Сонник тигр, до чого сниться тигр уві сні

Поява уві сні тигра — найчастіше попередження про страшну небезпеку. Для правильного трактування,, до чого сниться подібне, важливо згадати, в якому вигляді хижак постав перед вами, які були його наміри, мирно або загрозливо він був налаштований. Ця найбільша кішка в світі символізує силу, сміливість, влада, стрімкість, в той же час підступність і ворожість, але сонник розглядає тварина в першу чергу виходячи з ситуацій, в якій ви його побачили.

Універсальний сонник

Якщо приснився ручної ласкавий представник сімейства котячих, відгукуються бурчанням на погладжування, то незабаром випаде нагода піднятися вгору по кар’єрних сходах або завести дружбу з впливовим і владною людиною. Універсальний сонник обіцяє, що ви опинитеся під його заступництвом. Також, не виключено, що вам вдасться приборкати спалаху гніву, тваринні інстинкти, позбутися негативної енергії.

Приснився агресивний, лютий, нападник, що кусає звір — провісник зіткнення з недоброзичливцем, ворогом або конкурентом, підступи злостивців і заздрісників. Універсальний тлумач вважає, що напад тигра сниться до майбутньої гіркої невдачі, що веде до відчаю.

Щоб більш точно розтлумачити побачене уві сні, використовуйте також колір шерсті. Біле забарвлення обіцяє удачу і везіння; чорний — загрозу, пробудження злих сил, які живуть всередині вас; блакитний — великодушність і моральне велич, небачене везіння, рідкісний шанс. Бачити уві сні альбіноса — до сюрпризу, несподіванки, здивування.

Приснилося кількість тигрів підкаже, скільки у вас з’явиться покровителів або недругів, в залежності від того, як тварини поводяться: дружно або вороже.

Думка Фрейда і Міллера

Сонник Фрейда переконаний, що, як і будь-який інший хижак, тигр символізує сексуальну збудливість, надмірну чутливість і ретельно приховувані комплекси, пов’язані з насильством.

У деяких випадках Фрейд розцінює тигра як натяк на сексуальну незадоволеність, можливо, садистські схильності, прагнення реалізувати бажання незвичайним способом, придушенні сміливих фантазій. Ототожнення себе з тигром вказує на розчарування реальним станом справ, тузі про нездійснених бажаннях.

Пояснення,, до чого сниться тигр, є і в сонник Міллера. Якщо уві сні ви відображаєте атаку або вбиваєте це істота, то наяву ваші затії досить успішно реалізуються. Тікає уві сні тигр пророкує швидку перемогу над зловмисниками, зміцнення вашого становища.

Якщо уві сні смугастий звір сидів в клітці, то вам не складе труднощів збити з пантелику ворогів.

Пророцтва Чжоу-Гуна і Медеї

Китайський сонник Чжоу-Гуна вважає, що гучний рик сердитого і неприборканого тигра пророкує підвищення, подорож верхи — врегулювання прикрої ситуації. Якщо сниться, що представник сімейства котячих увійшов в будинок або виявився убитим, очікуйте призначення на високу посаду.

На думку Медеї, тигр — це знак енергійності, ентузіазму, моторності, темпераментності самого сновидіння. Спостерігати уві сні, як найгрізніша і велика кішка когось розриває, означає в реальному житті піддатися звинуваченням в нестриманості, запальності, неналежній поведінці.

Сімейний тлумач

Сонник для всієї родини, вважає, що примарилося разом з дичиною хижак обіцяє отримання повідомлення про нежданому винагороду від керівництва.

Якщо приснилося, що звірюка відпочиває, то наяву очікують спокій і умиротворення, як в професійному, так і особистому плані.

Сонник тигр, до чого сниться тигр уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: