Сонник тест на вагітність, до чого сниться тест на вагітність уві сні

Для багатьох дві довгоочікувані смужки на тесті на вагітність, стануть найщасливішим подією, а для кого-то — не дуже гарною новиною. Але якщо ви побачили уві сні сюжет з позитивним результатом тесту, то не потрібно передчасно радіти чи бити тривогу, адже сонник досить суперечливо відповідає на питання про те,, до чого сниться таке сновидіння.

Перше і найважливіше для розуміння інтерпретації сновидінь — особистість сновидіння. Адже для чоловіка тлумачення будуть одні, а для жінки — зовсім інші, ще й залежні від того, «в положенні» вона в даний момент, чи ні. Плюс до всього, тестик може бути як позитивний, так і негативний, або взагалі — чужий.

Тлумачення сонників

Багато дівчат довго і безуспішно намагаються завагітніти, і тому при тлумачення снів про тест на вагітність потрібно враховувати внутрішні бажання сновідіци. Якщо ви ставитеся до цієї категорії, і у вас настав час «затримки», то потрібно звернути увагу на день тижня, в який ви побачили такий сон.

Зазвичай віщими вважаються сновидіння, які сняться в ніч з четверга на п’ятницю, і якщо ви побачили дві смужки уві сні саме в цей день тижня, то велика ймовірність, що зараз в вас зароджується нове життя.

Побачити уві сні тест на вагітність в будь-який інший день тижня, теж може бути передвістям приємних новин, однак якщо ви одержимі думкою про появу малюка, то це можуть бути всього лише ігри підсвідомості. Для більшої переконливості та достовірності звіртеся з днем ​​місячного календаря, і якщо він парний, то картинка з сновидіння повториться і наяву.

Цікаві тлумачення сонника про те,, до чого сниться тест на вагітність уві сні чоловікові. Якщо він не одружений, і в його житті трапляються безладні сексуальні зв’язки, то така картинка може бути свідченням сонника про те, що інтимні «пригоди» не доведуть до добра.

Для більш-менш моногамних представників сильної половини людства, сонник дає зовсім інші передбачення. Те,, до чого сниться така картинка, попереджає що в реальності ви вже готові взяти на себе відповідальність за виховання дитини, тому якщо ситуація повториться в звичайному житті, то не переживайте — ви з усім впораєтеся.

Позитивний результат

Дві бордові на паперовій смужці, або напис «pregnaunt» на електронному табло тесту може бути передвістям пригод, які абсолютно не стосуються «цікавого положення». Це твердження справедливе для незайманих, і літніх жінок, які просто напросто не можуть виявитися в очікуванні власної дитини.

До чого сниться позитивний тест на вагітність цнотливим дівчатам? Сонник стверджує, що таке сновидіння є тривожним сигналом. Молодій особі слід побоюватися пересудів і пліток, вони можуть надовго осквернити її незаплямовану репутацію.

Якщо дамі бальзаківського віку, яка в силу своєї фізіології вже не може мати дитинку, приснився тест на вагітність з двома смужками, то це є пророкуванням про щасливу подію в житті дочки або сина.

Жінка, яка за термінами вже повинна народжувати, може не сумніватися,, до чого сниться позитивний результат тестик: сонник передрікає, що вона трохи переходить призначений термін, але пологи при цьому пройдуть без ускладнень.

Бачити уві сні позитивний тест на вагітність, коли до пологів залишилося ще кілька місяців — також хороший символ. Сонник інтерпретує таке явище уві сні, як гармонійні відносини з чоловіком, його турботу, і ощадливість по відношенню до дружини.

Негативний результат

Якщо тим, хто не бажає обтяжувати себе малюком, сниться відсутність двох ліній на тестовій смужці стає передвістям того, чого б так не хотілося. Сонник радить поставитися до всього, як до належного, і не в якому разі не робити аборт. Ця маленька життя послана вам, щоб повністю змінити долю на краще.

До чого сниться негативний тест на вагітність вагітним жінкам? Сонник обіцяє, що прийдешні події змусять вас похвилюватися, і навіть можливо викличуть передчасні пологи. Однак, як вони закінчаться в результаті не відомо, все залежить від волі долі.

Якщо заповітні дві смужки на тесті на вагітність так і не з’явилися, і уві сні ви відчуваєте безнадії і відчай, то сонник тлумачить про струмом сюжеті, як про «перевертні». Насправді, саме зараз у вас всередині росте маленький ембріончік, тому не варто засмучуватися і передчасно лити сльози.

Маніпуляції з тестом

Особливу позицію в трактуваннях сонника займають сни, де ви робили тест на вагітність уві сні, але не дочекалися жодного результату. Насправді, ви стоїте перед серйозним вибором — який шлях у житті краще вибрати, і саме від цього доленосного рішення і залежить подальший розвиток подій.

Якщо одруженого чоловіка, який не поспішає зберігати вірність своїй дружині, довелося купувати тест на вагітність уві сні, то сонник передрікає, що пригоди «наліво» не залишаться непоміченими, і приведуть до скандалу, або навіть розлучення.

Дівчина, яка купила уві сні засіб для визначення, вагітна вона чи ні, ризикує стати жертвою шахрайства і зради. Погані події в житті відбудуться з подачі подруги, яка заздрить вашому щастю.

Сонник тест на вагітність, до чого сниться тест на вагітність уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: