своє новонароджене чудо. Відкиньте всі страхи, пам’ятайте, думки мають особливість матеріалізуватися.

Врятувати потопаючого дитини уві сні — пророкування про те, що вам належить дбати про кого-небудь в цьому потребує. А якщо міркувати з боку психоаналізу, то це бажання сновидіння проявляти ніжність і турботу, необхідність надавати співчуття і співчуття.

Удачу обіцяє сонник, якщо рятувати потопаючого дитини довелося з чисто і прозорої води. Якщо сновидіння закінчилося успішним порятунком, то в реальності можете очікувати підйом у всіх сферах життя.

Ще, якщо наснилося що тоне дитина, може означати що комусь із ваших близьких життєво необхідна допомога або хоча б слушну пораду. Не відмовляйтеся від сприяння, в майбутньому все згадається.

Якщо жінка побачила що тоне дочка, і вона її благополучно рятує, то в реальному житті до неї прийде несподівана звістка, що несе в собі позитивні зміни. Якщо ж врятувати дитину не вдалося, то новина принесе печаль і горе.

Для чоловіка то,, до чого сниться потопаючий син — добрий знак сонника, якщо йому вдалося витягнути його з води. Такою сюжет віщує підвищення зарплати або отримання несподіваною прибутку. Також він може означати підвищення по службі.

Бачити уві сні потопаючого родича — знак того, що ви реальності ви допоможете саме цій людині у вирішенні будь-якої проблеми. Якщо ж родича не вдалося витягнути з води, то ваша допомога виявиться марною.

Якщо уві сні тоне хлопчик, то наяву вам належить прийняти участь в прибутковій справі, яке закінчиться поліпшенням вашого матеріального і сімейного стану. Для дівчини таке сновидіння обіцяє появу нового залицяльника.

До чого сниться тоне дівчина? Якщо чоловік побачив уві сні свою кохану, то він може бути впевнений в її почуттях — вона ніколи не зрадить, і вже точно не змінить. Якщо такий сюжет побачила дівчина, а утопленицею була її подруга, то наяву її чекає поява суперниці.

У чому ви тонули?

Побережіться шахраїв, якщо вам довелося тонути в грязі уві сні. Найближчим часом за допомогою вмілого шантажу у вас витягнуть велику суму грошей, але ця трата буде марною — шантажисти просто вміло маніпулюють вашими почуттями.

Ви не контролюєте життєву ситуацію, якщо уві сні вам довелося тонути в машині. Особливо велика ймовірність того, що всі події вийдуть з-під вашого жорсткого контролю, якщо вам не вдалося з неї вибратися.

Тонути в піску уві сні — передвістя про великі грошові втрати. Ні в якому разі не погоджуйтесь на авантюрні підприємства і на участь в азартних іграх. Є висока ймовірність того, що ви залишитеся без гроша в кишені.

Тонути в лайні — сновидіння, пов’язане з грошима. Побачити фекалії — завжди пророкування сонника про прибуток, але якщо ви в них потопає, то цілком ймовірно, що наяву гроші, які практично були у вас в руках, буквально попливуть в нікуди.

До чого сниться тоне машина? Це погана ознака, і сонник радить не подорожувати на далекі відстані на будь-якому транспорті. Не виключена автомобільна катастрофа, яка може статися в будь-який момент. Прислухаючись до порад ви збережете життя і здоров’я собі і родичам.

Якщо уві сні тоне човен, то сонник прогнозує погіршення в справах. На вашому шляху розставили свої пастки підступні конкуренти, і щоб впевнено подолати їх, потрібно буде покласти чимало зусиль.

Коли уві сні тоне підводний човен, а ви перебуваєте всередині і не можете вибратися назовні — в реальності передбачення сонника мають негативне забарвлення. Ви зустрінете неприємного людини, який грунтовно попсує вам настрій і плани.

Якщо у вас в даний момент не найсприятливіший період, і дрібні неприємності змушують понервувати, то не сумнівайтеся, до чого сняться тонуть кошенята. Скоро закінчаться всі прикрі сварки з близькими, нестача грошей пропаде сама собою. Такий сюжет обіцяє значне зміцнення сімейних уз і кар’єрний ріст.

До чого сниться тоне кішка жінці? Якщо в даний момент ви підозрюєте свого чоловіка в зраді, то скоро всі ваші підозри розвіються. А якщо у нього реально є стороння зв’язок, то скоро вона закінчиться, причому ініціатором розриву відносин з коханкою виступить саме чоловік.

Як несприятливий символ інтерпретує сонник те,, до чого сниться тоне собака. Вірний друг уже не зможе надавати вам всебічну підтримку через особисті обставини. Доведеться справлятися самостійно, і мобілізувати всі внутрішні сили для досягнення заповітної мети.

До чого сниться тоне кінь? Це сильна тварина є уособленням свободи вибору, дій, і таке сумне сновидіння не несе в собі нічого позитивного. У майбутньому ви опинитеся під впливом недобросовісних людей, які позбавлять вас волі, будуть маніпулювати почуттями, підкорять вашу особистість під себе.

Сонник тонути, до чого сниться тонути уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: