Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник темна кімната, до чого сниться темна кімната уві сні

Темна кімната уві сні символізує найбільш потаємний куточок душі. Вона відображає пригнічений настрій, депресію і особисті страхи сновидіння. Крім того це ознака невдач, заплутаних і похмурих обставин. Сонник допоможе дізнатися,, до чого сниться конкретно цей сновідійний образ.

Чого боїтеся?

Починати тлумачення сну необхідно з основного елемента. Темрява уві сні знаменує втрату життєвої орієнтації, небажання що-небудь міняти або страх перед змінами, визначеними діями.

Наснилася темна кімната? Навколишній світ, настільки лякає вас, що ви готові ховатися від нього до кінця життя. Але сонник нагадує: причина цих страхів найчастіше надумана і криється всередині, а не приходить ззовні.

Задумайтесь!

До чого сниться безпросвітна темрява ще? Можливо, уві сні ви передчуваєте прихід неприємностей, біди, ситуації, яка має реальну загрозу. Сновидіння означає, що подальший розвиток подій практично не залежить від вас.

Наснилася непроглядна темрява? Сонник підозрює, що ви потрапили під серйозний вплив, переважна волю. Причому впливати може як реальна людина, так і потойбічна сутність або навіть певна програма негативного характеру (пристріт, псування, приворот, прокляття та інше).

Відкрийте очі!

До чого сниться темна кімната найчастіше? Сонник вважає, що вам життєво необхідна стороння підтримка або захист.

Уві сні довелося бачити іншого персонажа в кімнаті без світла? Можливо, саме ви повинні буквально «відкрити» йому очі на щось важливе.

Наснилося, що ви заблукали в неосвітленому приміщенні і не зуміли вибратися з нього? Життєві обставини стануть ще гірше, а ви ризикуєте наробити непробачних помилок.

За Міллеру

Сонник Міллера впевнений: навіть просто бачити неосвітлену кімнату — погано. Поява цього образу уві сні означає, що ви можете серйозно і надовго захворіти.

Розвивайтеся!

Наснилося, що ви раптово опинилися в повній темряві? Невдачі будуть переслідувати вас в будь-якому починанні. Сталося втратити когось в темному приміщенні? Спалах невиправданого гніву призведе до сварки і розставання.

Однак темна кімната, в якій уві сні ви не змогли що-небудь бачити, закликає розвивати інші способи пізнання світу (слух, дотик, ясновидіння і т. д.).

Більше подробиць

До чого ще сниться темна кімната? Сонник радить пригадати якомога більше подробиць.

 • Без дверей і вікон — самотність, безвихідь.
 • Тісна, маленька — важка ситуація.
 • Велика, простора — невизначеність майбутнього.
 • Порожня, в павутині — темні бажання, чорна магія, смерть близького.
 • Захаращена, заставлена ​​- прихильності, обов’язки.
 • Шукати вихід — пошук можливостей, самопізнання.
 • Все налагодиться!

  До чого сниться похмура, темна кімната, в якій раптом загорівся світло? Шляхом численних помилок ви пройдете випробування, послані долею, і неодмінно пізнаєте щастя.

  Якщо ж наснилося, що в непроглядній пітьмі ви відчуваєте себе відносно комфортно і нічого не боїтеся, то сонник не радить турбуватися.

  Дуже скоро в житті настане поліпшення буквально «по всіх фронтах», адже відомо, що саме темний час настає в акурат перед світанком.

  Сонник темна кімната, до чого сниться темна кімната уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: