Сонник темне волосся, до чого сниться темне волосся уві сні

Побачені уві сні темне волосся, можуть нести в собі різноманітну символіку, починаючи від нічної дороги, закінчуючи невпевненістю в собі того, хто бачить подібні сновидіння. Щоб розібратися в усіх хитросплетіннях тлумачень і зрозуміти, до чого сняться темні локони в якомусь конкретному випадку, потрібно врахувати всі деталі сну, підказують сонники. Давайте спробуємо розібратися.

Якщо сон «полетів» слідом за вночі…

Не варто засмучуватися, якщо те, що вам приснилося, залишило в пам’яті лише крихти спогадів. Сонники, як універсальні тлумачі, вміють трактувати сновидіння навіть по малим уривків сюжету. Хочете переконатися? Ось вам приклад: темне волосся.

 • Перефарбувати світлу шевелюру — до сумнівів і нерішучості.
 • Мити їх — до початку нових відносин.
 • Розчісувати — до легковажності.
 • Підфарбовувати коріння — до змін в особистому житті.
 • Коротка зачіска — до веселих витрат.
 • Сплутані — до невдач.
 • Авторитетна думка сонника Міллера

  Легковажність у вчинках і флірт обіцяє дівчині сон, в якому вона розчісує свої темні волосся. Однак не слід захоплюватися, тому, як розплата може бути гіркою. А якщо молодій дівчині приснилося, що її волосся з чорних стали сивими, то це символ неприємностей і втрат, якщо тільки вона не проявить обережність і завбачливість. А ось якщо її блондинисті локони потемніли — до веселих розваг.

  «Подарунок» природи — до приємного спілкування

  Бачити себе з темним волоссям, хоча від природи ви — блондин — ознака того, що вас чекає невелике любовну пригоду, трактує Жіночий сонник.

  Наснилося, що на вашій голові є і чорні, і світлі пасма? Це означає, що вам має бути поїздка на відпочинок в дуже «різношерстої» компанії. А якщо темноволосий хлопець бачить, що він став на тон темніше, причому без будь-якого фарбування, то таке сновидіння слід розглядати, як попередження про те, що розваги необхідно «фільтрувати», інакше можна захопитися чимось ризикованим і небезпечним.

  Зміна іміджу, як символ невпевненості

  Хочете знати, до чого сниться, що темноволоса дівчинка просить вас пофарбувати її волосся в більш світлий колір? Погортайте сонник Цвєткова, і ви дізнаєтеся, що це означає власну невпевненість і прагнення здаватися краще, ніж ви є насправді. А ось якщо ця чорнява дівчинка з вашого сну бажає пофарбувати свої кучері в чорний колір, то це ознака того, що ви надто гонорові і егоїстичні.

  Тлумачення сну, в якому ви фарбуєте пасма в якийсь яскравий колір видає в вас особистість неординарну і неабияку.

  Чоловікові сниться, що він фарбує свої темні волосся, щоб змінити свою зовнішність? Це говорить про те, що він соромиться спілкування з протилежною статтю в реальності. А ось фарбувати каштанову шевелюру, надаючи їй відтінок сивини — знак втоми сновидіння.

  Коса і стрижка, або «Дорогий дальнею…»

  Наснилися довге темне волосся? Вам має бути далека дорога вночі, підказує сонник міс Хассе. А ось Циганський сонник трактує сон, в якому сняться довге кучеряве волосся, як символ нелегкого, але довгого життєвого «шляху».

  А ось короткі кучеряві локони, на відміну від довгих, віщують недовгу, але веселу прогулянку або ні до чого не зобов’язує знайомство.

  Сонник темне волосся, до чого сниться темне волосся уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: