Сонник терористи, до чого сниться терористи уві сні

Терористи — це зло в плоті. Зустріч з ними обіцяє погані події, як в реальності, так і уві сні. Однак деякі сонники дають дивні, здавалося б, тлумачення — нібито приснився бандит обіцяє радість. Тим, хто хоче зрозуміти,, до чого сниться терорист, і в яких мріях його участь є хорошим символом, пропоную зайнятися трактуванням нічних сюжетів!

Сонник Міллера

За часів Густавус Міллера слова «тероризм» ще не знали. Тоді терористів називали бандитами, гангстерами. І ось, що може розповісти нам відомий американський тлумач кінця 19 століття про снах з такими персонажами.

Бачите гангстерів, які стріляють по вас — це означає, що ви непомірно велике увагу приділяєте дозвільної балачках та наклеп. Жінці приснилося напад на неї озброєного грабіжника? Тлумачення сну буде нерадісним: їй доведеться докласти зовсім немало сил, щоб уникнути складнощів у житті особистої.

У полоні у загарбників — до хворобливих ситуацій

Побачити, що вас захопили терористи — до проблем, що зачіпають життя інтимну, пророкує сонник Білого Мага.

Потрапили уві сні під обстріл? До нездужання. Поранили? До травмі або до аварії на дорозі. Худо, якщо вас вбили — до хвороби серйозніше.

Наснилося, що ви не бачите терористів, але чуєте, як вони стріляють — отримаєте погані звістки про одне з членів сімейства.

Сниться, що ви тікаєте від терористів і бачите, що деякі з них наздоганяють вас — наяву, всюди будуть чекати погані вісті.

Бути загарбником або Придивіться до друзів

Побачити себе одним з представників терор-угруповання — ви не абсолютно щирі зі своїми друзями, картає вас сонник пастора Лоффа.

Обманом увійшли до бандформування, щоб виручити свого друга, з яким насправді ви перебуваєте в сварці — належить дуже швидке примирення з ним в сьогоденні.

Східний сонник, тлумачачи бачення, в якому ви в ролі терориста, вбили заручника, пророкує обман приятеля.

Молода дівчина бачить себе терористкою — сновидіння підказує, що вона дуже категорична і безкомпромісна щодо свого обранця.

Відділ по боротьбі з тероризмом: на роботі не все гладко

Уві сні ви є співробітником відділу по боротьбі з тероризмом і в ході антитерористичної операції захопили багато членів банди? У вашому колективі є «пацюк», попереджає Сучасний сонник.

Сниться сон, що ви запобігли нападу на мирних громадян — будьте обережні в своїх діях. Не всім вони можуть сподобатися.

Так само про не найкращу часи в професійному житті говорить сновидіння, в якому ви під час кампанії із захоплення терористів потрапили під обстріл і навіть отримали поранення, трактує Місячний сонник.

Терористичний акт, як символ агресії і злості

Приснився кошмар, що ви перебували в будівлі в хвилину, коли був здійснений терористичний акт? Сон вказує на те, що ви дуже емоційна і надмірно імпульсивна особистість.

Бачити себе пасажиром літака, який захопили терористи — зіткнетеся з агресивною поведінкою незнайомця. Якщо главою банди була терористка — посварилися з жінкою.

Сниться, що ви стали очевидцем того, як терористи вчинили напад на автобус з людьми і підірвали його — до великого скандалу, який давно вже назрівала.

Сонник терористи, до чого сниться терористи уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: