Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник телевізор, до чого сниться телевізор уві сні

Телевізор — диво-винахід 20 століття. На початку свого «життєвого шляху» це було дуже дороге задоволення, і багатьом він був не по кишені. Сьогодні «ящиком з блакитним екраном» навряд чи кого-небудь здивуєш. Він є в кожному будинку, а то й не один. За ним дивляться фільми, з ними ведуть бесіди, під них засипають. І тут вони, часом, не залишаються осторонь. Деякі люди продовжують дивитися його навіть уві сні. До чого сниться подібне сновидіння, я не знаю, але знаю, кому це відомо до найдрібніших подробиць. Сонником! Давайте заглянемо в нього, щоб дізнатися, чого нам чекати від подібних сновидінь.

Чорно-біла ретроспектива

Наснилося, що ви дивитеся старий чорно-білий телевізор — помилки минулого дадуть про себе знати незабаром.

Бачити уві сні нечітке зображення на екрані тілі мовника застарілого зразка — ваші плани з приводу якогось заходу сформульовані нечітко, тому вам буде складно втілити їх в життя. Наведіть свої думки в порядок, це допоможе досягти бажаного.

Дивитися передачу по розбитому скриньки — реалізації ваших професійних амбіцій заважає заздрість колег. Сонник рекомендує не присвячувати у свої плани нікого, крім друзів.

Приснився великий чорно-білий телик з чітким красивим зображенням і хорошим звуком — до приємної зустрічі зі старим шкільним товаришем або другом дитинства, обіцяє сонник Міллера.

Сім чудес «кольору»

Сниться, що в кімнаті працює великий плазмовий телевізор, який ви слухаєте — в реальному житті вам належить почути про себе багато хорошого, однак сонник попереджає, що ці хвалебні промови будуть нічим іншим, як лестощами і підлабузництвом.

Дивитися фільми на великому екрані кольорового телевізора — почути приємні звістки.

Бачити уві сні себе на екрані кольорового телевізора — в реальному житті ви дуже гостро реагуєте на критику оточуючих. Навчіться контролювати свої емоції.

Дивитися по новому телевізору новини і бути незадоволеним через почутого — ви занадто багато уваги приділяєте всього матеріального.

Сміття, мотлох та інші неприємності

Приснився сон, що ви несете старий телевізор на смітник — наяву ви живете тільки сьогоднішнім днем, легко позбавляючись від старого. Не забувайте, що завтра вам може знадобитися щось з минулого, рекомендує сонник Ванги.

Бачити біля сміттєвих баків багато розбитих телевізорів — ви багато свого часу витрачаєте на дурниці.

Сниться сон, що ви розбили телевізор — вас чекають неприємності на роботі.

Приснився сон, в якому ви намагаєтеся полагодити зламаний телевізор — в реальності за вами спостерігає якийсь впливовий чоловік. Сонник рекомендує проявити себе з кращого боку, щоб у спостерігача склалося гарне враження, можливо він вплине на вашу подальшу кар’єру або фінансову стабільність.

Куплю Продам

Сниться, що ви купили новий кольоровий телевізор — вас чекає приємний вечір в колі друзів і близьких, обіцяє сонник.

Купівля старого ретро-тілі мовника віщує вам відновлення старих, давно забутих зв’язків.

Наснилося, що ви змушені продавати свою техніку, в тому числі і телевізор з-за боргів по кредитах — до втрати грошей через свою недалекоглядність. Сонник попереджає вас: сто разів подумайте чи порадьтеся з друзями, перш ніж вкласти кудись свої гроші.

Купувати ламповий мовник з розбитим кінескопом уві сні, в реальному житті сновидіння віщує практично те ж саме — ви придбаєте щось, що вам абсолютно не потрібно.

Купити уві сні велику плазмову панель — перестаньте ставити себе вище інших, заслужите заздрість і неприязнь оточуючих.

«Я тебе у всіх вкраду…»

Сниться, що ви вкрали телевізор з магазину — наяву ви хочете почати нове життя. Але сонник не радить цього робити, так як через час ви повернетеся до минулим звичкам і тільки даремно втратите час і сили.

Наснилося, що вам подарували телевізор — до покупки дуже потрібної вам речі, передбачає Весняний сонник.

Сниться, що ви даруєте телик комусь із друзів — тлумачення даного сну таке: ви дуже мало уваги приділяєте своїй родині.

Бачити уві сні крадіжку телевізора з чиєїсь квартири — стежте за тим, що говорите. Вас можуть звинуватити в поширенні пліток.

Сонник телевізор, до чого сниться телевізор уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: