Сонник телескоп, до чого сниться телескоп уві сні

Імовірність розглянути щось приховане від сторонніх очей, «завуальоване», обіцяє приснився телескоп. І, як показують тлумачення сонників, ці відкриття мають, в більшості своїй, негативні наслідки. Хоча бувають і винятки. Щоб даремно не турбуватися, тлумачі радять уточнювати,, до чого сниться кожна дрібниця, яку ви бачили уві сні, це допоможе уникнути помилок в трактуваннях.

Що пророкує Міллер

Поява в сновидінні телескопа, на думку сонника Міллера, означає настання не найсприятливішого періоду в житті. Вас чекають розчарування в друзях, а також кохана людина проявить себе не з кращого «ракурсу».

Наснилося, що ви спостерігаєте в телескоп за народженням нової галактики? До чого сниться подібне явище, так само здатний пояснити тлумач: ви чекаєте чуда, яке докорінно змінить обстановку, що склалася в даний момент навколо вас.

А ось бачити уві сні згасання зірки означає нездійсненність і безперспективність розпочатої справи.

Дивитися в телескоп — ознака відкриттів

Всіх тих, кого цікавить,, до чого сниться сюжет, в якому сновидец спостерігає за зірками і планетам, дивлячись в телескоп, сонник пастора Лоффа «відсилає» до глибинного змісту даного сновидіння і пояснює це дуже просто: вас чекають захоплюючі пізнання і новий досвід.

А в Китайському сонник є таке трактування: дивитися в телескоп, розшукуючи конкретне небесне тіло, і знайти його — ознака здійснення давньої мрії пізнати непізнане. Якщо «перевести» це тлумачення сну на більш просту мову, то воно буде означати відкриття, про звершення якого ви марили довгий час.

Бачити уві сні телескоп з боку — до невдач

Зовсім інші трактування ви отримаєте, якщо уві сні ви дивилися не в телескоп, а на нього. Так, наприклад, «Східний провісник майбутнього по сновидінням» говорить про можливі невдачі, якщо приснився маленький телескопчик на полиці в торговельній крамниці.

Про марність планів і ілюзорності намірів віщає Сучасний сонник, роз’яснюючи,, до чого сниться знахідка в покинутій будівлі робочої телескопічною установки. Ще вам варто очікувати підступу з боку конкурентів, або відновлення якогось неприємного для вас події.

Розбитий апарат, як символ помилок

Дуже нерадісне тлумачення має мрія, якщо вам наснився розбитий телескоп. За запевненням сонника Нострадамуса, це сигнал про те, що ваш звичний життєвий уклад буде порушений через прийняття вами неправильного рішення.

А Циганський сонник говорить про вчинення помилок внаслідок неправильно зроблених висновків, пророкуючи, що пророкує телескопічна труба з розбитою лінзою.

За чим ще ви спостерігали уві сні

Крім спостереження за космічними об’єктами, за допомогою телескопа можна підглядати і за чимось іншим, і не тільки наяву, уві сні також таке можливо. І ось, що обіцяє спостереження за:

 • Птахами — до несподівано-приємним вістям і подорожам;
 • Людьми — ви не до кінця довіряєте комусь в своєму оточенні;
 • Ракетами — вас гризе почуття незадоволеності життям через завищені амбіції;
 • Підводним світом — ви зумієте докопатися до чогось цікавого, прихованого від сторонніх.
 • Сонник телескоп, до чого сниться телескоп уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: