Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник тарантул, до чого сниться тарантул уві сні

Побачений тарантул уві сні трактується сонниками досить неоднозначно. З одного боку — це комаха, що приносить удачу, з іншого — ототожнюється з заклятим смертельним ворогом. Тлумачачи,, до чого сниться це павукоподібні, слід придивитися до його зовнішності і поведінки.

Зовнішній вигляд комахи

На думку сонника Медеї, приснився тарантул є застереженням про те, що найнебезпечніший ворог для Вас — це Ви самі. Можливо, щоб убезпечити майбутнє, Вас слід розібратися у власних думках і налагодити внутрішній діалог.

Бачити великого павука, на думку сонника Міллера, обіцяє важке розгляд з начальством. Чорний птицеед — провісник заздрості і інтриг колег по роботі. Великий білий тарантул уві сні символізує успіхи в працях і матеріальний достаток.

Наснилося багато тарантулів, які скупчилися навколо персонажа, свідчить про інтриги оточуючих. Можливо, Ваші успіхи не дають спокою людям, які вважають, що Ви заслуговуєте меншого.

Жінці, то,, до чого сниться чорний тарантул, трактується сонником неприємним розмовою з коханою людиною, який може закінчитися грандіозним скандалом. Також, приснилося бачення може попереджати про початок серйозного захворювання.

Поведінка

Агресивно налаштований, нападник великий тарантул символізує сутичку з високопоставленим особою, яка зробить спроби нашкодити сплячій людині з особистих мотивів.

Багато сонники неоднозначно тлумачать,, до чого сниться укус тарантула. Так, на думку Спільного тлумача, який наснився сюжет ототожнюється з приємними моментами, які відбудуться найближчим часом.

Згідно сонником Міллера, бачити, що вас вкусив тарантул — до серйозної сутичці з противником. Можливо, в реальному житті вже назрівав конфлікт з певною особою, тепер ця людина вимагає реваншу.

За версією Ванги, подібне сновидіння — вісник давно назріває серйозного діалогу, якого всіма силами уникає спляча людина. Відчувати уві сні біль від укусу — до пліток або зради, які можуть похитнути стабільне матеріальне становище сновідящего або вплинути на взаємини в родині.

За версією сонника для всієї родини, відчувати уві сні біль від укусу тарантула, попереджає, що в реальному житті, для досягнення своїх цілей, не потрібно використовувати наклеп і плітки. Своєю поведінкою Ви не доб’єтеся просування по кар’єрних сходах, а тільки придбаєте нових сильних недругів і втратите своє добре ім’я.

Побачити в банку одного або кілька тарантулів, сигналізує про те, що проти сновідящего готується підступну змову. Довелось спостерігати за тим, як вони поїдали один одного під сне — в найближчому майбутньому Ваші кровні вороги будуть зайняті міжособистісним з’ясуванням відносин і на час забудуть про Вас.

Взаємодія з павукоподібних

Бачити уві сні чорного волохатого павука сидить у себе на одязі, говорить про те, що вам будь-яку справу по плечу. Головне не втрачайте віру в себе і впевненості в своїх силах.

Двозначним є пояснення,, до чого сниться годувати павука. З одного боку — це свідчить про примирення з власним внутрішнім Я, з іншого — говорить про можливість знайти спільну мову зі своїм давнім противником.

Вбити павукоподібні уві сні — ознака перемоги над обставинами, що склалися або ненависними ворогами. Згідно тлумачу Медеї, вбити уві сні птицееда — до примирення з самим собою, звільнення від страхів і фобій, які паралізують волю.

За версією Сучасного сонника, то, до чого сниться злякатися тарантула, пояснюється докорами сумління, які буде відчувати сновидец від скоєного вчинку. Приснився образ може бути передвісником отримання убивчою новини, у вигляді листа або вітальної листівки.

Сонник тарантул, до чого сниться тарантул уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: