Сонник театр, до чого сниться театр уві сні

Досить цікаво пояснюється,, до чого сниться театр. Один сонник передрікає нові знайомства, інший — потреба в змінах. Передбачень досить багато. Якщо вам потрібно максимально докладно передбачити своє майбутнє, поставтеся до всього побаченого уві сні з пильною увагою.

Нові знайомства, успіхи

Бачити уві сні себе на сцені театру — до зав’язування корисних знайомств. Сучасний сонник пророкує прихильність вищих осіб і всіляку підтримку з їх боку у вирішенні значущих проблем.

Якщо сниться, що ви на сцені театру граєте головну роль, то зможете самі керувати власним життям і досить успішно. Бути артистом і чути грім оплесків — до отримання заслуженої нагороди.

Наснилося, що сидите в театрі на балконі і слухаєте оперний спів? Сонник Езопа пророкує зустріч з цікавою людиною. Дружба з ним триватиме довгі роки і принесе багато радості і щасливих моментів.

Тлумачення сну сонником Міллера

Бачити уві сні себе учасником театральної постановки, значить, насправді бути в гармонії зі своїм внутрішнім світом. Зараз саме той час, коли ви не відчуваєте внутрішніх сумнівів і мук, а просто ведете розмірене утихомирену життя, радіючи дрібниць і настанню нового дня.

Сонник Міллера впевнений, що бачити себе в нічних мареннях за лаштунками — щасливий знак. Бути уві сні задіяним в театральній виставі — на щастя. Але, триватиме цей стан не надто довго. Насолоджуватися успіхом вийде всього кілька днів. Чи не губіться, ловіть момент і заряджайтеся позитивом на місяці вперед.

Тлумачення для жінок

Бути в театрі за завісою і чекати виходу на сцену — до швидкого заміжжя. Зараз ви не дуже то популярні у представників сильної статі, але, досить скоро ситуація кардинальним чином зміниться. Зустрінеться той єдиний, з яким ви зважитеся зв’язати себе шлюбними узами.

Якщо уві сні ви перебували в театральному залі і аплодували виступаючим, значить, наяву через одномоментного бажання пожертвуєте власною репутацією. Жіночий сонник рекомендує спочатку серйозно подумати над тим, чи варто мета таких жертв, і тільки потім вирішуватися на небезпечну авантюру.

Слідкуйте за своїми грошима

Наснилося, що вам дали перепустку в великий театр? Доля піднесе приємний сюрприз. Сонник Мандрівника пророкує грошову прибуток. Якщо в театр ви запізнилися і сильно засмутилися через це, то грошей заробити не вдасться.

Купувати квитки в ляльковий театр — хороший знак. Приснилося означає, якась авантюра допоможе поповнити свій гаманець на пристойну суму. Універсальний сонник обіцяє отримання легкого прибутку.

Придбати уві сні квитки на популярне театральна вистава та й годі й шукати місця — до марним спробам поліпшити своє матеріальне становище. Сонник Фрейда рекомендує залишити спроби змінити свій соціальний статус на деякий час. Просто почекайте паузу, і з часом вдасться досягти того, чого бажаєте.

Ще кілька передбачень

Якщо сниться, що квитки в амфітеатр ви знайшли на вулиці, то фортуна буде надзвичайно прихильна до вас. Бути уві сні в залі разом з близькими і добрими друзями — милостивий знак. Якщо сниться подібне, то вашу дружбу ніщо не зруйнує довгі роки.

Якщо приснилося, що запросили працювати в театр, готуйтеся до несподіванок. Сниться, що виступали в ролі негативного персонажа? Здійсніть невластиві вам вчинки. Грати доброго героя — до благополуччя.

Йти в театр без квитка, значить, вирішиться на ризик. Шукати місце і не знайти — до душевних терзанням. Якщо приснився пожежа в театрі, остерігайтеся розчарувань. Ходити уві сні на спектаклі з дітьми — до цікавого дозвілля.

Сонник театр, до чого сниться театр уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: