Сонник тіні для повік, до чого сниться тіні для повік уві сні

Більшість сонників косметику для очей уособлюють з облудою, нещирістю, грою на публіку. Саме тому, задоволення і помилкові судження — найпопулярніші пояснення, до чого сняться тіні для повік. Уві сні, цей атрибут для догляду за собою передбачає зміни в особистому та діловому сфері.

Сонник Міллера про таємниці

Наснилося, що довелося наносити на обличчя косметику для очей, значить, у Вас є якась страшна таємниця, яку боїтеся розкрити навіть найближчим людям. У чоловічих сновидіннях, бачити свою кохану, нафарбовану яскравими тінями для повік, за версією психолога Міллера, говорить про лицемірство обраниці, яке явно відчуває сновидец. Молодий панночці, вибирати уві сні косметичні фарби і помаду, підказує про підсвідоме невдоволення виникли життєвими обставинами.

Будьте обережні з оточуючими

У Сучасному універсальному сонник є пояснення,, до чого сниться наносити косметику для очей. На думку тлумача, приснилося дію обіцяє виникнення несподіваного події, яке змусить сновідящего бути емоційно стриманим.

Робити макіяж іншому персонажу уві сні, означає, що у Вашому оточенні є нещира персона, яка цілеспрямовано шкодить Вам. У жіночих сновидіннях, бачити себе яскраво нафарбована, підказує, що при знайомстві з чоловіком, звертайте більше уваги не на зовнішність, а на його дії і поведінку.

Бачити дівчину з густо накладеними тінями на повіках, за версією річного сонника, говорить про те, що Вас будуть ігнорувати оточуючі.

Взаємовідносини кольору і поведінки особистості

Наснилося, що довелося фарбуватися тінями для повік синього кольору, значить, наяву Ви усвідомлюєте свої помилки і легко їх виправите. Найчастіше подібний образ пророкує позбавлення від негативних якостей, які ламають особистість сновідящего: невпевненості, жалю до себе, пасивності, холодності, тривожності.

Ще один варіант пояснення,, до чого сниться наносити синю палітру на повіки, надає сонник Мандрівника. Тлумач підказує про виниклу загрозу, перешкоди в справах з вини недоброзичливців.

Вибирати для макіяжу блакитні косметичні фарби, говорить про духовність, спокій, творенні, потреби в любові, вірності. Фарбувати очі зеленою палітрою уві сні, віщує спокій і умиротворення.

Ваші зусилля виправдаються

Ви сильно зрадієте, дізнавшись,, до чого сниться накладати собі тіні для повік. Так, в Самому сучасному сонник Е. Авадяевой, приснилося дію позначає, що зусилля сновидіння, витрачені на привернення уваги кокой-то персони, несподівано увінчаються успіхом.

Чоловіків, яким доводиться купувати уві сні жіночі приналежності, міс Хассе характеризує як самолюбивих нарцисів. Старовинний англійський сонник покупку тіней для повік пов’язує з хвилюючою зустріччю, яка загрожує перерости в бурхливий і тривалий роман.

Приємний подарунок або мотиви дарувальника

Панночці, якій довелося уві сні отримати в подарунок косметичні засоби, в тому числі і тіні для повік, снотолкователь попереджає про сумнівне, або навіть принизливому пропозиції від представника чоловічої статі.

Іноді такі подарунки отримують невпевнені в собі сновідіци. Якщо уві сні Ви з’являєтеся в вигляді дарувальника, значить, Ваша довірливість не знає кордонів.

Сонник тіні для повік, до чого сниться тіні для повік уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: