Сонник тінь, до чого сниться тінь уві сні

Бачити уві сні свою тінь — значить отримати попередження про лукавство людини, з яким ви хочете почати ризикована справа. Двічі подумайте, зважте свої можливості, прислухайтеся до порад сучасних сонників і тільки потім вкладайте кошти у великі проекти, якщо сниться тінь неживого предмета — будинки, дерева або стовпа.

Нові можливості зі світу тіней

Обриси людини уві сні символізують його душу. Залежно від земних напрацювань душі, контури можуть наснитися білими, або чорними. Сонники рекомендують залишатися напоготові, якщо ви побачили темний відображення в сновидінні. Можливо, зараз йде не кращий період життя, хоча сумувати не варто — тінь завжди поверне в ту сторону, куди підете ви. Отже, вибір ви робите самі.

Бачити світлі обриси людей — до сильного вчинку, який вас прославить. Чим яскравіше уві сні тінь, тим більше несподіваною буде ситуація, в якій ви станете переможцем. Сонник Міллера стверджує — уважність і розсудливість допоможуть викрутитися з будь-якої ситуації в найближчі дні.

Успіх в любові або тінь недовіри

Займатися сексом з тінню уві сні — не дуже хороший знак, особливо, якщо це був силует мужика. Сонник Фрейда говорить про те, що ви сильно закомплексовані. Приснився чуже незнайоме образ? Бійтеся зради, а ще краще — постарайтеся запобігти. Незабаром шанси втратити партнера особливо високі. І, якщо сниться тінь чоловіка, постарайтеся наяву йому довіряти як можна більше, інакше, своїми причіпками можна зруйнувати навіть найміцніші узи.

Удача в любовних питаннях чекає жінку, якій приснилася чужа тінь на стіні. Згідно сонником, риси і контури, які відображає людина, можуть розповісти про його майбутніх романтичних стосунках. Чим вище силует мужика або чоловіка уві сні, тим щедрішим і лагідніше буде улюблений у найближчі дні.

Страшні бачення і примари підсвідомості

Якщо сниться, що довелося ховатися вночі від чорної тіні незнайомого чоловіка, темних сутностей або навіть самого чорта, не поспішайте засмучуватися. У традиційних сонниках можна знайти попередження про підступних сусідів або наклепників. Досить наяву переосмислити свою поведінку і перестати спілкуватися з людьми, поруч з якими виникає дискомфорт.

Рухомі на вас тіні птаха, що летить або частини тіла людей, наприклад, руки, голови можна трактувати, як початок захворювання. Якщо сняться подібні сни, поспішіть до лікаря на огляд, навіть звичайна профілактика не завадить здоров’ю.

Тіні-захисники

Бачити уві сні чорний образ тваринного, його силует — хороший знак. Зазвичай подібне сниться людям, яким потрібен захист. Будьте впевнені, у потрібний момент ви зустрінете фахівця, який допоможе у важкій справі: будь то юрист, фінансист, доктор або інший професіонал. Особливо, якщо приснився лик вовка, ведмедя, іншого великого і розумного звіра.

Обриси людей не настільки позитивні. Зате власна тінь, а не чиясь, як свідчать сонники, може попередити про початок низки випробувань і труднощів, подолати які можна шляхом усвідомлення помилок минулого.

Сонник тінь, до чого сниться тінь уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: