Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник теща, до чого сниться теща уві сні

Тлумачення,, до чого сниться теща, багато в чому визначається ставленням до неї. Сонник розглядає всілякі ситуації, які часто зустрічаються уві сні.

Сімейні драми

Найчастіше уві сні фігурує така побутова сценка, як сварка з тещею. Такий сюжет пояснюється невпевненістю сплячого, постійним очікуванням претензій.

Прийняти знайомий вигляд, з якої довелося лаятися уві сні, може начальник, чиновник або страж правопорядку. Сновидіння обіцяє неприємності і труднощі в справах.

Лаятися з матір’ю дружини уві сні трапляється тим, хто не може зістикувати особисті і ділові інтереси з сімейними.

Зовсім інша справа, якщо скандал влаштував тесть. У такому випадку будь-які зусилля сновидіння увінчаються успіхом.

Відомо ще одне тлумачення снів. Сновидіння, в якому довелося лаятися, віщує нездужання, дає знати про початок хвороби.

Що означають похорон

Іноді сновидіння приймає драматичний і лякаючий характер. Наприклад,, до чого сниться смерть тещі? Щоб витлумачити, чому приснилася мертва родичка, слід врахувати обставини в реальному житті.

Якщо вам приснилося, що ваша друга мама померла, хоча насправді вона жива і здорова, знайте, що вам пощастило бачити «перевертень» — сюжет, який слід розуміти в протилежному значенні. У головної героїні попереду довгі роки здоров’я і благополуччя.

Смерть, яка мала місце бути наяву, обіцяє несправедливість і підступність близьких. Негативне значення підтверджується, якщо уві сні ви усвідомлюєте абсурд ситуації: адже не буває такого, щоб покійна померла знову.

Коли доводиться бачити смерть тещі, тлумач Мандрівника радить бути напоготові: вас можуть втягнути в небезпечну затію.

Сучасний провісник вважає добрим знаком бачити воскресіння рідних і близьких. Якщо померла приснилася живий, попереду важливі зміни.

Передбачення Міллера

Сонник Міллера, навпаки, вважає поганою ознакою, якщо в нічних мріях покійна воскресла. На жаль, ваші надії в цей раз обернуться повним крахом.

Вас підстерігає удача

Щоб позбавити вас від збентеження, сонник розповість,, до чого сниться чоловікові гола мама дружини. Несподіваний образ віщує маленьку перемогу і моральне задоволення.

Гола жінка похилого віку, яка вам приснилася, частіше за все не має ніякого відношення до порочним нахилам. Це провісник вдалого збігу обставин і приємних сюрпризів.

Приготуйтеся до несподіванки

Буває, що уві сні трапляється цілуватися і навіть займатися сексом з тещею. Так як це всього лише фантазія, відкиньте моральний аспект і постарайтеся згадати свої відчуття.

Якщо незвичайна партнерка, яка вам приснилася, була цілком привабливою, сонник обіцяє успіх наяву. Якщо жепоцелуй і секс з нею викликали відразу, висока ймовірність недобрих звісток і слизьких ситуацій.

Якщо примарився секс з тещею, Український сонник стверджує, що ви візьмете верх в своїй родині, «зробите» тих, хто спробує стати у вас на шляху.

У Сучасному сонник можна знайти пояснення,, до чого сниться чоловікові вагітна теща. Наближається надзвичайне подія.

Гостя з минулого

За твердженням більшості снотолкователей, колишня теща — однозначно несприятливий символ, якщо сновидець — колишній чоловік.

Коли напередодні відповідального заходу примарилась колишня теща, має сенс його перенести.

Велесов Сонник попереджає, що сновидіння, в якому фігурує колишня теща, віщує оману, облудне дію проти волі сплячого.

Ласкаво просимо на млинці!

Якщо майбутня теща побачила зятя уві сні, її очікує домашній затишок і спокій.

Новітній сонник Іванова роз’яснює,, до чого сниться зятю дружина з мамою. Наближається свято із застіллям, млинцями і задушевної бесідою.

Сонник теща, до чого сниться теща уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: