Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник температура, до чого сниться температура уві сні

До чого сниться температура? Сонник стверджує: це попередження про можливе захворювання, невдачі, можливу помилку, безрезультатні спроби виправити ситуацію. Але також сюжет уві сні обіцяє прибуткові справи, закоханість або швидкий зліт кар’єри.

Побережіть здоров’я, чекайте сприятливих змін

Сновидіння попереджає про можливе захворювання наяву. Після такого сюжету слід вжити профілактичних заходів, не переохолоджуватися, щоб, по можливості, уникнути застуди.

Бачити градусник уві сні означає: незабаром почнуться серйозні зміни в справах. Причому, вони будуть досить прибутковими.

До чого сниться розглядати свідчення градусника? Сонник обіцяє: незабаром розсіється свої сумніви щодо якогось питання.

Наснилося вимірювати градусником температуру тіла? Ви самі можете управляти своїм здоров’ям. Таку можливість не можна ігнорувати.

Невдача, сильні емоції

Бачили уві сні, ніби у вас температура сорок градусів? Сонник попереджає: наяву несподівано зазнаєте невдачі. Також можете наразитися на небезпеку. Треба проявити обережність і уникати спілкування з малознайомими людьми.

Термометр показав сорок градусів? Тлумачення сну попереджає: сплячий може піддатися сильним емоціям — закоханості, пристрасті, ревнощів, ненависті, заздрості. Важливо не дати їм зруйнувати налагоджений ритм життя.

Обережніше: можете помилитися, плани зазнають невдачі

До чого сниться: температура сорок піднялася у родича або знайомого — довірившись його думку з важливого питання, ви можете зробити помилку.

Уві сні вона піднялася різко у вас? Сонник повідомляє: ваші плани зазнають краху, а всі спроби вплинути на ситуацію не дадуть результату.

Приснилася маленька дівчинка з температурою? Будете переживати через складної проблеми чи події. Це може привести до хвороби.

Хто захворів?

Пригадайте, кого бачили з температурою:

 • Чоловіка (дружину) — доведеться звалити на себе їх обов’язки;
 • Свою дитину — він незабаром захворіє;
 • Колегу — незначні складності на роботі, але якщо їх ігнорувати, проблеми зростуть;
 • Незнайомої людини — хтось надовго зіпсує вам настрій.
 • Сонник Міллера: турбуєтеся про дрібниці

  До чого сниться, ніби у вас температура? Сновидіння вказує: ви занадто турбуєтеся про всякі дрібниці, а кращі роки проходять в суєті. Озирніться навколо і змініть акценти.

  Закоханість, кар’єрний ріст

  Наснилася висока температура повітря? Літня спека обіцяє закоханість, а також поява бажання творити.

  Таке бачення уві сні віщує, за сонником, швидке кар’єрне просування на роботі або можливість реалізувати великий проект — за умови, що він буде ретельно опрацьовано.

  Сюжет, ніби стовпчик термометра влітку на вулиці стрімко повзе вгору, обіцяє сновидцу швидку адаптацію на робочому місці.

  Слідкуйте за словами і добре плануйте дії

  Також бачити літню спеку уві сні означає: треба ретельно стежити за своїми висловлюваннями, щоб не викликати суперечок і невдоволення колег.

  Наснилося вимірювати термометром температуру води або повітря? Сонник вказує: не робіть нічого важливого і не робіть різких дій без добре продуманого плану. Потрібно прорахувати можливі наслідки і зважити, яким виявиться результат.

  Сонник температура, до чого сниться температура уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: