Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник тітка, до чого сниться тітка уві сні

Якщо ви давно не бачили свою тітку, і вона прийшла до вас уві сні, то сонник вважає це сновидіння символічним знаком. Деталі ж нічних мрій допоможуть розібратися,, до чого сниться родичка в конкретному випадку.

Загальна тлумачення

Якщо вам приснилася рідна тітка — чекайте швидких гостей. Якщо вона сумна, то сонник трактує бачення як провісник швидкої кончини далекого родича. Якщо весела і безтурботна, то в реальності сновидіння очікують дрібні негаразди, які дуже швидко вирішуватися.

Просто побачити тітку з боку — до пліток, засмучення або клопотам, пов’язаних з сім’єю. Якщо вона лається і сперечається, то сонник пов’язує це з майбутніми сімейними скандалами. Якщо ж наснилося, що подібним чином поводиться дядько, то наяву сплячого очікує шлюборозлучний процес.

Пол сновидіння

Особливе значення слід приділити підлозі сновидіння. Наприклад,, до чого сниться подібне сновидіння молодій дівчині? Ймовірно, наяву її чекає осуд за якусь провину. Якщо ж тітка вагітна і прийшла до чоловіка — в реальному світі йому доведеться дуже сильно здивуватися.

Взагалі вагітна жінка, згідно традиційного тлумачення сниться перед дивом, дивом або сюрпризом. А ось буде він хорошим чи поганим, залежить від виразу обличчя і поведінки нічної гості.

Якщо ж уві сні рідна тітка була п’яною, то сонник на це рахунок має вельми оригінальне тлумачення. Ймовірно, сновідящій випадково буде присвячений в чужу таємницю. Для жінки явище п’яною тітки є знаком, що натякає, що останнім часом вона занадто зловживає алкоголем.

Особливості поведінки

Найчастіше уві сні можна побачити покійну тітку. Але тільки її поведінку і незначні деталі допоможуть точно визначити,, до чого сниться цей сон.

Якщо родичка була мовчазною і відчужено, то назавтра можна очікувати дощ або сніг. Якщо ж померла щось говорила, необхідно якомога точніше запам’ятати її слова. Сонник розглядає цей сон як віщий.

Особисті відчуття

Взагалі, побачивши покійну тітку або будь-якого іншого близької людини уві сні, не варто лякатися. Адже вони, навіть покинувши цей світ, частенько доглядають за нами, подаючи цілком з’ясовні знаки.

І якщо на ранок ви прокинулися в хорошому настрої, а уві сні не відчували негативних емоцій, то легко здогадатися до чого з’явилася померла. У реальному світі все складеться просто відмінно, навіть якщо до цієї справи йшли не дуже.

Отримувати-віддавати

Ще краще, якщо наснилося, що ви отримали від покійної що-небудь в бар. Сонник вважає, що позитивне значення сновидіння в цьому випадку збільшується.

А ось віддавати, класти речі в труну померлої тітки, йти з нею або відповідати на поклик — дуже погані знаки. Після подібних снів варто проявити максимальну обережність і зайнятися здоров’ям.

Приблизно так само сонник тлумачить сновидіння, в якому ви бачили, як мертва тітка лається і скандалить. Це явна ознака прийдешньої небезпеки.

Дивні бачення

Іноді в нічних мареннях можна побачити абсолютно нереальні бачення. Наприклад, до чого сниться, що померла живий раптом опинилася? На цей рахунок сонник має дві точки зору.

В одному випадку це може бути попередженням про великі проблеми і неприємності. Згідно з другою трактуванні, померла жівойможет наснитися, якщо на тому світі вона не має спокою. Необхідно помолитися за душу рідної тітки і пом’янути її, роздавши цукерки дітям.

Сни-перевертні

Якщо ж вам приснилося, що померла жива родичка, то засмучуватися не варто. Такі бачення сонник вважає снами-перевертнями. Значить, в реальності вашу тітку чекає довге життя або як мінімум відмінне самопочуття.

Дізнатися, до чого приснився цей сон, допоможуть власні відчуття. Якщо в нічних мареннях Здрастуй родичка померла, але ви не зазнали почуття втрати, то з нею все буде добре.

Сонник тітка, до чого сниться тітка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: