Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник тепло, до чого сниться тепло уві сні

Тепло необхідно абсолютно кожному живому організму на планеті. Тільки, відчуваючи його, людина може повноцінно розслабитися і відчути себе в безпеці. У більшості випадків якщо уві сні ви відчуваєте приємний жар, то наяву чекає багато добрих подій. Сонник обіцяє гармонійні відносини з оточуючими людьми і життєвий успіх. Ще, до чого сниться таке сновидіння описано нижче.

Відчувати тепло від людини

Якщо уві сні ви відчували виходить від людини тепло, можете не сумніватися в тому, що в реальності він відчуває до вас щирі позитивні почуття. Не виключено, що переживає сексуальний потяг.

Універсальний сонник вважає, що відчувати в нічних мареннях тепло від людини, значить, домогтися поставленої мети. Але, врахуйте, саме приснився громадянин допоможе домогтися бажаного. Без його підтримки втілити задумане в життя не вдасться.

Бачити в сновидінні, як улюблений чоловік тепло обіймає вас — до отримання пропозиції руки і серця. Якщо сниться, що його поцілунок і обійми дарували радість і тепло, то шлюб триватиме довгі роки і спільне проживання буде цілком щасливим.

Купатися в теплій воді

Бачити уві сні, як плаваєте разом з коханим в море — на радість і щастя від спілкування один з одним. Тлумачення сну пророкує щирі взаємні почуття, повний збіг у поглядах і взаємоповага.

Жіночий сонник рекомендує уважніше придивитися до цієї людини. Якщо присниться таке, то велика ймовірність, що він стане відмінним чоловіком.

Якщо сниться, що перебуваєте в басейні з теплою водою, можете бути впевнені, скоро вам вдасться повністю розслабитися. Вийде відправитися в довгоочікувану відпустку.

Пророцтва з сонника Міллера

Бачити в нічних мареннях, як сидите біля багаття і відчуваєте приємне тепло в руках — до примирення з тими людьми, з ким в недалекому минулому трапилася велика сварка. Сонник Міллера переконаний, що налагодження відносин буде непростим, але, в підсумку, принесе таку бажану душевну гармонію.

Якщо приснилося, що сильний вітер роздуває багаття і полум’я неприємно обпікає руки, то не варто самому наполягати на поновленні дружнього спілкування. Наснитися таке може в разі, якщо ображена сторона не готова до спокійної розмови.

Міллер також описує,, до чого сниться відчувати тепло, що йде від сонця. Якщо присниться подібне, то знайте, життєвий успіх зовсім близько. Сонник передрікає багатства і визнання.

Одягатися в теплий одяг

Якщо сниться, що ви одягаєте пальто, то близька людина подарує тепло і оточить своєю турботою. Якщо пальто виглядало розкішно, але при цьому анітрохи не гріло, не довіряйте найближчому другові. Сучасний сонник попереджає про те, що, незважаючи на удавану привітність, його наміри можуть бути зовсім недобрими.

Одягатися уві сні в шубу з натурального хутра і відчувати тепло, значить, наяву знайти безліч матеріальних благ. Значення даного сновидіння таке, що цей сюжет передрікає набуття матеріальної незалежності і загальної поваги.

Якщо ви куталися уві сні в ковдру, то в реальності хочете захиститися від навколишнього світу. Якщо ковдру уві сні дарувало відчуття безпеки, то і в реальності незабаром відчуєте себе спокійно. Щось ковдра не гріло? Сонник Езопа вважає, що будете відчувати занепокоєння з будь-якої дрібниці.

Ще кілька пояснень

 • Щось тепле відчули у себе в ногах — підете в приємну поїздку.
 • На вулиці сніжна зима, а вам при цьому не холодно — всі неприємності зможете легко вирішити.
 • Уві сні йде тепло від померлої людини — до набуття надійного соратника, з яким вийде втілити всі мрії в життя.
 • Тримати в долонях гарячий камінь — до великих неприємностей.
 • Сонник тепло, до чого сниться тепло уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: