Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник тіло, до чого сниться тіло уві сні

Якщо хочете більше дізнатися про те, що приготувала доля, уважніше ставитеся до побаченим уві сні символам. Сонник на одне сновидіння дає, як правило, величезна кількість тлумачень. Яке з них вибрати для себе залежить від особливостей сюжету. Якщо примарилося тіло, постарайтеся пригадати, яким саме воно було і кому належало. Від цих моментів залежить, до чого сниться подібне.

Сонник чорної магії

Приснилося тіло — знак того, як в реальності ви ставитеся до себе. Якщо уві сні тіло було брудне або понівечене, то наяву ви, абсолютно точно, що не маєте по відношенню до себе ніяких позитивних почуттів. Часто любите критикувати зовнішність і вчинки. Не варто так поступати, адже саме ви свій найголовніший і, найчастіше, єдиний захисник.

Красиве накочене тіло сниться тим, хто дає досить високу оцінку власної персони. Безумовно, почуття ніяковості вам невідомо. Така непохитна впевненість в собі здатна допомогти досягти вражаючих висот, головне, встигнути скористатися усіма шансами, наданими долею.

Тлумач 21 Століття

Якщо уві сні побачили власне голе тіло, приготуйтеся отримати безліч приємних бонусів від життя. Близькі люди подарують радість, а особисте життя нарешті то налагодитися.

Надмірно товсте тіло сниться до тяжких душевних переживань. Будь-яке подія змусить страждати і нервувати. Сонник 21 Століття дає рада не витрачати свої нервові клітини через дрібниці, а сконцентруватися на тому, що ви конкретно можете зробити в тій чи іншій ситуації.

Якщо приснилося худе оголене тіло, доведеться зіткнутися з низкою неприємностей. Виникнуть вони через вашу надмірної скупості. Чи не хочете сварок і розбіжностей зі знайомими і рідними? Стати трохи щедріше і перестаньте зациклюватися тільки на матеріальних речах.

Якщо представниці прекрасної статі примарилося, що вона виснажена, то родичі проявлять себе вкрай недоброзичливо. Приснилося голе тіло в синцях — ознака багатства і матеріального благополуччя.

Сонник 21 століття також переконаний, що якщо в сновидінні тіло обліплено комахами і при цьому нестерпно свербить, то скоро наяву у вас з’явиться солідний грошовий джерело. Чи вдасться втілити багато свої мрії в життя і придбати ті речі, про які давно мріяли.

Якщо сниться тіло без голови, то доля вже приготувала значні труднощі. Гниле розчленоване тіло — знак того, що прийдешні проблеми на гірше назавжди змінять життя. Що робити? Не біжіть від труднощів, а намагайтеся їх своєчасно вирішувати.

Пророцтва Велеса і Мандрівника

Сонник Велеса вважає, що примарилося під час нічного відпочинку власне голе тіло — знак, що доведеться чогось соромитися, чуже — ознака, що соромно буде за вчинки іншої людини.

Якщо побачене уві сні тулуб було надмірно великим, то чекайте підвищення по службі. Разом з новою посадою прийде і матеріальне благополуччя. Якщо фігура була чоловіча і вся в татуюваннях — на шляху велику кількість сюрпризів.

Якщо сниться розрубане на шматки істота без голови, то попереду справжня «чорна смуга». Подолати негаразди і пережити цей час буде непросто. Сонником Мандрівника вважає, що оптимізм допоможе легше подолати всі випали на долю труднощі. Відчай, навпаки, тільки погіршить ситуацію.

Думка Великого тлумача

Жінці бачити уві сні, що тулуб незвично волохате — до прибутку. Чим більше волосся було на шкірі, тим більше грошей прийде в кишеню. Якщо приснилося чоловіче волохате тіло, то особисте життя заграє новими фарбами.

Голити зайву рослинність — до сварок з коханим. Незважаючи на старання розпалити колишню пристрасть не вийде. Залиште минуле в минулому і рухайтеся далі.

Прогноз Медеї і Лоффа

Якщо уві сні ви побачили, що в виразках або в прищах, то в реальності доля підкине ряд несподіванок. Сонник впевнений, що частина з них надасть відчутний вплив на поточну життєву ситуацію.

Наснилося розчленоване мертве тіло? Подібне може сниться до всіляких нещасть. Сонник Медеї передбачає, що якщо в сновидінні душа покидала тлінну оболонку, то чекайте кардинальні зміни. Якщо душа покидає тіло обезголовлене і закривавлене, то доведеться пережити справжнє потрясіння.

Якщо сниться на шкірі шрам, значить ви не можете забути якесь потрясіння. Ховати уві сні шрам, значить намагатися приховати свій біль від сторонніх. Сонник Лоффа вважає, що прівідевшееся мертве тіло без голови — знак, що будете перебувати в розгубленості. Якщо душа покидає останки, то як вирішити непросту ситуацію придумати так і не вдасться.

Мити засмаглий торс — до досягнення більш високого соціального становища. Якщо сниться, що мазати кремом шкіру неймовірно приємно, то зможете випробувати найближчим часом масу чуттєвих задоволень. Якщо уві сні намилене тіло було все в волоссі — будете багаті. Волохаті кінцівки — ознака досягнення успіху в самих різних областях.

Приснилося чужорідне створення — знак подиву, астральне — звершень. Якщо уві сні змія обвиває труп без шкіри, то вороги піднімуться дуже близько. Різати на шматки живу плоть, значить завдавати кому-небудь серйозну біль.

Сонник тіло, до чого сниться тіло уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: