Сонник температура, до чого сниться температура уві сні

До чого сниться температура? Сонник стверджує: це попередження про можливе захворювання, невдачі, можливу помилку, безрезультатні спроби виправити ситуацію. Але також сюжет уві сні обіцяє прибуткові справи, закоханість або швидкий зліт кар’єри.

Побережіть здоров’я, чекайте сприятливих змін

Сновидіння попереджає про можливе захворювання наяву. Після такого сюжету слід вжити профілактичних заходів, не переохолоджуватися, щоб, по можливості, уникнути застуди.

Бачити градусник уві сні означає: незабаром почнуться серйозні зміни в справах. Причому, вони будуть досить прибутковими.

До чого сниться розглядати свідчення градусника? Сонник обіцяє: незабаром розсіється свої сумніви щодо якогось питання.

Наснилося вимірювати градусником температуру тіла? Ви самі можете управляти своїм здоров’ям. Таку можливість не можна ігнорувати.

Невдача, сильні емоції

Бачили уві сні, ніби у вас температура сорок градусів? Сонник попереджає: наяву несподівано зазнаєте невдачі. Також можете наразитися на небезпеку. Треба проявити обережність і уникати спілкування з малознайомими людьми.

Термометр показав сорок градусів? Тлумачення сну попереджає: сплячий може піддатися сильним емоціям — закоханості, пристрасті, ревнощів, ненависті, заздрості. Важливо не дати їм зруйнувати налагоджений ритм життя.

Обережніше: можете помилитися, плани зазнають невдачі

До чого сниться: температура сорок піднялася у родича або знайомого — довірившись його думку з важливого питання, ви можете зробити помилку.

Уві сні вона піднялася різко у вас? Сонник повідомляє: ваші плани зазнають краху, а всі спроби вплинути на ситуацію не дадуть результату.

Приснилася маленька дівчинка з температурою? Будете переживати через складної проблеми чи події. Це може привести до хвороби.

Хто захворів?

Пригадайте, кого бачили з температурою:

 • Чоловіка (дружину) — доведеться звалити на себе їх обов’язки;
 • Свою дитину — він незабаром захворіє;
 • Колегу — незначні складності на роботі, але якщо їх ігнорувати, проблеми зростуть;
 • Незнайомої людини — хтось надовго зіпсує вам настрій.
 • Сонник Міллера: турбуєтеся про дрібниці

  До чого сниться, ніби у вас температура? Сновидіння вказує: ви занадто турбуєтеся про всякі дрібниці, а кращі роки проходять в суєті. Озирніться навколо і змініть акценти.

  Закоханість, кар’єрний ріст

  Наснилася висока температура повітря? Літня спека обіцяє закоханість, а також поява бажання творити.

  Таке бачення уві сні віщує, за сонником, швидке кар’єрне просування на роботі або можливість реалізувати великий проект — за умови, що він буде ретельно опрацьовано.

  Сюжет, ніби стовпчик термометра влітку на вулиці стрімко повзе вгору, обіцяє сновидцу швидку адаптацію на робочому місці.

  Слідкуйте за словами і добре плануйте дії

  Також бачити літню спеку уві сні означає: треба ретельно стежити за своїми висловлюваннями, щоб не викликати суперечок і невдоволення колег.

  Наснилося вимірювати термометром температуру води або повітря? Сонник вказує: не робіть нічого важливого і не робіть різких дій без добре продуманого плану. Потрібно прорахувати можливі наслідки і зважити, яким виявиться результат.

  Сонник температура, до чого сниться температура уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: