Сонник темна вода, до чого сниться темна вода уві сні

Темна вода, яку вам довелося бачити уві сні, володіє глибоким символізмом. Щоб розібратися,, до чого сниться подібне явище, слід врахувати всі деталі. Сонник також радить звернути увагу на власні дії та емоції.

Згадайте почуття

До чого сниться плавати в непрозорій водиці? Тлумачення сну цілком залежить від особистих відчуттів.

Плавати з задоволенням і радістю — до душевного підйому і сміливих експериментів, зі страхом в душі — до важких випробувань. Якщо ж по водній гладі вам довелося плавати на водному транспорті, то ви успішно впораєтеся із завданням.

Готуйтеся!

Якщо вам довелося купатися в чорних водах, то чекайте неприємностей. До чого ще може приснитися подібний сон?

Якщо купатися довелося взимку, то настають важкі часи, якщо ж влітку, то сонник обіцяє матеріальну вигоду або пристрасну інтрижку. Взагалі купатися — до клопотів, а якими вони будуть, підкаже сама темна вода.

Будьте впевнені!

Якщо ж вам трапилося плисти в чорній рідині і кожен гребок давався важко, то це знак невпевненості у власних силах. Якщо приснився подібний сон, то у вас не вистачає знань.

До речі, сонник впевнений, що велике значення має напрямок уві сні. Так плисти за течією означає, що ви підкорилися долі і не збираєтеся боротися, якщо проти, то в досягненні цілей вам допоможе віра.

Розшифровка по діям

Щоб розібратися до чого ще сниться темна вода, сонник радить врахувати і інші дії.

 • Бачити з боку — до змін.
 • Впасти в неї — до даремним очікуванням.
 • Переплисти — до завершення справи.
 • Перейти вбрід — до повної безпеки.
 • Тонути — до ускладнень в справах.
 • Прати — бути господарем своєї долі.
 • Стояти — до застою, бездіяльності.
 • До здоров’я і щастя

  Темна вода, на думку сонника, може мати різні характеристики. Вони допоможуть зрозуміти, до чого ж сниться цей сон і що символізує річка для сновидіння.

  Наснилася чиста і досить прозора? У серці живуть світлі прагнення і позитивні почуття. Чистий водиця також відображає відмінне здоров’я, спокійне життя і тихе щастя.

  Нові перспективи

  Темна вода уві сні символізує якусь таємницю, яка приховує ваше майбутнє. А глибока ріка відображає новий виток долі.

  Але якщо вам було страшно, коли ви вступили в неї, то зміни будуть негативними, якщо весело, то позитивними, якщо сон викликав байдужість, то взагалі засмучуватися немає приводу.

  У свою чергу глибока ріка уособлює нове знання, роздуми над сенсом і все, що пов’язано з питаннями буття.

  До очищенню

  Каламутна навпаки означає конфлікти і втрати. Вона передає труднощі у відносинах і справах, печаль і тугу. Довелося бачити неспокійну гладь, яка була ще й каламутна? На думку сонника, вона пророкує біду.

  До чого сниться дуже холодна і непрозора вода? Всупереч очікуванням, вона обіцяє міцне здоров’я, врівноваженість і міцні зв’язки.

  Якщо приснилося, що ви занурилися в воду і вона холодна, але ви відчули полегшення, то наяву станете чисті від неприємних думок і позбудетеся від труднощів.

  За сонником Міллера

  Сонник Міллера вважає, що темна вода зі спокійною поверхнею обіцяє блискучі можливості і радість. Але причину останньої вам не судилося дізнатися до потрібного моменту.

  Сонник темна вода, до чого сниться темна вода уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: