Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник татуювання, до чого сниться татуювання уві сні

Сон, в якому у вас з’явилося татуювання на руці, говорить про те, що все в ваших руках. Сонник обіцяє, що саме в цей раз вам вдасться зробити те, до чого ви давно прагнете: з’їздити в далекі країни, познайомитися з впливовою людиною, розпочати успішний бізнес. Сон, в якому щасливий знак виявився не на вашій руці, пропонує дещо інший варіант: спробуйте напроситися в партнери до цього потенційному переможцю. Татуювання на руці — це сон, який обіцяє успіх у справах і плідну співпрацю.

Сонник вважає, що татуювання на спині означає звичку її володаря повертатися до людей «не тим особою», в чому іноді доводиться каятися. Сон нерідко призводить до необачним вчинкам: черствості і відчуження або ж навпаки, зайвої відкритості, довірливості, грі в одні ворота без будь-якої віддачі. Якщо вам у поза довелося споглядати татуйовані спину, сон означає, що незабаром у вас з’явиться трохи незвичайний, в той же час, досить впливовий покровитель, за яким ви будете почувати себе, як за кам’яною стіною. В цілому, татуювання на спині — це досить неоднозначний сон.

Все,, до чого сниться татуювання на тілі, сонник пов’язує з поглиненої чим-небудь її володаря. Сон говорить про те, що любителі покривати своє тіло малюнком часто надають значення не тим речам, при цьому їх захопленість не знає кордонів. Сон символізує свідомо нездійсненні мрії: роман із зіркою світової величини, джек-пот в лотерею — все, що завгодно, тільки не сірі будні. Чи не краще спробувати розфарбувати свої будні замість того, щоб бігти від них, — запитує сон. На жаль, сон, в якому фігурує татуювання на тілі, говорить про те, що ймовірність «сбичу мрій» дуже мала. Проте, сон відзначає цінність ентузіазму і позитиву.

Сон підкреслює, що робити татуювання можна як собі, так і іншим. В цьому аспекті сонник вбачає відмінність, принципово змінює значення сну. Сон, в якому хтось робить татуювання вам, говорить про те, що ви потрапили під вплив іншої людини. Неважливо, чим він вас підкорив: авторитарністю або чарівністю — сон закликає не створювати собі кумирів. Якщо ж ви робить татуювання іншій людині, сонник вважає, що ви шукайте однодумців або помічників, без яких вам не здійснити задумане. Сон також обіцяє, що вам потрібно працювати в команді.

До чого ще сниться татуювання уві сні

Татуювання на нозі означає труднощі і перешкоди в здійсненні задуманого, — говорить сонник. Сон, в якому присутній цей знак, хоче сказати, що вам щось заважає просуватися вперед. Придивіться уважно до татуювання, можливо, вона зображує той самий вантаж. Сонник згадує і стан пошуку додаткових стимулів і мотивацій, в такому випадку не завадить навіть невелику подорож. Такий сон може приснитися тому, хто вже зібрався було в шлях, але в останній момент засумнівався в доцільності поїздки.

До чого сниться татуювання на животі? Місце для татуювання вибрано, треба зауважити, не тільки незвичайне, але і в певному сенсі небезпечне, як з медичної, так і з езотеричної точки зору. Сонник вважає, що носій подібної татуювання — великий любитель пограти з вогнем. Сон може означати, що він в черговий раз ступив на слизький шлях і радить йому бути більш обачними.

Сон, в якому присутня татуювання на плечі, вказує на спочатку нерівні відносини. Сонник каже, що на носія татуювання можна покластися і поплакатися на татуйованому плечі, в той же час існує ймовірність впасти в залежність від нього. У цьому випадку сон нагадує про необхідність бути об’єктивніше у відносинах з оточуючими. Сонник закликає не втрачати пильність, навіть якщо ви і є володар татуювання. Сон наводить на роздуми, чи не занадто багато в вашому оточенні дрібних енергетичних вампірів, які користуються вашої прихильністю, часом втомлюючи вас.

Невгамовна жага змін — ось, до чого сниться татуювання на обличчі, яке ви бачите в дзеркалі. Сонник вважає, що ви не просто хочете змінити навколишній світ, а й самі не проти стати іншою людиною. В такому випадку сонник радить не захоплюватися самообманом. Сон, в якому вам зустрівся хтось з татуйованим особою, означає, що незабаром вам доведеться мати справу зі справжнім лицеміром. Особливо повинна насторожувати подібна зміна іміджу когось із ваших знайомих, — попереджає сон.

Сонник стверджує, що татуювання на грудях — це сон, який найчастіше сниться тим, хто наяву схильний до серцевих переживань. А ось до чого вони призведуть, сонник визначає за наступним принципом: красива татуювання на гладкій здоровій шкірі, тобто, естетично привабливий сон обіцяє, що найактуальніше зараз питання вирішиться на вашу користь. Немічне тіло і зморшкувата шкіра — навіть уві сні не найкраще тло для татуювання, такий сон означає, що вам належить серйозне суперництво, в якому ваші шанси невисокі.

Сонник каже, що той, у кого татуювання на шиї, відчуває себе підневільним і страждає від цього. Сон може бути передвісником конфлікту, наслідки якого важко передбачити. Не виключено, що відносини між тими, про кого цей сон, вже не будуть колишніми. Сон вказує на підводні камені в ділових або сімейних відносинах, тільки інтуїція може підказати, де слід послабити контроль.

Сонник татуювання, до чого сниться татуювання уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: