Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник теплиця, до чого сниться теплиця уві сні

Про майбутні заворушення і турботах говорить побачена уві сні теплиця. Хоча, якщо ви візьметеся трактувати,, до чого сниться парничок, то ви зрозумієте, що не всі сонники одностайні в цьому питанні, деякі мають абсолютно протилежну думку. Тому, щоб отримати найбільш точні тлумачення, звіртеся з декількома оракулами.

Квіткова оранжерея, як символ любові і дружби

Якщо вам приснилася теплиця, в якій вирощують квіти, то, за версією абсолютної більшості сонників, таке бачення слід розглядати з різних сторін. А саме,, до чого сниться конкретний «мешканець»:

 • Троянди — коханий буде особливо милим і уважним;
 • Фіалки — ви даремно приховуєте свої почуття від того, хто вам симпатичний — вони взаємні;
 • Тюльпани — комусь із друзів буде потрібна ваша підтримка;
 • Нарциси — пам’ятайте, надмірно завищене себелюбство призводить до самотності;
 • Екзотичні квіти — вас чекає період сюрпризів.
 • Овочевий парник — ознака опіки

  Не обходить стороною тлумачення сну про теплиці, пропоноване Китайським сонником. За його версією, бачити уві сні теплицю з огірками або томатами — знак того, що у ваше життя увійде підвищена увага.

  Якщо приснилося, що ви обробляєте огірки в теплиці, поливаючи їх і готуючи? Це бачення означає, що і в реальному житті на ваші плечі ляже тягар відповідальності. Хоча, якщо уві сні вам було не в тягар доглядати за овочами, то і наяву ви будете раді допомогти.

  Пояснення,, до чого сниться сюжет, в якому ви збираєте свіжі огірки, порадує. Воно означає що хтось візьметься вас опікати. Причому він буде це робити дуже делікатно і ненав’язливо, віщає сонник.

  Покинута теплиця: Від прихованої нещирості до відкритої ворожнечі

  Хочете зрозуміти, що обіцяє приснився покинута теплиця? Загляньте в Східний сонник. Збирати уві сні свіжі овочі в теплиці, де все поламано і розбите — ознака нещирості, зверненої до вас.

  А якщо наснилося, що ви змушені збирати гнилі або засохлі рослини, то це ознака сварок і конфліктів на грунті взаємної неприязні.

  Довелось бачити теплицю, яку багато років ніхто не відвідував? Пригадайте, якщо в ній було багато зелених пагонів диких рослин, то це символ бажання налагодити зіпсовані відносини. А якщо вони були засохлі і неживі, то не варто тішити себе ілюзіями — дружбу не відновити.

  Нетепличних умови, або Навчіться бути самостійним

  Тому сновидцу, якому примарилося, що він живе в парнику, варто більш серйозно ставитися до своїх вчинків і дій, тому як даний сюжет говорить про те, що у сплячої людини абсолютно не розвинене почуття відповідальності. Це тому, що довгий час хтось інший приймав всі важливі рішення за нього.

  Дівчині проживання уві сні в оранжереї пророкує можливість здійснення великої дурості через власну непідготовленість до життя і небажання прагне до самостійності.

  Сонник Міллера

  Густав Міллер, розшифровуючи,, до чого сниться теплиця, засмучує своїми тлумаченнями. Бачити уві сні парник — символ того, що ви будете змушені вислуховувати нещирі брехливі промови від близького товариша. І найсумніше це те, що ви будете розуміти прихований підтекст усього сказаного — йдеться в сонник.

  Сонник теплиця, до чого сниться теплиця уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: