Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник тесть, до чого сниться тесть уві сні

Уві сні з’явився тесть? Перенесіть важливу справу на інший день, сьогодні вам навряд чи пощастить. До чого ще сниться зазначений персонаж? Сонник врахує різні варіанти сновідного сюжету і доведе поява другого «тата».

Як тлумачити?

До чого сниться тесть взагалі? Вас чекає гучне застілля, душевна розмова або поліпшення сімейних відносин. Цей же образ може попереджати про невдачі, розбіжності в будинку і різних проблемах.

Тлумачення сну безпосередньо залежить від емоційного стану тестя в ночі.

Наприклад, якщо тато дружини приснився в радісному настрої, то вам гарантована удача і приємне дозвілля. Уві сні хворий тесть попереджає про те, що якась запланована зустріч не відбудеться.

Гроші або неприємності?

Погано бачити родича сумним або розгніваним. Це знамення численних неприємностей у справах або на службі. Якщо бачення доповнено похмурим і страшним фоном, то і зовсім готуйтеся до серйозних неприємностей.

Що значить в ночі скандал з тестем? Сонник пророкує вам хвороба. Наснилося, що ви жарко спороли з татом? На жаль, чітко продумані плани турбуватимуться. Якщо ж ви примудрилися вбити уві сні тестя, то є ймовірність отримання великих грошей.

Розшифровки по виду

Сонник пропонує ще радий розшифровок, що враховують загальний стан або зовнішній вигляд тестя.

 • Хворий — невезіння.
 • Вмираючий — багатство.
 • З бородою — достаток, прибуток.
 • П’яний — зрада.
 • Погано одягнений, брудний — занепад життєвих сил, погіршення самопочуття.
 • Гарний, задоволений — вдале починання, здоров’я.
 • Добре одягнений — зміни на краще.
 • Трактування по Міллеру

  Сонник Міллера запевняє, що бачити тестя уві сні можна до труднощів, яких вдасться уникнути лише завдяки мудрій пораді більш досвідченої людини.

  Готуйтеся!

  До чого сниться колишній тесть? Його поява уві сні означає, що вам доведеться виконувати чужу роботу або вирішувати проблеми оточуючих.

  Приснився колишній тесть? Сонник передрікає: несподівані обставини повністю порушать ваші плани.

  Іноді колишній батько може приснитися перед гучними домашніми розглядами або незначним погіршенням здоров’я.

  Запам’ятали?

  До чого сниться вже померлий тесть? Сонник пророкує: втратите гроші або захворієте. Якщо уві сні він мовчить, то готуйтеся до поганих змін.

  Прийшов померлий батько дружини і говорив з вами? Наяву отримаєте перепочинок і зможете продумати подальші дії. Іноді це натяк: вам потрібна порада або підтримка.

  Запам’ятайте всі, що сказав в мріях померлий. В його словах містяться відповіді на всі хвилюючі вас питання. Ще краще якщо покійний щось дасть. В реалі отримаєте здоров’я, удачу і благополуччя.

  Обережніше!

  Наснилося, що нині живий тесть помер? Сонник обіцяє: він проживе ще довго, а ось вам слід проявити максимальну обережність та увагу.

  Якщо покійний тесть, навпаки, виявився живим, то це означає, що ви знайдете нові сили і натхнення.

  До чого ще є покійний родич? В реальності виповниться давнє бажання або прийде необхідна допомога.

  Тримайтеся!

  Що значить, якщо в ночі з’явилася теща? У найближчий період вам уготовано грандіозне невезіння, провал планів і крах надій.

  Особливо якщо уві сні теща виявилася в брудній річці. Це ознака серйозних розбіжностей і брехливих пліток.

  Скандал або спокій?

  Сталося бачити маму дружини? Сонник вважає, що вам доведеться прийняти рішення під тиском.

  До чого сниться жінці, що вона сама теща? Будьте готові до гучного сімейного скандалу.

  У нічному побачення ви були ласкаві й привітні зі сновідних зятем? Наяву в будинку запанує спокій і взаєморозуміння.

  Сонник тесть, до чого сниться тесть уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: