Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник тарілка, до чого сниться тарілка уві сні

Бачити уві сні тарілки зовсім непогано. Це в якійсь мірі символ достатку і процвітання, але буденного, що не має відношення до тонкого аналізу гармонії відносин або значних фінансових проривів. Про це говорять сонники, трактуючи, до чого сняться тарілки в різних ситуаціях.

Кому наснилися?

Для дівчини побачити уві сні тарілки означає, що вона буде зразковою дружиною, охайної, спритнішою і економною. Заміжній жінці вони можуть наснитися як знак, що чоловік пишається її мудрим господарюванням.

Іменинники, що народилися з січня по квітень, будуть засмучені, дізнавшись,, до чого сниться такий посуд — наяву вони будуть ображені на сім’ю, причому небезпідставно — хтось дійсно буде їм душевний біль.

Нові та старі

Якщо приснилися нові тарілки, це віщує приємні зміни, наприклад, переїзд на нову квартиру або більший і упорядкований місто. За сонником Гришиной, вони сняться, навпаки, до ускладнень в житті, а старі — до стабільності.

Красиві тарілки обіцяють якісь добрі події, які щасливо позначаться на сімейне благополуччя. Якщо уві сні вони були акуратно складені, значить, достаток і спокій встановляться надовго, розставлені на накритому столі — треба готуватися до прийому гостей.

Тим, хто знає,, до чого сниться витончена біла посуд, а це зазвичай хороший знак, треба пам’ятати тлумачення Китайського сонника — якщо вона порцеляновий, то не минути сварки, взаємних образ.

Брудні і чисті

За сонником Федоровской, гори чистих тарелок — до радісних звісток, а брудних — до тривожних новин. Однак, якщо наснилося миття брудного посуду, то не поспішайте засмучуватися — ці звістки допоможуть отримати користь з ситуації, що склалася.

Мити, складати по стопках і нести на місце чисті тарілки сонник Лофт трактує, як бажання показати себе з вигідного боку. Очевидно, в житті сновидіння є людина, думкою якого він дуже дорожить. Лофт вказує, що грязние — символ невиправданої скромності, пора вимагати до себе заслуженого уваги і прагнути до комфорту. Чудовий знак — витирати відмите блюдо, провісник сімейного миру і злагоди.

Порожні і повні

До чого сняться порожні або повні тарілки? Сонник Мандрівника роз’яснює: якщо приснилася порожня, це знак потреби. Можливо, сновидец відчуває дефіцит спілкування, розчарування в близькій людині.

Красиве блюдо з чимось смачним — символ сімейного щастя або ознака близького, вельми вдалого у всіх відносинах заміжжя. Побачивши уві сні тарілки з їжею, можна отримати багато цікавої інформації в залежності від того, чим вони були наповнені. Сонник Гришиной дає докладне тлумачення таких сновидінь.

Тарілка супу — до хорошого звістці, після якого відбудеться зростання фінансового достатку, а з пельменями обіцяє виконання бажань, з локшиною — на щастя, з макаронами — до невдачі.

Сонник Здоров’я уточнює,, до чого сниться тарілка з їжею хворому на цукровий діабет — це ознака, що наближається стану гіпоглікемії, головне — не дати застати себе зненацька. А людини практично здорового цей знак застерігає від переїдання.

Купівля тарілок

Купівля нових тарілок може доставити масу задоволення і уві сні, і пізніше, в реальності. Сонник Для стерви стверджує: відвідати уві сні розкішний посудний відділ означає, що в житті сновидіння все складається, як не можна краще — чудові друзі-подруги, матеріальний достаток, щасливий шлюб, подружня вірність.

Незаміжньої дівчини, замилувався яскравими вітринами порцелянової лавки, сонник Для закоханих пророкує забезпечене життя з коханим чоловіком. Їй пора готуватися до весілля, але для початку треба звернути пильну увагу на завидних женихів в своєму оточенні. Особливо відзначте,, до чого сниться наполегливо шукати потрібний сервіз — майбутній шлюб буде гармонійний. Вибирати і купувати — зміни в житті точно відбудуться.

Купити тріснути тарілку — означає неприємні збитки. Сонник Міллера попереджає — якщо в магазині був безлад і напівпорожні полиці, це обіцяє занепад в бізнесі. Самому продавати — значить, доведеться зізнатися в непристойному вчинку.

Битий посуд

Биті тарілки не радують ні наяву, ні уві сні, це пророцтво неприємних розборок між членами сім’ї. Якщо сновидцу належить одруження, спільне життя буде бурхливою і нетривалої, подружжя розлучаться з полегшенням. Випадково впустити тарілку уві сні — застереження від необережності, стережіться випадкових подій.

Тим часом є прикмета, що рознесене в черепки блюдо приносить щастя. Розбити його навмисно — привернути до себе позитивні зміни, удачу і любов. Бити з дзвоном — до виграшу в казино, лотерею.

До чого сниться користуватися старої розбитої тарілкою? Ні наяву, ні уві сні не слід тримати в будинку посуд, яка лопнула, тріснула, поколов. Сновидець підсвідомо живе в очікуванні злиднів. Пора взяти долю у власні руки, йти назустріч щастю.

Неприємні події

Нерідко у важкого сну буває позитивне і корисне тлумачення. Наприклад, що може бути огидніше, ніж їсти і знайти волосся в тарілці? Тим часом це свідчить, що сновидець втомився від безвихідного одноманітності свого життя і стоїть на порозі змін, що вселяє найрадісніші надії.

Літаючий по кухні столовий фаянс — велика рідкість, такий яскравий скандал уві сні веде до безсумнівною удачі в реальності.

Якщо наснилася літаюча тарілка, як непізнаний літаючий об’єкт, то сонник Ванги сповнений докорів в безвір’я і гріхах. Сновидінню варто озирнутися на своє життя і проаналізувати непривабливі вчинки.

Сонник Для всієї сім’ї пропонує тим, кому приснилось НЛО, готуватися до нового знайомству, яке переросте в любов. Для незаміжньої дівчини почуття буде взаємним і призведе до довгого щасливого союзу.

Сонник тарілка, до чого сниться тарілка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: