Сонник теракт, до чого сниться теракт уві сні

Щоб зрозуміти,, до чого сниться теракт, проаналізуйте свою дійсність на предмет великих сварок, згадайте, чи не затаїли ви на кого-то образу. Якщо у вашому житті все спокійно, то подібні мрії можуть обіцяти небезпеки, але якщо ж наяву ви з кимось сильно посварилися, то побачивши уві сні, як вибухають бомби, можете сильно не переживати — це емоції знайшли вихід через сновидіння, підказують сонники.

Що пророкує Густав Міллер

За часів Г. Міллера, таке поняття, як терористичний акт, не було широко відомо, тому знайти в сонник Міллера тлумачення саме «теракту» непросто. Але ось, що він говорить про те, до чого сняться мрії, в яких ви бачите вибухають будови і себе в епіцентрі цього кошмару.

Наснилося, що вас вибуховою хвилею підкинуло високо вгору? Це означає, що друзі, зловжили вашим довірою. Для дівчини таке бачення означає неприємність через спілкування з незнайомцем. Якщо ви постраждали уві сні — Не базікай зайвого, інакше вас звинуватять в марнослів’ї.

Види терористичних актів і їх значення

Теракти бувають різними, і в залежності від того, що саме сталося уві сні, може відрізнятися і тлумачення сну.

 • Побачити уві сні, як вибухає атомна бомба — до шокуючих новин.
 • Приснився теракт в літаку — вам необхідно змінити обстановку на найближчий час.
 • Спрацювала вибухівка, закладена в авто — до розчарувань і образ.
 • Знайти в будівлі цокаючий механізм вибухового пристрою — до швидких неприємностей.
 • Бути жертвою, або Остерігайтеся скандалів

  Бажаючим зрозуміти,, до чого сниться бачення, в якому він мав нещастя опинитися в епіцентрі теракту, Сучасний сонник підказує. Бачити подібне уві сні — знак погіршення взаємин з оточуючими людьми, а так само фінансового краху.

  Приснився вибух у власному офісі — до розбіжностей, причому бурхливим, в колективі. А ось, вибух власного житла пророкує скандали в сім’ї. Якщо після вибуху, ви бачите своє обличчя вимазані гаром або, гірше того, покаліченим — вас звинуватять в непристойній поведінці, хоча це буде брехнею.

  Бути причиною теракту — символ внутрішньої напруги

  Сімейний сонник підказує, якщо вам приснилося, що ви влаштували десь теракт, це попередження про те, що ви занадто напружені і вас може спровокувати до скандалу будь-яке «криве» слово. Для того щоб уникнути неприємностей, постарайтеся звільнитися від негативу, наприклад, проведіть посилену тренування в спортзалі або покричить десь.

  Сторонній спостерігач, як знак нейтралітету

  Дізнатися,, до чого сниться сюжет, в якому ви стали свідком того, як в місті стався теракт, допоможе Місячний сонник. Так, на його думку, стати очевидцем терористичного акту уві сні — це ознака невтручання. Ви зайняли вірну позицію, дотримуйтеся її і далі.

  Допомагати жертвам теракту в місті довелося? За підтримкою чи порадою до вас прийде друг. А якщо ви бачите, як в місті один за іншим підриваються будівлі, стережіться поганих компаній, радить Циганський сонник.

  Сонник теракт, до чого сниться теракт уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: