Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник топтати, до чого сниться топтати уві сні

Сонник сповіщає про порушення якихось канонів, моральних принципів, тлумачачи,, до чого сниться топтати щось. Тиснути уві сні кого-то попереджає про неможливість дотримати даного комусь слово.

Що говорить Міллер?

Топтати бруд уві сні, за версією психолога Міллера, попереджає про ймовірність потрапити в неприємну ситуацію. Наснилося, що затоптує землю, значить, в реальності навмисне відмовитеся від великих перспектив.

Скоро все налагодиться!

Сімейним людям, яким уві сні довелося топтати тарганів, Східний жіночий сонник пророкує наступ ідилії і взаєморозуміння між домочадцями. Найближчим часом вам вдасться налагодити свої справи і позбудеться від дрібних клопотів, впевнений Езоп, тлумачачи,, до чого сниться давити тарганів.

Змінювати!

Сучасний суміщений сонник, роз’яснюючи,, до чого сниться топтати могилу попереджає про проблеми, пов’язані з минулим сплячої персони. Те, що ви з такою ретельністю ховали від сторонніх, відкриється в найнесподіваніший момент.

За версією Лоффа, приснився сюжет говорить про закоренілих принципах, які необхідно змінити, щоб домогтися нових висот. Сонник для стерви вважає: топтати уві сні клумбу з квітами означає, що пора надолужувати згаяне.

Поміняйте пріоритети!

Тим, кому довелося бачити себе, що топче бруд, сонник Мандрівника радить переглянути свої застарілі плани і пріоритети. Ви занадто багато сил і енергії витрачаєте на втратили актуальність мети.

Подробиці: що розтоптувати?

В сонник від А до Я тлумачення сну прямо пов’язане тим, що довелося розтоптати. Так, бачити уві сні, що топчіть:

 • Змій — обіцяє виявлення прихованого супротивника;
 • Калину — говорить про необхідність душити в своєму серці пристрасні пориви;
 • Хлібні колосся — сповіщає про марні плани і надії на майбутнє;
 • Мухомор — означає нажити собі недоброзичливців різкістю висловлювань і суджень;
 • Волошки — сповіщав про нервовий зрив;
 • Мурах — сповіщає про загрозу знищити власне щастя.
 • Що в амурних справах?

  Наснилося, що розтоптали букет квітів, значить, за версією Спільного снотолкователя, ви своєю поведінкою розірвете романтичні відносини з приємною людиною. Сімейним людям приснився епізод віщає про необхідність відновити теплі взаємини між подружжям, інакше їх союз буде приречений на розпад.

  Бережіться!

  Бачити, як хтось топтався на вашій клумбі, на думку Повного тлумача сновидінь, сповіщає підступи ворогів, які підуть на будь-які підлості, щоб виманити у вас корисну інформацію.

  Ванга, пояснюючи,, до чого сниться топтатися в грязі, застерігає сплячу персону від підступів недоброзичливців, які хочуть очорнити її добре ім’я. Подібне сновидіння не менше актуально для тих, хто займає високу посаду або має власний бізнес.

  Вам все по плечу!

  Людям, яким довелося топтати айстри, наяву вдасться успішно впоратися з майбутніми випробуваннями. Сучасний суміщений сонник говорить про необхідність боротися з власною нерозторопністю, лінню, інертністю тим, кому уві сні довелося топтати гриби.

  Сонник топтати, до чого сниться топтати уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: