Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник теля, до чого сниться теля уві сні

Теля — це дитинча, який з часом перетвориться на бика або корову. Ці тварини в стародавні часи у деяких народів були священними. У більшості випадків сонник вважає, що такі сновидіння обіцяють багатство і процвітання. Але, багато що залежить від того, як він виглядав уві сні. Нижче наведені найпоширеніші пояснення,, до чого сниться телиць.

Думка сонника Міллера

Якщо приснилося багато маленьких телят, мирно пощипував на зеленому благоухающем лузі траву, очікуйте від життя лише безмежну радість і безліч задоволень. Сонник Міллера передрікає неймовірний успіх в робочих справах і солідну грошову прибуток.

Бачити уві сні мертвого теляти — до неприємностей. Якщо маленький бичок був убитий, то настають вкрай непрості часи. У вас не букет підтримки і доведеться самостійно поодинці справлятися зі складнощами і проблемами. Наберіться терпіння. Витримка — це те, що так потрібно вам зараз.

Пророцтва Гришиной і Хассе

Гришина вважає, що якщо сниться теля, то справи перестануть ладиться. Події складуться так, що виникнуть проблеми і доведеться неабияк понервувати над їх вирішенням. Якщо маленький бичок приснився юної незаміжньої дівчини, то вона зовсім скоро познайомиться з хорошим хлопцем і можливо навіть побудує з ним серйозні відносини.

Бачити уві сні багато новонароджених телят — на щастя. Тримати теляти на руках уві сні і відчувати, як він лиже вас своїм шорстким і теплим мовою — до печалі. Ви будете згадувати минуле і сумувати про минулих радісним днями і дорогих людей.

Сонник Хассе розцінює дане сновидіння як ознака невпевненості в собі. Якщо сниться, що бик буцається, чекайте агресії з боку свого недоброзичливця. Приснилося — символ прийдешньої небезпеки. Будьте насторожі кожну хвилину!

Сучасні тлумачення

Якщо уві сні бичок знаходиться поруч з коровою, то в реальності ви боїтеся приймати власні рішення. Сучасний сонник рекомендує не зволікаючи вибиратися з підлеглого положення, інакше так і не вийде реалізувати особисті бажання і дізнатися абсолютно всі свої можливості.

Якщо дівчині сниться, що вона дає білої корові траву, то незабаром особисте життя її налагодиться. Якщо уві сні дівчина весело грала з білим телям, то любовні відносини будуть дуже насиченими і радісними.

Наснилося, що у вас в будинку народився чорний теля — остерігайтеся важкої хвороби. Сонник Ванги в цьому випадку навіть пророкує тривалий і вкрай важке одужання. Варто поставитися до цього тлумачення з особливою уважністю.

Примарилося, що теля народився у будь-якого іншого тварини? Ви заплутаєтеся у своїх думках і вчинках. Знову усвідомити свої бажання допоможе хтось з боку. Самому впоратися з цим станом не вдасться.

Сонник теля, до чого сниться теля уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: