Сонник телефонний дзвінок, до чого сниться телефонний дзвінок уві сні

Якщо вам приснилося, що у вас дзвонить телефон, то цілком можливо, в реальності вам не вистачає живого спілкування. Хочете зрозуміти, так це або ж є інша причина, яка пояснює,, до чого сниться телефонний дзвінок? Згадайте подробиці, побачені уві сні, і сонники підкажуть вам, до чого готуватися.

Сонник Міллера

Якщо вам наснився дзвонить телефон, то це означає, що незабаром ви зустрінете людину, яка буде вам заважати здійснювати задумане.

А ось, якщо уві сні ви відповіли, але розмова не ладиться, тому що постійно переривається, то подібний сюжет може означати якусь «переривчасту зв’язок» з людиною, яка вам дорога, засмучує сонник.

Хто говорить?

Тлумачачи,, до чого сниться телефонний дзвінок, не зайвим буде уточнити, хто саме його здійснював — ці знання допоможуть «пролити світло» на вашу подальшу долю, роблячи тлумачення сну більш точними і ясними. Отже:

 • Уві сні дзвонили батьки — прислухайтеся до порад мудрих людей;
 • Дзвінок від невідомого абонента обіцяє труднощі в спілкуванні;
 • Приснився на екрані стільникового номер міліції — до переживань;
 • Телефонував один — не відмовляйтеся від допомоги досвідченого колеги;
 • Бачити, що подзвонив коханий — до сварки з ним наяву.
 • Пропущений розмова, як символ розмальовки та сварок

  До чого сниться пропущений телефонний дзвінок, знає Сучасний сонник: з цією людиною ви можете не зійтися в якихось думках, що стане причиною сварки.

  Пропущений дзвінок був від коханого? Спантеличте своїми відносинами з ним, так як сновидіння попереджає про можливий розрив. А якщо, навпаки, від улюбленого зовсім немає звісток, то це може символізувати замкнутість і небажання впускати у свій особистий простір нікого, навіть близьких.

  Довгоочікуваний дзвінок, або Щастя легко втратити…

  Пояснити,, до чого сниться сюжет, в якому ви чуєте телефонний дзвінок і бачите, що він від хлопця, береться Східний сонник. Постарайтеся нікому не розповідати, як складаються стосунки — заздрість подруг може нашкодити вашому щастю.

  Чути в сні телефонний дзвінок від хлопця, але не знаходити апарату — ознака того, що у вас є суперниця, переманюють увагу коханого на себе. Прийняти виклик від хлопця — до розбратів через власні амбіції, пророкує Сімейний сонник.

  Неприємний абонент — знак «воскресіння» надій

  Якщо вам приснилося, що вас замучили телефонні дзвінки від колишнього, то можете радіти — у вас є всі шанси на те, що незабаром здійсниться те, про що ви вже й мріяти перестали, дарує надію сонник Цвєткова.

  Сигнали від колишнього вас ніяк не зачіпають? Ви зумієте зробити правильні висновки з тієї неприємної ситуації, в яку потрапили, і не потрапити в неї ще раз. А якщо дзвіночки від колишнього вам навіть лестять уві сні, то це означає, що ви досягнете успіху там, де інші побоятися навіть пробувати свої сили.

  Справи давно минулих, або Від конфліктів до нового життя…

  До чого сниться телефонний дзвінок від незнайомця? А до того, що ви в запалі гніву можете порвати відносини з одним. А якщо ви відповіли на виклик від незнайомця, то будете відчувати труднощі, спілкуючись з кимось із друзів.

  Бачите уві сні, що на мобільний надійшов виклик від чоловіка, який помер в реальності? Нехай вас не лякає таке бачення, так як обіцяє воно відновлення старих зв’язків. А якщо наснилося, що йдуть смс від чоловіка, який помер в вашому сні, а не наяву, то приготуйтеся до набуття таємних знань, пророкує сонник пастора Лоффа.

  Сонник телефонний дзвінок, до чого сниться телефонний дзвінок уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: