Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник тісто, до чого сниться тісто уві сні

Якщо уві сні ви побачили тісто — це хороший знак. Сонник вважає його символом благополуччя і достатку в родині. Тісто уособлює собою успіх в справах і прибуток в найближчому майбутньому. Згадавши докладно деталі сновидіння, можна більш точно дізнатися,, до чого сниться подібне. Адже кожен конкретний випадок трактується по-різному.

Місити тісто

Місити уві сні тісто — до отримання прибутку, а також успішному завершенню розпочатих справ. Найімовірніше, важливі для вас питання незабаром благополучно вирішаться. А ще, можливо, ви або ваші близькі отримають винагороду за свою працю і заслуги.

Сонник Фрейда пояснює побачене, як наявність бажання в сексі брати ініціативу в свої руки, щоб відчувати впевненість. Не бійтеся змінити таку позицію, ви відкриєте для себе нові відчуття.

Замішувати його

Якщо приснилося, що замішує тісто, то, значить, наяву активно шукайте нових відчуттів і пригод. Для жінки приснилося пророкує вагітність, а для чоловіка — початок любовних відносин і нову любов.

Ще одне трактування даного бачення говорить про те, що у вашому будинку скоро будуть гості.

Аналогічний сон може попереджати про подолання фінансових труднощів в недалекому майбутньому, а ще про великі витрати часу для здійснення задуманого справи.

Розгортати

Розгортати круглий кулю в пласт уві сні, значить, в реальному житті докладати чималих зусиль для досягнення поставленої мети. Також сновидіння символізує щасливу і гармонійну сімейне життя, приємне проведення часу в колі сім’ї.

Розгортати грудку качалкою, значить, домагатися успіху своїми силами, не покладаючись на сторонню допомогу.

На дріжджах і здоба

Сучасний сонник вважає, що готувати дріжджове тісто — до отримання нової цікавої і прибуткової роботи.

Гришина трохи інакше розтлумачує,, до чого сниться цей продукт. Побачене уві сні означає, що досягати успіху в житті доведеться за допомогою свого розуму і працездатності.

Здобне тісто уособлює собою сприятливі події в житті, внутрішній спокій і умиротворення.

Пояснення сну Міллером

Сонник Міллера описує таке сновидіння, як передвістя змін в особистому житті. Молодій жінці приснилося обіцяє нові романтичні відносини.

Примарилося піднімається опара, на думку даного сонника, попереджає про необхідність берегти чужі таємниці і секрети, які вас обтяжують.

Якщо уві сні місиво перетворилося в глину, є ймовірність фінансових неприємностей і втрат.

Різні тлумачення

Універсальний сонник переконаний, що цей сюжет означає романтичне побачення і радість.

Якщо сниться тісто, то це вірна ознака сімейного благополуччя і взаєморозуміння між рідними.

Якщо сниться, що ви ставите опару, це говорить про майбутнє поповнення в родині. А ще, що поточні неприємності, цілком можливо, скоро опиняться вигодою.

Якщо тісто наснилося молодій жінці — скоро у неї з’явиться справжня любов, а також надійде пропозиція вийти заміж.

Примарилося може передвіщати отримання довгоочікуваного звістки або листи. Звістка може бути несподіваним.

Сонник тісто, до чого сниться тісто уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: