Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник теракт, до чого сниться теракт уві сні

Щоб зрозуміти,, до чого сниться теракт, проаналізуйте свою дійсність на предмет великих сварок, згадайте, чи не затаїли ви на кого-то образу. Якщо у вашому житті все спокійно, то подібні мрії можуть обіцяти небезпеки, але якщо ж наяву ви з кимось сильно посварилися, то побачивши уві сні, як вибухають бомби, можете сильно не переживати — це емоції знайшли вихід через сновидіння, підказують сонники.

Що пророкує Густав Міллер

За часів Г. Міллера, таке поняття, як терористичний акт, не було широко відомо, тому знайти в сонник Міллера тлумачення саме «теракту» непросто. Але ось, що він говорить про те, до чого сняться мрії, в яких ви бачите вибухають будови і себе в епіцентрі цього кошмару.

Наснилося, що вас вибуховою хвилею підкинуло високо вгору? Це означає, що друзі, зловжили вашим довірою. Для дівчини таке бачення означає неприємність через спілкування з незнайомцем. Якщо ви постраждали уві сні — Не базікай зайвого, інакше вас звинуватять в марнослів’ї.

Види терористичних актів і їх значення

Теракти бувають різними, і в залежності від того, що саме сталося уві сні, може відрізнятися і тлумачення сну.

 • Побачити уві сні, як вибухає атомна бомба — до шокуючих новин.
 • Приснився теракт в літаку — вам необхідно змінити обстановку на найближчий час.
 • Спрацювала вибухівка, закладена в авто — до розчарувань і образ.
 • Знайти в будівлі цокаючий механізм вибухового пристрою — до швидких неприємностей.
 • Бути жертвою, або Остерігайтеся скандалів

  Бажаючим зрозуміти,, до чого сниться бачення, в якому він мав нещастя опинитися в епіцентрі теракту, Сучасний сонник підказує. Бачити подібне уві сні — знак погіршення взаємин з оточуючими людьми, а так само фінансового краху.

  Приснився вибух у власному офісі — до розбіжностей, причому бурхливим, в колективі. А ось, вибух власного житла пророкує скандали в сім’ї. Якщо після вибуху, ви бачите своє обличчя вимазані гаром або, гірше того, покаліченим — вас звинуватять в непристойній поведінці, хоча це буде брехнею.

  Бути причиною теракту — символ внутрішньої напруги

  Сімейний сонник підказує, якщо вам приснилося, що ви влаштували десь теракт, це попередження про те, що ви занадто напружені і вас може спровокувати до скандалу будь-яке «криве» слово. Для того щоб уникнути неприємностей, постарайтеся звільнитися від негативу, наприклад, проведіть посилену тренування в спортзалі або покричить десь.

  Сторонній спостерігач, як знак нейтралітету

  Дізнатися,, до чого сниться сюжет, в якому ви стали свідком того, як в місті стався теракт, допоможе Місячний сонник. Так, на його думку, стати очевидцем терористичного акту уві сні — це ознака невтручання. Ви зайняли вірну позицію, дотримуйтеся її і далі.

  Допомагати жертвам теракту в місті довелося? За підтримкою чи порадою до вас прийде друг. А якщо ви бачите, як в місті один за іншим підриваються будівлі, стережіться поганих компаній, радить Циганський сонник.

  Сонник теракт, до чого сниться теракт уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: