Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник терористи, до чого сниться терористи уві сні

Терористи — це зло в плоті. Зустріч з ними обіцяє погані події, як в реальності, так і уві сні. Однак деякі сонники дають дивні, здавалося б, тлумачення — нібито приснився бандит обіцяє радість. Тим, хто хоче зрозуміти,, до чого сниться терорист, і в яких мріях його участь є хорошим символом, пропоную зайнятися трактуванням нічних сюжетів!

Сонник Міллера

За часів Густавус Міллера слова «тероризм» ще не знали. Тоді терористів називали бандитами, гангстерами. І ось, що може розповісти нам відомий американський тлумач кінця 19 століття про снах з такими персонажами.

Бачите гангстерів, які стріляють по вас — це означає, що ви непомірно велике увагу приділяєте дозвільної балачках та наклеп. Жінці приснилося напад на неї озброєного грабіжника? Тлумачення сну буде нерадісним: їй доведеться докласти зовсім немало сил, щоб уникнути складнощів у житті особистої.

У полоні у загарбників — до хворобливих ситуацій

Побачити, що вас захопили терористи — до проблем, що зачіпають життя інтимну, пророкує сонник Білого Мага.

Потрапили уві сні під обстріл? До нездужання. Поранили? До травмі або до аварії на дорозі. Худо, якщо вас вбили — до хвороби серйозніше.

Наснилося, що ви не бачите терористів, але чуєте, як вони стріляють — отримаєте погані звістки про одне з членів сімейства.

Сниться, що ви тікаєте від терористів і бачите, що деякі з них наздоганяють вас — наяву, всюди будуть чекати погані вісті.

Бути загарбником або Придивіться до друзів

Побачити себе одним з представників терор-угруповання — ви не абсолютно щирі зі своїми друзями, картає вас сонник пастора Лоффа.

Обманом увійшли до бандформування, щоб виручити свого друга, з яким насправді ви перебуваєте в сварці — належить дуже швидке примирення з ним в сьогоденні.

Східний сонник, тлумачачи бачення, в якому ви в ролі терориста, вбили заручника, пророкує обман приятеля.

Молода дівчина бачить себе терористкою — сновидіння підказує, що вона дуже категорична і безкомпромісна щодо свого обранця.

Відділ по боротьбі з тероризмом: на роботі не все гладко

Уві сні ви є співробітником відділу по боротьбі з тероризмом і в ході антитерористичної операції захопили багато членів банди? У вашому колективі є «пацюк», попереджає Сучасний сонник.

Сниться сон, що ви запобігли нападу на мирних громадян — будьте обережні в своїх діях. Не всім вони можуть сподобатися.

Так само про не найкращу часи в професійному житті говорить сновидіння, в якому ви під час кампанії із захоплення терористів потрапили під обстріл і навіть отримали поранення, трактує Місячний сонник.

Терористичний акт, як символ агресії і злості

Приснився кошмар, що ви перебували в будівлі в хвилину, коли був здійснений терористичний акт? Сон вказує на те, що ви дуже емоційна і надмірно імпульсивна особистість.

Бачити себе пасажиром літака, який захопили терористи — зіткнетеся з агресивною поведінкою незнайомця. Якщо главою банди була терористка — посварилися з жінкою.

Сниться, що ви стали очевидцем того, як терористи вчинили напад на автобус з людьми і підірвали його — до великого скандалу, який давно вже назрівала.

Сонник терористи, до чого сниться терористи уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: