Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник темрява, до чого сниться темрява уві сні

У реальному житті темрява лякає і провокує виникнення страхів і фобій. Але, до чого сниться морок? Сонники часто не надто оптимістично роз’яснюють даний сюжет. Наприклад, побачити уві сні непроглядну темінь — до біди. Але не розумійте цю розшифровку так буквально. Перш ніж робити висновки про те, що чекає попереду, вивчіть і інші варіанти.

Темрява в приміщенні

Якщо приснилося, що було вимкнено світло в приміщенні, в якому ви працюєте, готуйтеся до підвищення. Ще Сонник Мандрівника передрікає збільшення заробітної плати або ж отримання премії. У будь-якому випадку матеріальне становище покращиться, а соціальний статус стане на порядок вище.

Якщо уві сні в приміщенні була не тільки непроглядна темрява, а й льодовий холод, то настають непрості часи. Вам буде дуже важко переламати ситуацію, що склалася і направити хід подій в протилежне, більш милостиве русло. Універсальний сонник радить набратися терпіння і мужності. Вони вам будуть просто необхідні в наступаючі часи.

Сниться, що в кімнаті така темрява, що не можете навіть розглянути своїх рук, в реальності відчує, що опинилися в невизначеній ситуації. Чим темніше було в побаченої уві сні кімнаті, тим важче буде ваш психологічний стан. Чи відчуваєте, що самі не в змозі вийти з цього стану? Сміливо вибачте не вві сні, а наяву допомоги: у батьків, друзів, коханих або у професіоналів.

Тлумачення снів іноді буває досить суперечливим. Наприклад, сонник міс Хассе повідомляє, що примарилося темрява в будинку — символ спокою і благополуччя. Гришина же стверджує, що панує в будинку темрява — ознака насуваються втрат.

Темінь на вулиці

Якщо приснилося, що ви йшли вночі по дорозі — то, що втратили обов’язково повернеться. Якщо під час прогулянки по темряві на вулиці ви були не одні, то ця людина допоможе вирішити поточні проблеми. Особливо якщо сниться, що гуляли з вірним другом.

Тлумачення снів також дає пояснення,, до чого сниться безпросвітна ніч, що її змінює день. Сучасний сонник вважає, що це нічне бачення — знак, що попереду грядуть лише важкі випробування. Подолати їх буде нелегко в поодинці. Чи не дивуйтеся обов’язково попросіть допомоги у тієї людини, хто ставитися до вас з щирістю і добротою.

Якщо уві сні на вулиці була ніч, а ви перебували в цей момент в темному і добре освітленому будинку, то найближчим часом наяву ніякі біди вас не торкнуться. Можливо, неприємності прийдуть до друзів і рідних. Сонник Шеремінской радить обов’язково допомогти цим людям у вирішенні їх проблем. Приснилося свідчить про те, що коли настануть не найкращі часи для вас, зможете також розраховувати на дружнє плече.

Сонник Міллера вважає, що темрява, в якій ви перебували в нічному баченні — знак зайвої довірливості. Не варто вірити абсолютно всьому почутому від інших людей. Навколишні часто лицемірять і просто брешуть. То чи варто тлумачити сюжет особливо в тому випадку, якщо наснилося, що блукаєте в темряві і не можете знайти вихід до світла.

Сонник темрява, до чого сниться темрява уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: