Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник телефонна розмова, до чого сниться телефонна розмова уві сні

Що б ми не подумали про дзвінок уві сні, точне тлумачення,, до чого сниться телефонна розмова, можуть дати тільки сонники. І діапазон їх прогнозів досить широкий.

Типові тлумачення

Який таємний сенс несе в собі телефонну розмову? Провидці пророкують:

 • Важливі новини.
 • Втрату духовної близькості з чоловіком або партнером.
 • Плітки і сварки.
 • Сексуальні розлади або проблеми у взаєминах з чоловіком або дружиною.
 • Переломний момент в долі.
 • Успіх в торгівлі.
 • Як чутно?

  Чітко чути уві сні співрозмовника — означає отримання звісток про здоров’я родичів або про стан справ, причому новини засмутять сновидіння. Наснилося чути гучний телефонну розмову в транспорті або на вулиці означає наяву бути звинуваченим в зайвому цікавості.

  Намагатися зрозуміти уві сні, нема про вас чи йде мова в чужій бесіді — знак поганих відносин з оточуючими. Прислухатися, але не чути, вказує на наявність проблем, а також невизначеності у виборі способу їх вирішення.

  Сонник Міллера про фортеці уз

  Міллер звертає увагу на те, що людина, що розмовляв по стільниковому, пов’язаний зі сновидцем не настільки міцними узами, як хотілося б. Наснилася бесіда з коханим — сонник Міллера попереджає про охолодження почуттів, була погана чутність — готуйтеся до розставання з коханою. Нестійка, перекручена зв’язок пророкує плітки, які завдадуть шкоди довірчих відносин з коханою людиною.

  У пошуку сексуальної гармонії

  Пояснюючи,, до чого сниться бачити стільниковий апарат, Фрейд проводить аналогію між ним і дітородних органів. Приймати вхідний дзвінок дуже хороший знак, що відображає наявність сексуальних проблем, особливо — якщо дзвінок переривався. Наснилося самому здійснювати виклик з мобільного — сновидцу відомі секрети хорошого сексу.

  Виклик з минулого

  До чого сниться телефонну розмову з колишнім хлопцем? Іноді він нагадує про НЕ згаслих почуттях — можливо, дівчина готова повторити старі помилки, і це сновидіння служить застереженням. Сонники часто згадують, що такий дзвінок несе в собі передчуття поганих звісток, пов’язаних з колишнім хлопцем, навіть якщо від старих відносин не залишилося важких спогадів.

  Ще тривожніше бачити уві сні телефонну розмову з небіжчиком. Як кажуть сонники, він може приснитися в переломний момент, на порозі важливих змін. Якщо довелося переговорити з небіжчиком, недавно пішов з життя, це попередження про небезпеку.

  До чого сниться, ніби виклик уві сні виходив від померлого батька? Слід прислухатися до його настановою, розгадати підказки. Взагалі в словах батька, живого чи покійного, можна знайти дуже своєчасні поради.

  Чоловічий голос

  У телефонній розмові з чоловіком можна знайти знаки тілесних недуг, в діалозі з жінкою — духовних. Бачити уві сні діалог по стільниковому з чоловіком — до звістки про кончину одного. Якщо в бесіді з чоловіком почуті цікаві історії, для сновидіння, що працює в продажах, Ісламський сонник приготував особливе тлумачення сну: він зуміє вправно «заговорювати зуби» покупцям і досягне успіху в торгівлі.

  Сонник телефонна розмова, до чого сниться телефонна розмова уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: