Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник тепла вода, до чого сниться тепла вода уві сні

Приснилося море або озеро може передрікати як щастя, так і прикрощі. Дуже важливе значення сонник надає тим відчуттям, які ви відчували, зануривши будь-яку частину тіла в рідину. Якщо уві сні відчували, що вода тепла, то наяву відчуєте справжнє умиротворення, спокій. Ще, до чого сниться подібне описано нижче.

Відчуйте себе щасливим

Плавати уві сні в теплій воді — сприятливий знак. Універсальний сонник обіцяє виконання найзаповітніших мрій. Плавати і відчувати при цьому величезне задоволення — до радісної легкого життя. Якщо приснився такий сюжет, то в реальному житті на шляху не буде перешкод. Чи зможете стати саме тією людиною, ким так давно мрієте бути.

Схожим чином розтлумачується і, до чого сниться плавати в теплій воді спільно з ким-небудь. У цьому випадку тлумачення сну попереджає про прийдешні знайомствах. Нові зв’язки можуть бути як діловими, так і любовними. Не дозволяйте своєму поганому настрою зруйнувати нові знайомства. Використовуйте по-максимуму кожен шанс, пропонований долею.

Остерігайтеся тривог і сумнівів

Бачити уві сні, що наповнення басейну каламутне — до важкого життєвого періоду. Плисти в цьому басейні і відчувати при цьому відразу — до біди. Універсальний сонник передбачає виникнення на вашому шляху важких випробувань. Якщо приснилося подібне, то, напевно, станете мучитися від сумнівів і нелегких дум.

Схожим чином пояснюється,, до чого сниться плисти в теплій воді, пофарбованої в чорний або червоний колір. Якщо присниться подібне сновидіння, обов’язково зверніться за підтримкою і порадою до тієї людини, якій найбільше довіряєте. Щира задушевна бесіда допоможе впоратися з емоціями і прийняти максимально вірне рішення в «наболіле» питанні.

Тлумачення з сонника Міллера

Бачити уві сні власне купання в чистій теплій воді — до везінню. Фортуна буде до вас надзвичайно прихильна. Приснилося купання з бризками, вереском в приємній компанії означає, що найближчими місяцями буде багато приємних знайомств і цікавого спілкування. Сонник Міллера також попереджає, що бачити таке — до високої ймовірності зустріти в цей час свою справжню любов.

Станете багатою людиною

Провісник Велес розтлумачує,, до чого сниться купатися у чистій річці. Вважається, що якщо привидівся такий сюжет, то скоро відчутно покращиться матеріальне становище. Купатися уві сні в чистій річці оголеним означає, що з рідними людьми відносини стануть набагато міцніше і краще, ніж в даний момент часу. Сонник Велесе передрікає повне взаєморозуміння в сім’ї. Ви зможете впевнено відчути себе потрібним і улюбленим людиною.

Ще кілька передбачень

Щоб з’ясувати напевно,, до чого сниться той чи інший символ, необхідно прочитати якомога більше тлумачень. Ось ще кілька найбільш поширених:

 • Купатися уві сні повністю одягненим — до початку нової справи.
 • Пити нагріту рідину — до життєвих випробувань.
 • Йти по теплій прозорій воді з чоловіком / дружиною — до міцного союзу.
 • Тримати в руці склянку і пити з нього — до взяття на себе відповідальності.
 • Сонник тепла вода, до чого сниться тепла вода уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: