Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник телефон, до чого сниться телефон уві сні

Якщо вам довелося розмовляти по телефону з незнайомим співрозмовником, сон означає, що скоро ви дізнаєтеся новина, яка може багато чого змінити в вашому оточенні. Як розпорядитися інформацією, сон залишає на ваш розсуд.

Розмова по телефону уві сні уособлює неможливість поспілкуватися з абонентом наяву. На те можуть бути як об’єктивні причини, так і просте непорозуміння. Сонник пояснює сон про телефон тим, що спроби все ж налагодити зв’язок тривають.

До чого сниться мобільний телефон? Сон говорить, що життя начебто налагодилася і в той же час, злегка втратила смак. Сонник прекрасно розуміє ваше не бажання що-небудь міняти: справді, ні до чого створювати проблеми оточуючим і дискомфорт собі. Тим більше, сон містить підказку, як знайти компроміс.

Розбитий телефон символізує страх втрат. Якщо розглянути цей сон докладніше, він відображає вашу повагу до результатів своєї праці і цілком природні побоювання за власне благополуччя. Сонник вважає, що серйозних підстав для занепокоєння немає, тим не менш, не варто повністю ігнорувати запобіжні заходи.

Як відомо, номер телефону складається з цифр. Сонник каже, що одиниця символізує боротьбу, двійка — плітки, трійка — удачу, четвірка — ілюзії, п’ятірка — перемогу, шістка — обман, сімка — успіх, вісімка — стабільність, дев’ятка — велике везіння, нуль — поразка. Детальніше про значення кожної з них може розповісти сонник Піфагора.

Сон, в якому вам пощастило знайти телефон, означає удачу не тільки уві сні, а й наяву. Сон обіцяє несподіване рішення проблеми, ключ до якого, як з’ясується, весь цей час був в руках одного з ваших знайомих.

Ви намагаєтеся відповісти на дзвінок по телефону, але той не перестає дзвонити, незважаючи на те, що ви вже зняли трубку? Постарайтеся не пропустити важливий дзвінок, сонник наполягає, що він дійсно важливий для вас.

Якщо ви зібралися телефонувати або відповісти на дзвінок, але розмова не відбулася через проблеми зі зв’язком, сон попереджає, що відносини з приснився абонентом можуть зробити перерву або погіршитися.

На відміну від стаціонарного аналога, все,, до чого сниться стільниковий телефон, пов’язано не тільки зі спілкуванням, а й з рухом. Сон натякає, що в реальному житті вам не вистачає і того, і іншого, не завадило б урізноманітнити будні.

Якщо жінці довелося говорити по телефону уві сні, сонник нагадує, що її співрозмовник не може думати і діяти в точності так, як їй би того хотілося. Сон означає, що його почуття до неї щирі, незважаючи на те, що не збігаються з її фантазіями.

Тлумачачи,, до чого сниться сон, як у вас вкрали телефон, сонник попереджає про розчарування. Хтось із знайомих скоро зробить вчинок, який хоч і не зачепить ваших особистих інтересів, проте, сильно обурить вас.

Сон, в якому сталося втратити телефон, обіцяє перестановку кадрів у вашому оточенні. Сонник радить остерігатися пліткарів, які за спиною можуть серйозно зіпсувати репутацію і відносини з людьми.

Сонник Міллера телефон вважає застереженням: сон попереджає, що доведеться мати справу з недостовірною інформацією або нещирими людьми. Не здійснений розмова означає, що ви надаєте занадто велике значення проблемам і взаєминам.

Як повідомляє сонник, вас чекають великі зміни — ось, до чого сниться новий телефон. Сон говорить, що прийдешні події матимуть велике значення для вас. Навколишні, можливо, не усвідомлюють всю масштабність що відбувається, сон попереджає про ймовірність дрібних непорозумінь.

До чого ще сниться телефон уві сні

Зламаний телефон уві сні символізує ваше бажання уникнути проблем замість того, щоб розібратися з ними. Сонник каже, що ви вважаєте за краще мати справу лише з вершиною айсберга і навіть не хочете знати, як виглядає те, що ховається під водою. Сон нагадує, що видимі переваги «страусиної політики» рано чи пізно вичерпуються.

Втрата телефону уві сні означає, що одна з ваших таємниць може стати надбанням гласності, і ви ніяк не зможете стати цьому на заваді. Сон означає, що подібну можливість краще передбачити заздалегідь. Сонник радить підготувати грунт: наприклад, піднести цю інформацію у вигідному для себе світлі швидше, ніж це зроблять інші.

На те він і сон, щоб сновидец міг безпомилково визначити, кому належить голос по телефону ще до того, як він прозвучав. Між вами і цією людиною існує як взаємне тяжіння, так і взаємне відштовхування.

Якщо уві сні вам подарували телефон, сонник обіцяє прийдешні зміни, що не залежать від вас. Сон говорить, що вам зовсім необов’язково втручатися в хід подій, про все подбає хтось із тих, хто багато для вас значить.

Сонник попереджає,, до чого сниться крадіжка телефону: хтось зазіхає на те, що по праву належить вам. Причому мова може йти не про матеріальні цінності, а, наприклад, про вашій репутації, стосунки в сім’ї або лояльності впливової особи.

Сон, в якому у вас зламався телефон, відображає відчуття ізоляції, відірваності від світу. Сон також говорить про те, що вам добре знайомий стан самотності в натовпі і обнадіює, що саме темний час доби зазвичай настає перед світанком.

Якщо уві сні у вас розбився телефон, сонник тлумачить цей сон як страх перед втратою того, що є найцінніше для вас. Сон підкреслює, що верхні позиції цього списку займають відносини, без яких все інше втрачає сенс.

Ваше рішення купити телефон уві сні означає, що наяву ви не проти опинитися за штурвалом. Сон говорить про вашому вплив на хід подій і нагадує, що ідеї хороші, поки вони свіжі.

Розбитий екран телефону свідчить про щирий жалі, що більшість чужих душ для вас темний ліс. Сон говорить про невміння читати між рядків, внаслідок чого вам доводиться задовольнятися лише тією часткою інформації, яку вам згодні надати.

Сон, в якому вам довелося шукати телефон, сонник радить розуміти буквально. Сон вказує на стан пошуку неважливо чого: бізнес-ідеї або другої половинки. Якщо пошуки увінчалися успіхом, сон обіцяє, що вам неодмінно пощастить.

До чого сниться чужий телефон, неважко здогадатися. Сонник підтверджує, що ви приймаєте занадто багато участі в житті інших, часом забуваючи про власну. Сон закликає до самодостатності, щоб в якийсь момент не опинитися біля розбитого корита.

Сонник телефон, до чого сниться телефон уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: